Problémy s hemeroidmi

paula285
11. sep 2013

Ahojte , chcela by som sa s vami poradiť . Hemeroidy ma trápia už od detstva a teraz keď som otehotnela sa mi to ešte zhoršilo. Brala som na to lieky , ktoré teraz uživať nemôžem. Doktorka mi dala faktu masť , lenže tá mi nezaberá :( povedala že môžem užívať maste ak to nie je dlhodobé. Máte niektorá podobný problém ? Čo vám na to pomáha ? .. počula som o oleji Fine 6 , nemáte s tým niekto skúsenosti ? Ďakujem 🙂

petradubasova
27. jan 2018

@lucylucka Mne velmi pomohol bolesti ani krvacanie nemam hned po dvoch aplikaciach ale vidno ich este no myslim ze ani nezmiznu uplne lebo tlak v brusku bude az do porodu takze hlavne ze to neboli a nekrvaca.To je pre mna vitaztvo.Uvidis casom mozno budes musiet uzivat aj mesiac.V kazdom pripade ti drzim prsty a dufam ze ti polepsi ako mne🙂..ja si myslim ze tie 4 mesiace ako tam pise na skatulke je v poho od otvorenia.Pokial to je spravne ulozene to sa nepokazi podla mna.Urcite vedia preco to tam tak je😉..drzim prsty

petradubasova
27. jan 2018

@paula285 Mozno by som vyskusala homeopatika..mne velmi pomahaju pri nachladeniach a tak..viem ze je to ine ale maju aj mast a urcite budu aj nejake gulicky..a hlavne ta liecba moze byt kombinovana aj s akoukolvek inou liecbou..napr od tvojho lekara..len to podpori..tak skus🙂drzim prsty

poniklec
16. jún 2021

Fine6

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre