Pichanie v bruchu v tehotenstve. Stretli ste sa s tým?

lucka0122
16. okt 2007

mna pichava v brusku kazdy den raz vlavo raz vpravo a v sobotu to bolo hrozne bolave nemohla som ani chodit...kto to ma tak poradte ci je to normalne...

miminta
11. jún 2014

@evusa1980 neboj evusa, vsetko je.ok, ja som dlho nemala rozne chute ani nic okrem bolest v podbrusku,akoby isla na.mna mestruacia a v prsnikoch. Inak nic. Zacalo mi to cca az v druhom mesiaci. Prve co bolo,ze mi zacalo byt zle z mäska. Teraz som v 24.tyzdni a stale mäsko nemozem 🙂. Max.jelenie obcas 🙂

diduska007
27. jan 2015

Ahojte baby.. uz od 28 novebra som nedostala mensez... Pred vianocami som spravila test bolo negativne teraz pred tyzdnom som bola u gynekologa sestricke som povedala ze nech mi da injekciu aby mi dosli tak teraz pondelok mi dosli a to len spinenie som myslela ze uz dostanem normalne a nic pondelok som zacala brat aj antikompcenciu aby mi uz chodili pravidelne ale od dneska to nebudem brat lebo neviem scoho ma picha v bruchu aj sa citim ze som aj nafucana a dost casto ma boli brucho

diduska007
27. jan 2015

Ahojte baby.. uz od 28 novebra som nedostala mensez... Pred vianocami som spravila test bolo negativne teraz pred tyzdnom som bola u gynekologa sestricke som povedala ze nech mi da injekciu aby mi dosli tak teraz pondelok mi dosli a to len spinenie som myslela ze uz dostanem normalne a nic pondelok som zacala brat aj antikompcenciu aby mi uz chodili pravidelne ale od dneska to nebudem brat lebo neviem scoho ma picha v bruchu aj sa citim ze som aj nafucana a dost casto ma boli brucho

nadaaa
12. júl 2015

Ahojte, to magnézium jete V tabletkách, alebo myslíte tie rozpustné vo vode?

blanka1011
13. júl 2015

@nadaaa mne bolo zo šumivého veľmi zle ,ale ja mám taký žalúdok,ja užívam v tbl

gabriela1991
26. nov 2015

Ahojte som tehotna asi 3 tizdni a boli iba na lavej strane... a ked zjem ma tak pichne ze mi az nieje dobre... a inak mam tak nadite brusko dopredu uz tak skoro je to normalne... dakujem za odpoved

bodkamaga
3. aug 2016

Baby prosím poradte ... Po robote som sa najedla a po pol hodinke cca som si sla lahnut nic mi nebolo vstala som asi o18:30 a uz som citila ze ma pichá alebo ani nie pichá ale tlak v pravom akoby vajecniku co to je bojim sa mam ist na pohotovost som v 5tt.

katkakonik
2. sep 2016

@angel11
ahoj. neužívala si náhodou vtedy Maltofer???

katkakonik
2. sep 2016

@gabriela1991
ahoj. užívala si vtedy tabletky maltofer??? je to železo a kys. listová

gabriela1991
2. sep 2016

iba magnezium po kuseline listovej som voav vracala tak som yo vysadila hned na zaciatku ledze skoro celi 1 trimester som prevracala

bodkamaga
17. nov 2016

Ahojte baby som na zaciatku tehotenstva meskajú mi svoje dni uz tyzden a jasne na teste dve ciarky jedna hrubá a druhá taký silnejší duch. Všetko šlo v poriadku do dnes. Ráno som vstala a sla na wc mala som výtok trochu krvavý. Teraz keď som bola tak mam akoby slabý menzes a aj ma bolí v podbrusku ako pri menzese je to v poriadku stretla ste sa s tým niektorá? ... ps. Pred 4 mesiacmi som bola operovaná mala som mimomaternicové tehotenstvo a dost sa bojím a teraz by som v strese nemala byt.Ďakujem

lilliszalicsilli
16. feb 2017

Ahojte som zufala porafte prosim!mam2potraty za sebov som opat tehotna ale do takeho stadia sme to nikdy nedotiahli som sidce len v 8.tt,babatko je v poriadku bije srdce ma9mm vsetko ok avsak mam ureaplazmu a pred 4dnami sa zaca krvacat do placenty co moze sposobit potrat !bola som u viacerich lekarov no vsetci povedali daco ine liecit az po12.tt s antibiotikami ,2.doktor ze vobec ziadne antibiotika, a 3.ze brat ihned !mate skusenosti?musim lezat nehybat sa no mam bolesti ,,menstruacne krce,,mi pripomina v lavo v spodnom brusku co mam robit poradte prosim !som zufala dakujem

blanka1011
16. feb 2017

@lilliszalicsilli tak to naozaj neviem naskusala si niekoho z hygieny....nejakeho doktora skys cez google...drzim palceky mysliet pozitivne aj nadomnou krutili hlavami a mala to vsetko zvladla sice je narodena v 32tyzdni ale krasne vsetko dobehla....

nuni11
16. feb 2017

ja som zase mala problemy s pichanim v chrbtici a krize ma nehorazne bolievali, takze som nemohla nai poriadne behat, vacsinu tehotenstva som prelezala, ale uz som rada, ze mam za tym, lebo 9 mesiacov bohate stacilo

lilliszalicsilli
1. mar 2017

Dakujem dievcata za rady trosku ste ma ukludnili nastastie zatial sme v celku ;) anad ro bude dobre aj nadalej ;)

lululeah
23. mar 2017

@lilliszalicsilli mne lekár odporučil antibiotiká do posvy na ureaplazmu. Brala som ich v 16tt a pomohli mi.

lilliszalicsilli
8. apr 2017

Ako sa volali?diky za radu to je super lebo som uz v 15.tt

dadus1838
26. jún 2018

@ladynka88 ahoj som tiež tehotná prvý krát a zažívam to iste tiež sme to plánovali s priateľom a teraz mám strach o všetko .. vlastne ešte neviem akom týždni alebo mesiaci ale pôjdem doktorovy ..a mám pichanie v bruchu dosť a to som sa len prešla

lululeah
26. jún 2018

@dadus1838 treba si oddýchnuť, nerobiť žiadne domáce prace, nezohinat sa, nenosiť ťažké veci, určite hneď navštíviť lekára a nepodcenit to... ja som mala pichanie v bruchu, pretože som neilkokrat tancovala ... netreba ani cvičiť, proste nič fyzicky náročné pokial máte to pichanie v bruchu. Hlavne pozitívne myslite a prihovárajte sa k bábätku 🙂 že sa na nho tešíte 🙂

vanda55
8. feb 2021

Ahoj te som 4mesiaci a pichá ma do bruchá a nekedi aj. Právo a lavo od čoho to môže byť???? 🙄🙄🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre