Prechladnutie, chrípka pred pôrodom. Čo s tým?

luciaakubko
26. máj 2008

ahojte 🙂 chcem sa spytat, ci ma niektora z vas s tymto nejake skusenosti...zajtra idem do poradne, tak som zvedava, co na to moj doktor...som uz treti den prechladnuta a strasne ma bolia priedusky, mam suchy kasel a hlavu v smutku... 😒 ani neviem, ci sa da v takomto stave vobec porodit a ako sa postupuje v pripadoch, ked zena nie je schopna spolupracovat s porodnikom prave z tejto priciny. dakujem 😎

penelope10
26. máj 2008

ahoj, ja som mala CR ako chora, den predtym ma nadopovali amoksilavom (alebo tak nejak vola 😅 ), po CR kasel a napinanie brucha, no bol to des 😒
dobra rada... bleskurychla sa daj dokopy 😉 je to jednoduchsie ako rodit chora a nehovorim o moznom prenose na babo...

luciaakubko
autor
26. máj 2008

dakujem, pene, za radu 🙂 robim vsetko preto, aby som bola ok...uz pred dvoma tyzdnami mi doktor povedal, ze mi dava tak tyzden do porodu, nakolko som na 2 cm otvorena. skoda,ze sa zmylil...som to mohla stihnut ako nechora 🙂 viem si predstavit...kasel po sekcii..ale radsej si nic take predstavovat nebudem 😀

zuzanak89
4. feb 2014

Ja mám 24.2 plánovanú sekciu a mala som asi slabšiu chrípku, dávala som si zázvorový čaj, vit. C, prešlo to asi za dva dni a teraz som začala sopliť, myslím, že bábu by to už nemalo ublížiť, len neviem ako potom keď by ma to chytilo skôr, máte s tým skúsenosti? Chcela by som mať plnú narkózu, či to nebude problém.

pastelka28
7. feb 2014

ahojte mamicky...no so mnou sa to taha uz treti tyzden v pondelok mi moj gyn.nasadil antibiotika aby som sa do porodu poriadne vyliecila a mne sa to este koncom tyzdna zhorsilo uz som zufala cele noci nespim iba kaslem a smrkam uz ma boli cele brusko z toho kasla ☹ uz som vyskusala vsetko mozne a nic ☹ ale ako hovori kocka vysie tak fakt to nei ej bohvie co zobudist sa po narkoze a byt stale chora,nakolko aj ja mam planovanu sekciu.. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre