Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

evaviki
9. júl 2008

Ahoj Moni,
snazim sa 🙂 Keby som na to mala stale mysliet, tak sa asi zblaznim 😀
A ako sa dari Deniskovi?

malaskoricka
10. júl 2008

bre ranko 🙂ako sa dnes mame??🙂

dadulienka2404
10. júl 2008

ahojte babenky dnes sa vam viac povenujem ale az po poradni na ktorej mam byt o 8.00 kolko uz je hodin vcera som tu nebola.hned jak pridem sa ozvem pa pa moje fakt nestiham ale dnes urcite popiseme .ja padam zatial pa

malaskoricka
10. júl 2008

dadu uff este ze si tu ja som sa vcera uz "zlakla" ze rodis... 😔 😵 ....inak uz je osem😀 sikovna si no

moni1412
10. júl 2008

evi Deniskovi dobre....vyborne 🙂 je to male zlaticko 😵 😵
vam sa ako dari?

dadulienka2404
10. júl 2008

nebojte nerodim napisala by som ti sms skoricka.cize moje vysetrenia.prietoky su v poriadku.dnes mi robil vyter aj ma vysetrilod spodu tak povedal toto "nalez je taky ze ked sa to rozbehne nebude to dlho trvat"tak asi tym myslel ze som v podstate dost otvorena,medzi nami dame si jeden sexik a posleme maleho von.inac idem si precitat co ste pisali aby som bola v obraze. 😉 😉 😉 😉 😉

sue13
10. júl 2008

Ahojte 🙂 Ja som sa po dlhej dobe dnes zobudila a nie unavena 😀 Tak to musim rychlo vyuzit 😀 Uz som umyla kopu riadu co som vcera zanedbala 🙂 , umyla kupelku, umyla si vlasy, dala prat a asi sa idem rychlo pustit do zehlenia skor ako ma to prejde 😀 😀 😀
Vy ako sa mavate???? 😵

dadulienka2404
10. júl 2008

ahoj sue si na tom ako ja tiez vyuzivam toho ze mam naladu pratat hoc mi to ide pomaly robim generalku bytu takze si vies predstavit co mam caka.co sa tyka riadu na ten zacinam byt pomaly alergicka pretoze kolko ja mam za den tak ho umyvam asi 6krat na den ale co uz dne sto bude trosku ine lebo som dala chlapcou do skolky. 😉 😉

malaskoricka
10. júl 2008

dadu🙂ja viem len som bola v "soku" ze kde si cely den.....ale podla zoho co pises tak porodis coskoro jeej🙂

sue ahoj😀 ze je to fajn pocit nebyt unavena🙂

sue13
10. júl 2008

Dadka pri tolkych detickach by sa u Vas uzivila isto umyvacka riadu ze???? 😵 Asi aj kopu vody by Ti usetrilo.. Ja o umyvacke snivam uz dlho.... Ale musim si este pockat kym budeme prerabat celu kuchynu 🙂
Hej vyuzivam kazdu chvilku ked sa citim lepsie lebo uz mame nas byt riadne zanedbany 😝 Co ma stve, ale co ked su fakt dni kedy sa mi nechce ani dychat 😝 😝 😀 😀

dadulienka2404
10. júl 2008

ta umyvacka to je fakt ale ide o to ze my sme skoro cely rok v maminom byte a tu nech si riesi ona a co je nas byt tak je jednoizbovy a kuchina je mala takze az ked bude vecsi 🙂 🙂 🙂 to aj ja mam dakedy /skoro vzdy/take dni ze sa mi nic nechce ale ked musim tak musim 😒 😒 😒

sue13
10. júl 2008

Hm to verim a obdivujem Ta ako zvladas 4 deticky a dalsie na ceste 😉 Vzdy si chcela mat tolko deticiek? 😵

malaskoricka
10. júl 2008

ja za vami enstihaam🙂

sue ty kolko deticiek planujeS?🙂

sue13
10. júl 2008

Skoricka teraz je pre mna najdolezitejsie to miminko co je vo mne, dufam ze bude zdravucke, pekne po maminke a mudre po tatinkovi 😀 😀 😀 😀 😀 tak ma to manzel naucil 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Chcela by som dve deticky 😵 dufala som v dvojicky, mozno na buduce 😅
A ty?

dadulienka2404
10. júl 2008

ja som si planovala rodinu so strasne vela detmi ale akosi moje vztahy teda aj manzelstvo bolo nie uspesne tak som skoncila pri troch apovedala si po rozvode ze uz nikdy viac.beznadejne som sa zalubila znovu vydala a po tomto babetku tuzim najviac na svete.ale potom uz nechcem mat deti myslim ze to je uz dost 😉 😉 😉 to stvrte je manzelovo ale zije s nami.seruuuuuuuuuuus skorickaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

sue13
10. júl 2008

Tvoj terajsi manzel dostal do opatery synceka hej? To malokedy sa muzi chcu sami starat o dietatko, ci nie? 😅

malaskoricka
10. júl 2008

sue😀😀😀😀😀tvoj manzel je riadny vtipkar...ja chcem chcem len jedno mimi🙂dlasie by nebolo s kym..

dadu😀 ja som tu odkedy pisete....len nestiham pisaaat....
dadu ved vychovavas 4deticky🙂 aj to je dost..ja ta len nehcapem ako to stihas🙂

dadulienka2404
10. júl 2008

to nechapem ani ja ale mozno je to tym ze existuju skolky a manzel ktory mi s nimi velmi pomaha 😉 😉 😉 ked moze berie ich von aj na cele dni cez vykend len aby som si oddychla a ked som este nebola v takom stave tak sme sa snazili cez vykendu byt co najviac von 😉 😉 😉 vies ze deti vedia byt aj velmi otravne nepocuvaju ale mna hned tak rychlo nieco u mieri nevyvedie tak jednym uchom dnu druhym von 😉 😉

sue13
10. júl 2008

Hej vtipkovanie mu ide vynikajuco 😀 😀 😀
Skoricka to ze dalsie by nebolo s kym som akoze nevidela, hej?????? Este ich budes musiet od seba odhanat 😉
Viem ze vzdy ked som kocikovala kamaratkine deticky sa mi toooolko chlapov prihovorilo ze som nechapala 😀
A ja tiez nechapem ako to Dada stiha 😵

dadulienka2404
10. júl 2008

Sue manzel dal navrh na sud ale urcite by mu to nepreslo sudy nechcu davat deti otcom ale kedze jeho exmanzelka si nechala decko urobit vtedy ked vydela ze ten clovek ma financnu zabezpeku tak dieta bolo na svete ona sa o nho ano prakticky nestarala ta mala svoj chlast a chlapou.a tak ked doslo k druhemu pojednavaniu prisla a povedala ze mu ho da 😖 😖 😖 😖

sue13
10. júl 2008

Tak to ma Martinko stastie ze ma takeho otecka 😵 a teraz uz aj maminku 😵
A uz je iba jeho? Ci este stale Vam ta exmanzelka robit problemy???? 😒

malaskoricka
10. júl 2008

sue akosi uz nemma ten pocit ze chlapom sa da verit--....

dadu....teraz ma vas a toje dobre🙂

sue13
10. júl 2008

To je uplne pochopitelne Mirka, ale neboj cas to vzlieci a bude to lepsie 😉 Zelam Ti to 😉

dadulienka2404
10. júl 2008

je mu zvereny do vychovi ale jeho ex stale nejako do toho zasahuje je sice v cechach ale jej mama maleho berie obcas na vykend atk mu zo zaciatku trepali bludy do hlavy ale bude na malom akosa rozhodne ked bude mat viac rokou a ide len o to ako si vysvetli ze ho jeho mama dala otcovi a tak...si myslim ze keby sa s tym viac zaoberalo zistilo by sa ze niekedy je chlap lepsi ako matka neviem ale ja mam svoje 3 deti a ani jedno by som od seba nedala prec ale volnost je volnost...neikto nieje rodinny typ

dadulienka2404
10. júl 2008

miri a ver mi este si mlada a urcite neostanes sama a uvidis ako sa vsetko vykristalizuju chlapi sa obcas aj dokazu zmenit k lepsiemu len treba cas 😉 😉 😉

malaskoricka
10. júl 2008

sue dakujem...casom sa mozno niekto najde ale co uz...

dadu treba cas..lenze casu malo.. : 😔

dadulienka2404
10. júl 2008

moja jak malo sak si este mlada a ani babo nebude prekazkou.mysli pozitivne......

sue13
10. júl 2008

babulky ja padam, drahy ide po mna a ideme sa naobedovat niekam. papa zatial 😉

malaskoricka
10. júl 2008

sue bru chut🙂

dadu aj keby tak s nim ostanem sama🙂

dadulienka2404
10. júl 2008

neviem vsetko ukaze cas ja ked som sa rozviedla a ostala sama s troma detmi som neverila ze ma este niekto bude chciet a nakoniec som stastna mam skveleho manzela a skvele deticky 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre