Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

evaviki
14. júl 2008

Jejda, Mirka, tak to ma mrzi.. snad uz bude vsetko ok.. Hlavne odpocivaj..

sue13
14. júl 2008

Skoricka myslim na Teba a dufam ze budete obaja v poriadku 😉 Pekne lezkaj a pis nam ako sa citis 😉

malaskoricka
15. júl 2008

bre ranko🙂
evka to len dufam ze bude vsetko bude ok..mohlo by byt....

sue ja sa ozvem kazdy den pokial to bude mozne...ked nebudem moct ja supnem tu niekoho hoc aj s "rodiny" aby podal info..

evaviki
15. júl 2008

Joj, baby, prave mi volali od doktorky, ze sa mam hned zastavit.. Ze mi vysli zle krvne testy, takze musim ist na nejake geneticke vysetrenia ☹ ☹ ☹ Zatial neviem nic blizsie, ale mam strach o mimi.. 😖

malaskoricka
15. júl 2008

eva nebooooooooooooooooooj bude vsetko ok 🙂 drzim palceky 😔 😵

evaviki
15. júl 2008

dakujem.. nejak sa tie zle veci vlecu so mnou od zaciatku tehu.. tak snad aspon ten koniec bude dobry 🙂
Mirka a preco si vlastne bola v nemocke? ☹

malaskoricka
15. júl 2008

eva nie si jedina ktora zo sebou taha problem za problemom.....
ja som v piatok vecer som zacala slabulinko krvacat..preistotu som isla na pohotovost a odbili ma stym ze nemam prehnane hystercit ze to nic nie je 😔 tak som isla domov ado rana to bolo este horsie...isla som do nemocnice bol tam nastastie iny dr. ostala som tam navikend 😔
ale hlavne je ze drobcekovi sa nic nestalo 🙂

moni1412
15. júl 2008

skoricka odkial si? 😕 nemali by lekari takto odbijat.... potom clovek nema ani chut tam znova ist..... a moze sa stat nieco velmi zle ☹ 😒 ale hlavne ze ste ok

sue13
15. júl 2008

dobre ranko 😀
Evka daj vediet co nove, drzim Vam velmi palceky 🙂 Neboj bude to v poriadku 😉
Skoricka je super ze sa citis uz lepsie 😵
Moni ako sa mate vy??? Este som v tom obchode nebola, dnes sa chystam a mam to na mysli 😎

moni1412
15. júl 2008

sue, v poho.... fakt to neponahla.... mame sa fajn 😉 stale cakam kedy a to zlatucke babo zmeni na protivu, ale zatial sa nedeje 😅 vcera som uz bola trochu nervozna, ale to nebolo len z maleho 😒 chuda 😖

evaviki
15. júl 2008

Nove zatial nic.. Uz som bola aj na genetike, zajtra idem na ultrazvuk, ci nema mimco downov syndrom a asi aj na dalsie krvne testy.. A podla toho mi doporucia, co dalej.. ☹
ach jaj..
Inak sa citim celkom ok.. Vcera som si kupila tehu nohavice, moje uz boli dost nepohodlne, ked som sedela 🙂

malaskoricka
15. júl 2008

moni ja som z michaloviec z vychodu...ja som tam vobec nemala chut ist na druhy den znova keby nie jednej osobky ktora ma "donutila"...a spravila dobre...

evka ale uvidis budee vssetuuulinko okik drzim ti palceky aj na nohach 😵

moni1412
15. júl 2008

evi asi som cosi prehliadla, ale preco ta posielaju na tie vysetrenia? verim vsak, ze budete ok.....neboj 😉

skoricka, veru, velmi dobre urobila ...

kuspitka
15. júl 2008

Ahojte.mam otazku strasne ma boli spodok a krize som po kete.neviem ci je to normalne.dakujem za odpoved

evaviki
15. júl 2008

Moni, dosli vysledky z krvi a mam tam nejaky PAPP-A velmi nizky.. Takze chcu spravit screening a podla toho mi povedia, co dalej..
Mirka, Sue - dakujem. Aj ja verim, ze to bude ok..
Manzel sa dnes smial, ze maly (mala) nas potrapi teraz a ked sa narodi, tak bude nonstop zdravy. 🙂

malaskoricka
15. júl 2008

moni len dufam ze uz sa nic nestane...

evka uvidis uz bude vseeetulinko ok🙂

moni1412
15. júl 2008

skoricka, ( ty si Mirka? ), dufaj a ver 😉 pomaha to 🙂

evi, ty takisto 😉 ktory si tt? neupravis si pas?

baby, co je s dadkou?

malaskoricka
15. júl 2008

moni ja som mirka....

dadka ma moje tel cislo a povedala ze ked bude rodit tak sa mi ozve no zatial nic... neviem ci neupratuje stale doma...

moni1412
15. júl 2008

mirka 😅 no, ktovie...... nezvyk ze tu tak dlho nebola 😒 ak by sa ozvala, pozdravuj

malaskoricka
15. júl 2008

moni kto vie s cim nas dadu prekvapi ale vazne tu dlho nebola 😔

evaviki
15. júl 2008

Kuspitka, v tomto ti asi neporadime ☹

sue13
15. júl 2008

Veru skoricka mala by si napisat Dadke nech nas informuje co je s nou 😉
Kuspitka skus inu temu, tu asi neporadime 😔

malaskoricka
15. júl 2008

sue problem je v tom ze ona moje cislo ma(teda ak som jej omylom neda starE)...ale ja jej nie 😔

wekky
15. júl 2008

Milé dievčatá,ja som sa pred pár týždňami na pár chvíľok zapojila do vášho fóra.Možno si niektoré aj spomeniete. Mala som dlhšiu odmlku, dnes som sa vrátila z nemocnice. Ale naše veľké snaženie a túžba skončili túto nedeľu a náš chlapček sa vypýtal na svet,po pár minútach nám prestal dýchať, bol veľmi maličký pre tento veľký svet.Už mu v okienku u nás doma horí sviečočka. Cez to všetko vám všetkým držím palčeky, aby ste to zvládli a čo najviac sa šetrili. Vaše príbehy sú krásne a budem ich naďalej sledovať, hoci s veľkou bolesťou v srdci. Nech vám každý deň pekne začína a ešte krajšie končí. S pozdravom WEKKY

malaskoricka
15. júl 2008

weky to mi je strasne luto 😔 😢

sue13
15. júl 2008

Weky strasne mi je to luto 😔 , moje slzy su len dokazom ze tieto slova myslim uprimne 😔 Drzkajte sa 😔

evaviki
15. júl 2008

Wekky, moc ma to mrzi ☹ ☹ ☹

moni1412
15. júl 2008

weky neviem co povedat. snad len tolko ze mi je to velmi luto. ☹ drzim vam palceky aby ta bolest rychlo presla. ☹

wekky
15. júl 2008

Ďakujem vám všetkým.Je to milé prečítať si pár pekných riadkov.Ja viem, že to raz prebolí, ale chce to čas...a ten práve teraz plynie tak neskutočne pomaličky. Pekný večer všetkým.

elize
15. júl 2008

wekky, to mi je velmi luto ☹ neviem prestat plakat. Drzte sa, nech to cim skor preboli. Viem, je to tazke.
Aj my sme sa neuveritelne bali o nasho drobceka po necakanom predcasnom porode. Nastastie u nas vsetko dobre dopadlo.
Ostatnym rizikovkam prajem vela, vela trpezlivosti. Hlavne pocuvajte rady lekarov a vsetko dobre dopadne. Treba verit 😉 a tesime sa na vas v teme uspesne ex-rizikovky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre