Pocit napätého bruška 14tt

punka24
16. mar 2019

Ahojte baby, som momentálne 14 týždeň a mávam občas pocit akoby bolo bruško nejako moc napäté alebo tak nejak... neviem to presne opísať... teraz je to prvé bábo tak ešte neviem čo všetko je ok a čo už nie... bruško mi začína byť pomaly vidno ale to napätie niekedy fakt neviem... ďakujem vopred za odpovede... 🙂

erickatt
16. mar 2019

@punka24 je to normálne. Natieraj si. brucho hoc aj obyčajným avirilom olejom. Aby si ho mala vláčne

punka24
autor
16. mar 2019

@erickatt vďaka, trošku ma to znepokojilo... už si natieram nechtikovym kremikom... mi bolo odporúčané... tak možno to pomôže neviem... fakt sa veľmi ešte nevyznám... ďakujem... 🙂

erickatt
16. mar 2019

@punka24 neboj. Mna co si pamätám svrbelo. Ako mi rástlo

ecoli
16. mar 2019

A nie je to náhodou tvrdnutie bruška? Mne tvrdlo počas celého tehotenstva... A je to presne takýto pocit ako opisuješ... Dr mi na to dala Magnézium. Skús to v poradni spomenúť.

hama007
17. mar 2019

ja som mala taký pocit hlavne v poslednom trimestri, ale brucho mi tvrdlo skoro stále...pila som magneziovu vodu a natierala sa olejčekom lebo to bol niekedy až taký tlak, že som myslela že mi strelí brucho 😄

punka24
autor
18. mar 2019

@ecoli neviem či práve tvrdnutie... ale uvidíme chcem to prekonzultovať aj s l3karkou samozrejme keď pôjdem najbližšie...

silviavisz
18. mar 2019

@punka24 ja som teraz v 22 tt a uz dost dlho mam napate brusko ale cely den.je normalne tvrde,ale nie obcas,ale cely den.Lekarka mi predpisala magnesium a dnes mi zvysila davky .tak uvidim. Ja tiez neviem to definovat ci je to tvrdnutie bruska,alebo iba napnuta koza.

luli222
26. mar 2019

@punka24
Ja by som sa určite poradila s doktorkou, ale občasné stavy napätia mám tiež a nezdá sa mi tvrdé. Všetko sa tam teraz mení, vyvíja, nejaké zmeny pocítiť musíme 🙂 a magnezko neublíži, skor pomôže ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre