Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Rh negativ. Prosím vas naozaj tu není ziadna baba co mala v tehotenstve vysoké protilatky?

Rh faktor
nikamichal
8. sep 2019

Naozaj sa tu neni nejaka baba co mala vysoke protilatky v tehotenstve? 😣 Potrebujem podporu 😥

adulka5310
8. sep 2019

@nikamichal ja mam A Rh negativ, môj manžel má A Rh pozitív, pri prvom tehotenstve dávali protilátky, kontrolovali krv a všetko bolo ok, neboj doktori budú pozorovať krv a všetko bude dobre

nikamichal
autor
8. sep 2019

@adulka5310 ahoj. Len mne tie protilatky stale stúpajú. Uz mam hodnotu 4090 😥 som hospitalizovana uz tyzden a pravdepodobne mi ukoncia skor tehotenstvo

budemematbejby
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikamichal
autor
8. sep 2019
budemematbejby
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikamichal
autor
8. sep 2019

@budemematbejby a babetko je v poriadku?

budemematbejby
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
budemematbejby
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikamichal
autor
8. sep 2019

@budemematbejby tak to som rada 😊 lebo uz sa bojim co bude dalej..... Aby to malemu neublizilo

ivushka85
8. sep 2019

Ahoj, aj ja som mala také vysoké titre, hospitalizovali ma na Kramároch,sledovali babo, dali kortikoidy, aby malej dozreli plucka a 3 týždne pred termínom urobili sekciu. Prvé 3dni bola v inkubatore na jiske pod lampami, krv nemuseli meniť, potom som ju mala na izbe a keď úplne klesla žltačka išli sme domov.. Tuším po 5tich dňoch.. Tam vedia, čo robia, neboj.. Držím palce😉

beusssska
8. sep 2019

Ja som sa 'musela narodit' v 7mesiaci rpave kvôli tomu.... A som zdravá, veľká (až príliž) a moje tehotenstvo bolo tiež také... Ale našťastie protilátky ôk. Držím prsty, všetko bude ôk 🙂

nikamichal
autor
9. sep 2019

@ivushka85 taky lahky priebeh to vsetko malo? Toho sa bojim co ma čaká... Teda co caka malého. No dufam ze by to mohlo tiez dopadnut takto ako tebe 😊

ivushka85
9. sep 2019

@nikamichal Áno, az som bola milo prekvapená.. 🙂 Držím palce, nech vám všetko dobre dopadne ✊

nikamichal
autor
9. sep 2019

@ivushka85 a aj mala malá nejake opuchy alebo niečo ked jej robili prietoky?

ivushka85
9. sep 2019

@nikamichal O žiadnych opuchoch nehovorili, tak asi nie.. Len si ma jedného dňa zavolali do miestnosti s viacerými lekármi, že už musia tehotenstvo ukončiť a na druhy deň už bola malá na svete.. Neboj, tam s tým majú skúsenosti, vedia, čo je pre babo najlepšie..

nikamichal
autor
9. sep 2019

@ivushka85 dnes mi robili ultrazvuk a vsetko ok. Uz iba cakat vysledky z protilatok.

ivushka85
9. sep 2019

@nikamichal To je super, držím palce.. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli