Prečo ma tlačí dieťa v 23tt?

dooodka
1. máj 2019
Zdravím Vás 😊
Chcem sa spýtať či niektorá z Vás pociťovala tlačenie dieťatka. Vždy sa mi natlačí na pravom boku lenže je to veľmi nízko na hranici kde mi končia nohavičky akokeby ani nebol drobec v brušku ale už úplne nízko. Snáď to je zrozumiteľne napísané... Zakaždým keď sa takto natlačí tak mi tá čas podbruška strašne stvrdne. Je to okey? Mali ste to aj vy? Rozmýšlam či zajtra (kedže dnes je sviatok) ísť radšej k Dr. ale nechcem zbytočne stresovať tak preto pýtam Vaše rady 😊 ak tu taká diskusia je vymažem ju len ma tam niekto nasmerujte. Som 23tt a tehotenstvo je okey až na bežné nevolnosti či únavu. Ďakujem za každú Vašu skúsenosť!
gabuliacik
1. máj 2019
📌
slavuska1506
2. máj 2019
@dooodka ak nechceš u svojho Dr "robiť paniku", napíš tuto na poradňu, on ti cca do jedného dňa odpovie 😉

http://www.gynimun.sk/poradna/
zuzka1008
2. máj 2019
@dooodka zo skusenosti- mam dve deti, ti viem povedat ze je to uplne ok
Cim bude dieta vecsie tym viac budes mat dískomfort, mne mladsia tlacila vzdy do jedneho boku , aj to casom uz bolelo, v 35 tt som si vedela nahmatat kde ma hlavicku , ona milovala priecnu polohu, kedze som chudsia tak bolo krasne vidiet ako sa tam otaca aj natahuje
Ziadny stres nemaj, krasne tehulkovanie ☺
dooodka
autor
2. máj 2019
@slavuska1506
@zuzka1008
Ďakujem za ukludnenie 😁 stresovalo ma len to že sa mi to zdá veľmi nízko ako keby už chcel von. Ale to trvá vždy len pár minút. Tak už počkám do poradne tak verím že je to ok. A ďakujem za tip na tú poradňu to je super 😊

Tu začni písať odpoveď...

Odošli