Prečo počas tehotenstva trpím nespavosťou?

aussiegirl
26. jún 2009

ahoj maminy, zakladam novu temu, kedze sa mi nepodarilo najst nic ohl. chronickej nespavosti tehuliek. cakame druhe babo, sme este velmi na zaciatku, som 6tt. aj pri syncekovi som trpela (doslova trpela) nespavostou, ktora vsak nastupila az v druhom trimestri a teraz je to tu zase. je to des, pretoze som fakt unavena, ale neviem poriadne zaspat. ak sa mi aj podari, tak len na velmi kratko, hodina dve a potom som len v takom "levitujucom" polokomatickom stave. dnes som poriadne zaspala o pol stvrtej rano a spala som do pol siedmej. rano vstavam spolu so syncekom, medzi 6,30-7,30, cez den nespim ani pocas synovho poobednajsieho spanku. nechapem z coho to moze byt, mam uuuplne pohodovu matersku, skveleho muza, synator je sibal ale velmi zlate dieta. bez spanku je vsak velmi tazke zvladat vsetky povinnosti. ak mate nejaky recet, please, poradte...

sisinger
24. feb 2017

@lucyy1312 takze dnes vynimocne som.spala skoro celu noc. Bola som.sice hore okolo 2hej ale po chvilke som zaspala. Takze asi musim prevadzkovat kazdy den aspon 7km prechadzku a vecer medovkovy cajik s medom 🙂 takze dnes spokojnost 🙂

lucyy1312
24. feb 2017

@sisinger fiiha, super. Ja zalomila o 21:30 a teraz vstala na budik, dnes tiez spokojnost a pekny dnik predo mnou😊👌

sisinger
24. feb 2017

@lucyy1312 supis. No veru pekny dnik idr vikend 🙂 tak si ho poriadne uzime 😉

lucyy1312
24. feb 2017

@sisinger aj tebe pekny dnik, ja uz som dorazila do fitka, idem na kruhovy trening😘, kila sa lepia..😞

sisinger
24. feb 2017

Nooo ja idem o chvilu plavat.... Tiez sa tie kila nejako lepia....😒 ale najdolezitejsie je aby boli deturence v poriadku ❤

lucyy1312
24. feb 2017

@sisinger kolko mas naviac? Ja 5kg 16tt

sisinger
24. feb 2017

4kg a som 16tt

lucyy1312
24. feb 2017

@sisinger vlastne uz si spominam, obe sme dnes 15+5 😆. Inak co hovoris na stacio bike, bo som doteraz bezne, ale vo fitku jeden trener ze mi neodporuca😲

sisinger
24. feb 2017

@lucyy1312 fuuu tak to neviem. Opytaj sa gyndosa co nato ale ak ti moc nevybehlo brucho a nezavadza ti tak podla mna by si mohla. No len sa radsej opyatj dr

lucyy1312
24. feb 2017

@sisinger oki, ale idem sz 15.3.😩

sisinger
24. feb 2017

A nechces radsej napr. plavat?? Ja chodim kazdy den na prechadzky. Niekedy 7km niekedy len 3km a potom mam tehu jogu a plavanie.

lucyy1312
24. feb 2017

@sisinger chodim na rychlu hodinovu chodzu, tiez mi to vyda 7km. No a plavanie nic po ruke😞 a ani tehu joga.

sisinger
24. feb 2017

Tak sa opytaj gyndosa na ten bike. Skus cinknut. Ja som tiez.len volala ze uz presiel 1.trimester.ci uz mozem cvicit..ipytal sa ako sa citim a ze ano..pokial mi to nebude tibit problem.tak.skus crn ☺

lucyy1312
24. feb 2017

@sisinger ja som aj v prvom cvicila, teraz 5x do tyzdna, budem volat v stredu o vysledky genetiky, tak sa spytam

sisinger
24. feb 2017

@lucyy1312 ja som.nemohla cvicit. Drzim labky nech su vysledky dobre 🙂

lucyy1312
24. feb 2017

@sisinger dakujem😘

sisinger
24. feb 2017
dancura
11. mar 2019

@lucyy1312 u nas to tak presne bolo. Od 2 ciarok na teste som nespala cele tehotenstvo. Som si naivne myslela, ze potom sa vyspim, ked sa zabka narodi🙂 Teraz ma 2 roky a stale sa v noci budi aj 6x. Takze uplny nespavec. Cez den 30minutove spanky od narodenia...potom este dalsich 30 na prse- aspon to sa zlepsilo, lebo predtym len 30min spala. Ja sa vyspim az v hrobe asi🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre