Prepážka v pošve

terezka1947
21. feb 2013

Mam taky problem...dufam,z e nie som jedina-co asi nie....pred porodom mi zistili prepazku v posve,preto som rodila cisarskym...teraz ma lekar talci do operacie,ale ja by som chcela este jedno babo a az potom operovat,nema z toho dobry pocit operovat pred druhym porodom...no horsie je,ze vysetrenie u mna je strasne bolestive a uz mam panicky strach pred lekarmi...chcem absolvovat vsetky vytery...atd,ale u mna je to fakt strasna bolest...a to nie som ziadna padavka...nemate s tym niektora skusenost?prip.ako je to u vas,aj vas vysetrenie boli a krvacate po nom vela...

terezka1947
autor
22. feb 2013

Ziadna nemate takyto problem?prosom,odpiste,poradte ☹

babenqa
22. feb 2013

Ahoj, ja som to mala tiež, ibaže som mavala bolesti už pri pokuse o pohlavny styk, tak som si to dala 2mes. Pred svadbou odstrániť, dokonca mi lekár na príjmovej ambulancii nadal, že čo som si to už dávno nedala odstrániť, vraj, keby sa mi to bolo pretrhlo, mohla som vážne vykrvacat, tak sa čudujem, že ti to ešte nechali... Keď som mavala vtedy mrchu, veľmi často mi vybehla zlatá žila... Odkedy mi to odstránili mám mnoho jednoduchší život, čo sa.týka.ženských záležitostí...

babenqa
22. feb 2013

@terezka1947 podľa mňa.by si sa zákroku vôbec nemusela báť, je to max 2 min zákrok, išla som.do.celkovej anestezy, ale.slabej...mebolo to nič strašne, ráno.ma operovali, a večer som išla dom, žiadne bolesti, ani somoc nekrvacala, vlastne skoro vôbec, 4-6 tyz.trvá, kým dopadnú stychy a potom všetko ako pred tým...podľa mna, by ste mohli kľudne začať pracovať na druhom baby 🙂 . Ináč, mám známu, ktorej túto. Prekážku nezistili a rodila normálne s ňou 🙂 všimli si to až po pôrode 😀

terezka1947
autor
22. feb 2013

dik za odpoved....aj ja sa cudujem,preco na to lekarka neprisla...vies,ona ma posielala za psychosom,vraj som extremne precitlivela 😠 A ked ta tak citam,aj ja som mala problemy so zlatou zilou a dost casto....Si ma upokojila 🙂 vies,mam blby pocit,nieco mi vo vnutri vravi,ze mam skusit este jedno babo a potom ju riesit...a mam ju cez celu-v polovicke...uz teraz iba najst lekara-dobreho...tym,ze ma ta moja gyn. tak trapila,vsugerovala som si uz velky strach pred samotnym vysetrenim

babenqa
22. feb 2013

@terezka1947 je to podľa mňa normálna vec, ktorá sa dá v dnešnej dobe v pohode vyriešiť,neviem, prečo ťa doktorka straší, aj keď je pravda, že s tým odstránením to asi nemyslí zle, ale škoda zbytočných rečí okolo toho... Ak si nemala problém s otehotnenim tak už je to na tebe, ale určite sa tí nemá čo zlé stať, aj keby si si to chcela ešte dole už teraz, prejde 2 týždne max a aní nebudeš vedieť, že si tam bola... Nerozmýšľala si nad prirodzeným pôrodom, keby si si to dala odstrániť? Ja som išla tiež sekciou, ale bohvie čo to nebolo...

terezka1947
autor
23. feb 2013

@babenqa vies,moja lekarka na prepazku vobec NEPRISLA...to je ta sranda 😠 az v nemocnici pred porodom,no a bojim sa gynekologov uz preto,ze kazde vysetrenie bola katasrofa,silno som vzdy krvacala,dokonca aj pocas tehu 😠 lekarka ma presviedcala,ze je to iba moja precitlivelost....no a cisarsky bude zrejme aj tak,lebo mam problemy s krcovymi zilami,kt.sa mi po porode zhorsili....preto zvazujem operaciu po 2tehu-ak sa zadari 🙂 viem,ze moja kamoska tiez nieco riesila z posvou a mala po operacii same zapaly...a tahalo sa to skoro rok.

terezka1947
autor
19. jún 2013

@babenqa ahoj,tak som sa podujala ist na operaciu...povzbudila si ma 😉
mam este otazocku-bolelo ta to potom,myslim po operacii...a ci ti menstruacia prisla ako mala,ci si cakala tych 6tyzdnov...ako zvykne byt pri zenskych operaciach..dakujem

babenqa
26. jún 2013

@terezka1947 ahoj, tak super ... Vôbec to nebolo nič strašné, mňa nebolelo nič, trošku som pokrvacala , ale to je normálne ... Držím palce 🙂 daj vedieť, keď budeš mať po 😉

terezka1947
autor
27. jún 2013

@babenqa tak som sa na to dala v pondelok...polezala som tam do utorka poobedia,lebo som dost krvacala...a ti poviem,ze bolest sice nebola,ale po tej mini narkoze som mala problem so srdieckom 😒 este aj teraz mam problem poriadne sa nadychnut...krvacala som vcera pomenej,no v noci som zrejma dostala menstruaciu(akurat v tychto dnoch som ju cakala)a krvacam opat 😒 uz mam toho dost a to je len treti den po 😀 dufam,ze to vsetko rychlo prejde a budem fit...mne by ta bolest,keby nejaka bola ani tak nevadila,ale poviem ti,ze ja som po cisarskom behala ako lan a teraz som ako mrtvola 😀 len lezat a spat a asi ma vysiluje to krvacanie-lebo si domyslam kadeco...inak doktor mi vravel,ze banalita na zaciatku a nakoniec to az take jednoduche nebolo,mam dve dlhe rany v posve a ze ta prepazka bola dost hruba,ze uz pocas operacie som dost krvi stratila 😒
tak uz len cakat,nech je vsetko ok..dakujem za rady a prajem ti vela zdravicka 😉

babenqa
27. jún 2013

@terezka1947 Tak prajem skóre zotavenie ! To bude asi tým, že máš 2 rany ... Niečo na zmiernenie krvácania neuzivas? No , ja po cisárskom som skapinala ... Ono, každý má prah bolesti niekde inde .. Držím palce až je všetko ok . A so srdcom máš nejaké bežné problémy?

terezka1947
autor
27. jún 2013

@babenqa nie,nic mi nedali...akurat v nemocke pichli jednu injekciu,ale dnes mam ozaj pocit,ze mam menstruaciu 😒 tak uz ma v tom chaos-budem sa pozorovat...so srdcom nema asi(?)nic,ale dost stresov som zazila v poslednej dobe,tak neviem...
inak ja som po cisarskom uplne ok fungovala...jasne,den musela lezat,ale potom uz sa nutila chodit....aj ked v predklone 😀 😀 ale ked to porovnam s tymto,tak som bola uuuuplne fit 😀