Prečo počas tehotenstva trpím nespavosťou?

aussiegirl
26. jún 2009

ahoj maminy, zakladam novu temu, kedze sa mi nepodarilo najst nic ohl. chronickej nespavosti tehuliek. cakame druhe babo, sme este velmi na zaciatku, som 6tt. aj pri syncekovi som trpela (doslova trpela) nespavostou, ktora vsak nastupila az v druhom trimestri a teraz je to tu zase. je to des, pretoze som fakt unavena, ale neviem poriadne zaspat. ak sa mi aj podari, tak len na velmi kratko, hodina dve a potom som len v takom "levitujucom" polokomatickom stave. dnes som poriadne zaspala o pol stvrtej rano a spala som do pol siedmej. rano vstavam spolu so syncekom, medzi 6,30-7,30, cez den nespim ani pocas synovho poobednajsieho spanku. nechapem z coho to moze byt, mam uuuplne pohodovu matersku, skveleho muza, synator je sibal ale velmi zlate dieta. bez spanku je vsak velmi tazke zvladat vsetky povinnosti. ak mate nejaky recet, please, poradte...

capy
21. feb 2010

siesty uz je 😉

liv1
21. feb 2010

dlho sme necakali ze? 😉

capy
21. feb 2010

tak tak 😵

capy
21. feb 2010

huraaaaaaaaaaaaaaa 6:0 chlapci dakujeme 😵 😵 😵

capy
21. feb 2010

dobreee ranko. my sme si pozreli zlatu branu, naranajkovali sa a teraz sa hrajkame. ked sa tatinko zobudi pojdeme do auparku kuki. obedik navareny, takze pohodicka 😉

alexandrah
21. feb 2010

ahojte, capy, ja uz nejak hokeju moc neverim ... kukala som (aha, muz nasich prave tipuje nasich na bronz, no neviem neviem ...) kukala som ten skiatlon, super, a amman - no genialny, nemam slov!!! vecer kukame biatlon zase!!! nasich!!!

ivkaivka
21. feb 2010

ahojte, mala sa mi sama posadila vo vybracnom kresle, zaprela lakte do podlozky a bez opory sedela 30s. Ja ju nechapem, na brusko sa nechce pretocit, no sada sama, bojim sa, ci si nemoze urobit nieco s chrbticou, aj ked lezi, tak dviha hlavu, ze si chce sadnut, no certi sa, lebo jej no neide. Neviem co je s nou. Sa zblaznim, uz ani v kresle nemoze byt sama, som zvedava, kedy sa pretoci, potvorka jedna.

desszi
21. feb 2010

ivka to je super pokrok, mozno Oli preskocila jeden vyvojovy krok, povedala si - co sa budem trapit s nejakym krutenim hore dole, ja chcem hned sediet. Ani liezt neleze kazde dieta. Ale ked sa ti sama posadila, tak to znamena ze ma uz dost silne chrbtove svaly na to aby sedela. Aspon tak to pisu mudre knihy. 🙂

capy
21. feb 2010

😵 😵 😵 mame bronz. dakujeme palko hurajt 😵 😵 😵

capy
22. feb 2010

tak cesi prehrali s rusmi4:2, co pre nas znamena ze hrame v stredu s normi. mala by som si ist lahnut. dobruuu nocku.

alex uz to nieje ako kedysi, ale stale hrame dobre 😉

mirka907
22. feb 2010

Ahojte...dlho som sa neozvala, aj ked vas stale citam.
Vlnka boli sme na ortopedii. Perinku sme vobec nenosili od 11 januara kedy sme mali graf IIa a teraz mame Ib. Takze sa neboj. Huk urcite vie co robi.
Ku rozpravaniu: tak my sa vykecavame vela, ale mama tata ani nic podobne este nehrozi.
Sediet este nesedime ale do sedu sa tahame, zuby nemame ale po nociach nespime a dasna mame naliate. Zato sa plazime, staviame na 4, valame sudy a objavujeme byt 😉...
A olympiadu pozeram ak nie je na ukor mojho biedneho spanku..hehe takze tak do pol 10 tej vecer a od 6tej rana 😠

alexandrah
22. feb 2010

capy, kukali sme, a tesili sme sa!!!
ivka - desszi ma pravdu, no holt, uz na olivku budes musiet davat väcsi pozor, cochvila ti zacne behat!!!

ivkaivka
23. feb 2010

no dnes mi na rehabke povedala, v ziadnom pripade sediet, ani nemam davat do kresielka, lezat na chrbte a brusku, vraj sa musi otocit najprv a z toho sa tahat na sedenie. NO ale co ju pridusim, nech lezi? Mirka, Ty mas doma super sikulku, no mas co robit, mlada ma kopec energie...musi byt sranda aspon sa troska zabavi, zato ja musim byt pri mojom lenivcekovi stale, asi ju uz nudia vsetky hracky...

capy
23. feb 2010

ivka preco nemoze sediet? 😅 nieco mi uniklo?

mirka viktorka je sikulka a neboj zubky vyjdu. skus jej tie dasienka natierat calgelom alebo niecim podobnym 😉

capy
24. feb 2010

idem haji lebo o siestej hrame proti norom 😵 dobruuu nocku 😔 😔 😔

capy
24. feb 2010

dobreee raaanko 😵 😵 😵

capy
24. feb 2010

tak uz vedieme 2:0. 😵 😵 😵 goly padli za faul na bartecka 😠 bolo to velmi skarede a museli ho odniest na nosidlach do nemocnice ☹ lubo drz sa ☹ ☹ ☹

capy
24. feb 2010

tak uz je to 2:1 ☹ ☹ ☹

capy
24. feb 2010

po prvej tretine3:1 😵 😵 😵

tak a uz je to 3:2 😒

zasa prespime druhu tretinu 😠

mirka907
24. feb 2010

Capy online komentator...co ze ta STVkca neposlala do Vancouvru 😀 😀 😀 ?

capy
24. feb 2010

mirka vidis to by som mala aspon platene 😀 😀 😀

capy
24. feb 2010

3:3 gol nam dali 0.1 sekundy pred koncom 😠 😠 😠

mirka907
24. feb 2010

Prvu tretinu som nevidela, ale pocas druhej nasi zabudli hrat...dufam, ze je to len kratkodoby vypadok pamate ..

capy
24. feb 2010

goooooooooooool 😵 😵 😵

capy
24. feb 2010

prva tretina bola stokrat lepsia

mirka907
24. feb 2010

No takze ja som nevidela ani 3 tretinu, lebo mala ju celu prevrieskala..Neviem co jej dnes je, ale noc bola tiez o hubu..

capy
24. feb 2010

Chlapci dakujeme 😵 😵 😵 konecny stav zapasu 4:3

capy
25. feb 2010

a kde ste dnes vsetky?

my sme boli doobeda u mna v robotke, poobede vonku. bolo super a to pocasie take jarne 😵 vecer sme si pozreli s tatinkom 2012 a hokej a rychlokorculovanie zien. ceska sablikova ma zlato 😵

capy
25. feb 2010

vyhrali sme 4:3. sme v semifinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale 😵 😵 😵

cesi prehralli 😀 😀 😀

sme v najlepsej stvorke Kanada,USA,Fini a myyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵

mirka907
25. feb 2010

Capy tvoj tip s Kanadou?...Kebyze neboli Kanadania doma, tak verim ze aku taku sancu mame, teraz o tom dost pochybujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre