Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

malaskoricka
10. júl 2008

tak tebe zivot praje🙂 si stastna...dufam ze sa to podari raz aj mne.. 😵

evaviki
10. júl 2008

Baby, vy ste dnes nejake akcne 🙂
Mirka neboj, mozno sa ten tvoj chlap umudri, ked sa mimco narodi.. A ak aj naaahodou nie, tak urcite stretnes niekoho, kto bude mat rad aj teba, aj mimi... 🙂

dadulienka2404
10. júl 2008

evaviki sak to hovorim aj ja.dnes je akcny den 😉 😉 😉 😉 a Miri nemysli si ze mi zivot praje lebo keby si za 6 rokou prezila to co ja tak by ti to pripadalo jak za dost ucinenie.boli to najhorsie roky mojho zivota a ked pisem ze to bolo zle tak to bolo naozaj velmi zle...

dadulienka2404
10. júl 2008

no nic babenky moje ja idem uz prec uz ma pratanie preslo urobila som dva izby.keby nieco ozvem sa ale zajtra isto 😉 😉 😉 pa

malaskoricka
10. júl 2008

prepacte ze sm dlhsie neodpisovala "tyrala" som si brata....

dadu ale preslo to treba zabudnut na zlu minulost a cakat co dobre nas postretne v budcnosti..

eva😀ja som akcna vzdy 😝 😀 ....ja sa len toho bojim ze budem na vzdy na drobca sama

evaviki
10. júl 2008

lepsie je byt dobrou maminou bez partnera, ako by si mala zit s niekym, s kym by to neklapalo... to by dieta vnimalo zlu atmosferu.. Podla toho, co tu pises si dost silna osoba na to, aby si to zvladla. Ale aj tak si myslim, ze casom si niekoho najdes.. Prave sa rozviedol moj bratranec.. Kvoli "uzasnej" exmanzelke sa ani nemoze stretavat s detmi (proste ich postvala proti nemu).. a nasiel si priatelku, ktora ma dve deti (tusim 6 a 4) a tie ho zboznuju a on zboznuje ich.. Uz dlho som ho nevidela takeho stastneho a ta jeho nova priatelka je velmi mila.. Tiez bola sama a zvladla to.. a dokonca si aj nasla noveho partnera... Takze hlavu hore... Casom najdes aj ty niekoho..

Inak zaujala ma poznamka: "tyrala" som si brata 😀 ako? 😀

malaskoricka
10. júl 2008

evka dakujem krasne za povzbudenie ostava mi len nadej🙂

a k tej poznamke mam 6rocneho brata...on odmalinka nikdy nechcel poriadne jest...a to mu ostalo dodnes...ale v poslednom case nanho ucinkuje to ze zo zamknem do kuchyne a neotvorim mu kym neuvidim cez okno prazdny tanier..chduacik lae inak sa s nim neda 😔

evaviki
10. júl 2008

🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
teeda, a fakt to na neho zabera???? Ja ma osem rocneho synovca, ktory je sialene chuducky, tiez moc nechce jest, ale na neho nezabera nic 🙂)))
A brata mas teraz pri sebe? (inak kolko mas rokov, ak sa smiem spytat)

malaskoricka
10. júl 2008

eva on je strasnee hravy len by lietal po vonku s ostatnymi chalaniskami z ulice a ked sa chce k nim vratit tak vie ze musi.. 🙂 ..
mne je 20rokov🙂

evaviki
10. júl 2008

🙂) to je peknee.. ale aspon sa naje..
som rozmyslala, kolko mas, pretoze 6 rocny brat sa mi zdal o dost mladsi.. ja to mam zas naopak, mam dvoch bratov, ktory su o 10,5 a 6 rokov starsi.. bolo to super, mat starsich surodencov, takze tvoj brasko ma veelku vyhodu, ze ma starsiu sestru 🙂

malaskoricka
10. júl 2008

evka no je o 14rokov odo mna mladsi..ale to bude tym ze mame rozdielnych otcov🙂
ja som si stale priala mat sestru odkedy som bola jedinacik no nevyslo..

evaviki
10. júl 2008

tak ja som zas rada, ze som sestru nemala 🙂) Bratia su lepsi.. I ked ma obcas sialene stvali, ale nemenila by som ich 🙂

malaskoricka
10. júl 2008

ja som len zvedava co budem mat ja🙂 len nech je to zdrave (ale mohla by to byt holcinka) 🙂

evaviki
10. júl 2008

noo, ked vezmem statisticky nase ex-rizikovky a este aj Dadku, tak by sme tie dievcatka mohli mat obe, mozno aj Sue 😀
Ja si myslim, ze to je dievcatko, i ked je mi to jedno.. 🙂 S manzelom sme sa stavili, ak je to dievcatko, tak si spravime oneskorenu svadobnu cestu na nejaky pekny ostrov s nadhernymi plazami(podla mojho vyberu). No a ak je to chlapcek, tak ma zavlecie niekam do dzungle(podla jeho vyberu) 😀 tak uvidim 🙂

sue13
10. júl 2008

Myslite mna s tym dievcatkom????? 😵 To by bolo supeeeer 😎 A ake statistiky to hovoria Evka???? 😀

malaskoricka
10. júl 2008

eva casu este dost uvidime neskor🙂🙂...a nad menami si skusala uvazovaT?🙂

sue mysli teba😝 ina "rizikovka" sue tu nie je..

sue13
10. júl 2008

Ale tento konik tak frci ze za tych 4-5 hodin co som tu nebola sa tu davno nejaka mohla pridat 😀 😀 😀

malaskoricka
10. júl 2008

sue nepridala😀

evaviki
10. júl 2008

No, ked som kukla do exrizikoviek, tak je ich tam sedem a vsetky maju chlapcov.. a aj Dadka bude mat chlapceka. Takze osem chlapcov a ani jedno dievca - to musime zmenit 🙂 (a kedze sa rodi 52% chlapcov a 48% dievcat, tak potrebujeme 7 bab, aby sme to vyrovnali)

Dievcatko bude Karolina a chlapcek asi Sebastian. Ale ten nie je v ceskom kalendari, tak si musim zistit, ako sa vybavuje meno, kt. nie je v kalendari..

sue13
10. júl 2008

Evka ty by si mala ist pracovat na štatistický urad SR 😀 😀 😀 😀 Si sikulka 😉

malaskoricka
10. júl 2008

sue nevies ci tam nahodne nerobi😝

evka ale ta statistika nema chybu😀....a niekde tu bola tema ohladne tych mien ale neviem zasvet kde 🙄

evaviki
10. júl 2008

Uff, statisticky urad nieeeee... Mala som na statncicach jedneho pana v komisii, co tam robil.. a nespominam nanho v dobrom, pretoze som dostal okno a on namiesto toho, aby mi pomohol a naviedol ma, nech pokracujem, tak sa stale pytal: a dalej, a dalej?? ☹
Inak byvam a pracujem v Prahe, takze jedine na ceskom stat. urade 😀
viem, ze je tu tema "mena pre miminka" (alebo nieco podobne), ale zatial som nemala chut to citat

sue13
10. júl 2008

Ja som na statistike pracovala asi 3 tyzdne po skole a som od tial usla 😀 Keby tam ostanem verim ze je zo mna alkoholicka 😀 😀 😀 stale tam nieco "oslavovali" a ja som tam bola najmladsia a z tych reci ma slak trafal 😝 😀 😀

malaskoricka
10. júl 2008

eva.😀leniva co? ale ved casu mas estedooost....🙂

sue😀😀😀😀😀 este ze to boli len tri tyzdne😝

evaviki
10. júl 2008

tak to asi hej 🙂)) nas ucili aj nejaky profaci, co so stat.uradom spolupracovali a teda podaktori pili riadne 🙂))))

malaskoricka
10. júl 2008

nova statistika: na statistickom urade sa pije najviac🙂

mne prisli kolaaaace🙂 mam pocit ze sa na nich vrhneem 😵

evaviki
10. júl 2008

tak to mas stastie.. ja mam pocit, ze z kolacikov by som sa akurat tak poblila.. ☹ Na vlastnej svadbe som zjedla iba kusocek torty a ziadne ine sladkosti.. ☹ (zato ich mam kopu v mrazaku, tak ak ma konecne ta divna nechut na sladke prejde, mam sa cim nacpavat) 😀

malaskoricka
10. júl 2008

eva ja sladke tiez nemozemani citit😀 ale kedze viem ze ich robila jedna nasa znama tak im neodolam😝

dadulienka2404
11. júl 2008

ahojte babenky uz som konecne na nete pustam sa do pratania obyvacky ale asi az po rebece este uvidim...

malaskoricka
11. júl 2008

dadu bre ranko🙂prijemne upratovanie ti prajem🙂
ja som dnes "donutena" odviezt brata sa kupat 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre