Rázštep chrbtice zistený v 20. týždni

lienuska191
3. okt 2015

Ahojte.s manželom čakáme vytúženého chlapčeka,až doteraz bolo všetko ok.no naraz sa nám svet zrútil v 20 týždni nám zistili razstep chrbtice.hneď som podstúpila amnio a musíme čakať až 3 týždne na vyjadrenie doktorov.bližšie nám ktomunepivedali nič len toľko že sa vyjadria k tomu až po výsledku z amnio a to už budem v 24tyzdni tehotenstva na rozhodnutie.celé dní čítam o tej diagnóze pozerám videa ako sú deti šťastné ale aj videa ako obrovský trpia a nik im nedokáže pomôcť.sme z toho hotoví.má niekto nejaký podobný príbeh ako to dopadlo?ako ste sa rozhodli?ďakujem za názory v pondelok má čaká ešte 3d ultrazvuk vyjadrenie niekoho iného ďakujem

derdia
9. jan 2018

Bola tu jedna mamicka,kt. bola s takym malym dietatkom veeelmi daleko na operaciii a v brusku to malemu opravili....skoda,ze neviem ako sa vola...ale skuste ju vyhladat...boli tusim az na sri lanke...alebo neviem presne kde.Vraj je len jedna dr co to operuje.a preplatila im to poistovna.Skuste o tom zistit viac.Je mima luto co prezivate...

tamaraaa
9. jan 2018

@myskahryzka Dakujeme🙂,aj Tebe a tvojej rodinke vsetko dobre v Novom roku. Ja sa tesim ze je na svete vela dobrych a odvaznych ludi....a konecne som spoznala aj kopu uzasnych doktorov (nie zeby som po tom tuzila hehe, ale nemala som nikdy stastie v tomto) skoda ze len par z nich je na SK,ale nevadi, vsetko je tak ako ma byt...a ty neplac,alebo plac🙂....urobila by si podla mna to iste byt v podobnej situacii😉

tamaraaa
9. jan 2018

@derdia ahoj ty asi reagujes na Lienuskyn prvy prispevok z roku 2015...zobrazuje sa na kazdej strane tak ta to asi zmiatlo, ona aj babo su v poriadku 🙂ak si precitas celu temu....vsetko ok

tamaraaa
7. jan 2019

@meluela to je Vas pribeh?

meluela
7. jan 2019

@tamaraaa nie, len som to videla tak som si spomenula na tuto temu ktoru som kedysi videla pri googlovani odbornikov na rozne neuro zakroky. uz som davnejsie videla aj iny clanok, tam bolo zasa dievcatko zo slovenska ktore tiez takto operovali v svajciarsku.
moju dietatko tiez operovali v zahranici na inu neuro diagnozu, takze som velmi za to aby si ludia pri kazdom vaznejsom probleme zaobstarali aj nazor dalsich odbornikov, niekedy sa tie nazory mozu diametralne lisit

meluela
7. jan 2019

@tamaraaa to ste mali teda dost narocne, perfektne, ze to vedia riesit uz takto v brusku .. drzim vam velmi palce aby sa Maxikovi darilo

tamaraaa
7. jan 2019

@meluela presne tak, mate pravdu.a vase dietatko.je ok? verim ze zakrok pomohol😘

tamaraaa
7. jan 2019

@meluela dakujeme krasne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre