Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Práca v nemocnici v 30tt

veronika4495
11. feb 2019

Ahojte 🙂 Viem že sú to možno bežné zdravotné problémy v tehotenstve ale aj tak v poslednej dobe jednoducho v práci nevládzem...Budem začínať 30tt do materskej mám ešte vyše mesiaca ale v poslednej dobe mi hrozne opúchajú nohy z práce nezapnem ani topánky okrem toho dlhodobo som mávala problém s chrbticou teraz keď dostupujem na ľavú nohu ma častokrát pichne naľavo v krížoch ako keby ma bodli nožnom bolesti v podbruší mám tiež časté a mávam aj búšenie srdca...ja pracujem v nemocnici a každé ráno sa naťahujem pri toalete aj keď samozrejme nie už až toľko ako predtým ale aj tak viackrát sa mi stalo že mi tam prišlo na odpadnutie zatočila sa mi hlava videla som rozmazane oblial ma studený pot, musela som sa napiť alebo si čupnúť ale väčšinou sa mi to aj tak vrátilo len v práci som to vtedy nikdy nepovedala bolo mi to blbé, pracujem aj v infekčnom prostredí...Nechcem byť nejaká precitlivelá čo by najradšej sedela doma ale jednoducho sama cítim že nevládzem pohybu mám dosť aj tak som už pribrala 12 kg :( ale môj gynekológ ma nenechal na PN ani keď som na začiatku krvácala aj tak som robila vtedy dvanástky aj nočné...len teraz už je toho na mňa dosť a chcela by som na materskú nastúpiť tých 8 týždňov pred pôrodom už keď ma na PN nenechá pravdepodobne len obávam sa že ani skôr na materskú ma nevypíše...Myslíte že je to dôvod aby som bola doma? Neviem čo mu povedať aby sa po mne nepozeral že som hysterka...Ďakujem za odpovede

wena
11. feb 2019

Na PN ťa môže vypísať aj tvoja všeobecná lekárka aj bez odporúčania gynekológa, choď za ňou a vysvetli jej situáciu.

eri444
11. feb 2019

To je podľa mňa v takomto čase aj bežné,m predsa len sa už blížiš ku koncu. Ako ti už radila @wena treba ístť k lekárovi a on ťa isto vypíše. Mala by si sa predsa len už začať tak viac šetriť

Tu začni písať odpoveď...

Odošli