Poraďte, čo na hnačku v tehotenstve

lenka138
16. aug 2008

chcela by som poprosiť o radu. Dostala som hnačku a chcela by som sa spýtať ako ju najlepšie zastaviť a čo vlastne v tehotenstve môžem. Uvarila som si slabší čierny čaj a manžela som poslala kúpiť mi čučoriedky. Ak máte nejaké recepty, ktoré by rýchlo zabrali, tak mi prosím poraďte.

angyalka8226
20. jún 2015

Ahojte, chcem sa poradit. Ja som teraz v 32tt. a uz par dni mam redciu stolicu, taku vodnatejsiu, zakazdim ked zjem nieco asi po pol hodine uz musim ist, teda co zjem hned to vyjde zo mna. co mam robit? mozem este aj teraz brat hylak kvapky? neuskodim bábatku tym? za vsetky rady vopred dakujem 🙂

nikao99
21. júl 2015

Ahojte mam 17 rokov a potrebovala by som radu s priatelom sme mali pohlavny styk pred 3 dnami a skoncilo to vo mne ... no a vcera vecer mi bolo zle (nutkanie na vracanie) dnes rano znova a mam hnacku .. viem oplodnenie trva 1-2 tyzdne ale preco mi je potom zle ? :O

angyalka8226
21. júl 2015

@nikao99 ahoj, no podla mna mozes byt v tehu ked si mala dozrete vajicko a oplodnilo sa to uz mozu byt naznaky ze si v tom, aj moja kamoska tak zbadala ze je tehotna tak mi vravela ze mala hnacky a pred otehotnenim mala problem so stolicou ze predtym mavala zapchy a nie hnacky. este je skoro ale pockaj do dalsej menstruacie a uvidis ci pride, alebo o dva tyzdne si kup tehotensky test, ale aj mne test ukazal az ked som uz bola 7tyzdnov tehotna, alebo chod ku tvojmu gynekologovy.

veronikaeliska
9. dec 2016

Ahojte dievčatá od včera večera hnačkujem som 29 tt a neviem čo s tým nemám doma čierne uhlie čo také mi pomôže myslíte že banány?? Ďakujem za radi

andrea71290
10. dec 2016

Som 31 tt. Môže byť hnačka nebezpečná?

nikolaap
30. jan 2017

@andrea71290 ahoj, to by aj mňa zaujímalo... čo ti nakoniec pomohlo ??? .. ja som teraz tiež v 31tt a už asi 4 deň ma behom dňa preženie 5 -6 krát ....už neviem čo si mám dávať :-/

bibs1995
28. feb 2022

@ibinecka viem že starý príspevok ale mám teraz rovnaký problém a Smectu mi doktor prísne zakázal že to sa v tehotenstve v žiadnom prípade nesmie

ninkaa1
21. mar 2022

@ibinecka toto mi tak odľahlo keď čítam lebo na mňa sa niejako v druhom tehu všetko lepí covid teraz črevná ďakujem že ste to napísala 🙂

nikasmile
21. mar 2022

@lenka138 diéta a smecta. Môžeš si aj kulíška spraviť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre