Mali ste niekto Rh negatív a stúpanie protilátok v tehotenstve?

nikamichal
5. sep 2019

Ahojte. Chcem sa spýtať ci tu ma niekto podobny problem ako ja. Protilatky mi stale stúpajú no ultrazvuk a prietoky su ok. Momentalne som v Ba na Kramároch a cakam co bude dalej. Zacinam 32 tyzden.

veronika33
5. sep 2019

Nerobili ti náhodou amniocentézu? Mne stúpli tiež protilátky, ale vlastne potom zistili, že to bola tá injekcia, čo mi pichli po amniocentéze, tuším sa to volá REGA.

nikamichal
autor
5. sep 2019

@veronika33 nie nie nerobili. Mne sa tvoria asi od 20 týždňa

lyduska13
12. sep 2019

Ahoj,chcem sa len soytat som rh negativna a mam za sebou dva potraty...po druhom som mala konecne pichnute protilatky a teraz koncim druhy mesiac, prosim ta kedy ti prvy krat brali krv na protilatky a ako casto? Dakujem ti velmi za odpoved 🙂

nikamichal
autor
12. sep 2019

@lyduska13 ahoj. A pri prvom potrete ti nepichli? Vies co neviem presne odkedy mi brali a cca asi od 18tyzdna mozno. A mne ich brali casto lebo stúpajú.

lyduska13
13. sep 2019

@nikamichal nie pri prvom potrate mi v ruzinove povedali ze to nechavaju na konzervativny postup a nic mi nepichali, druhy potrat bol uz u nas v bojniciach resp.mala som biochemicke tehu...to mi uz pichli protilatky....a teraz idem v piatok na prvu poradnu tak som zvedava.dakujem ti za odpoved 🍀🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre