Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

geegee
30. júl 2008

nejako to tu viazne...vsetky lezite a cakate? 😉 😀

evaviki
30. júl 2008

hmm, viazne 🙂 Asi sa nam v takom teple nechce moc pisat 😀
ako sa mas?

moni1412
30. júl 2008

geegee ty uz to mas za par. ako sa citis?
akurat som dnes pozerala tuto temu, ani najst som ju nemohla 😒

jozefelan
31. júl 2008

ahojte mamulku nieco som som vypatrala http://www.tehotenstvo.eu su tam aj clanky o problemoch v tehotenstve

jozefelan
31. júl 2008

cafte mamulky mam tu nieco pre vas ohladne problemov vtehotenstve http://www.tehotenstvo.eu

evaviki
31. júl 2008

jozefelan, dakujeme 🙂

graziela
31. júl 2008

Ahojte, po dlhsom case som tu len nakukla a pozeram Geegee, ty to uz mas za par, to je super, ze si to tak krasne potiahla 🙂 🙂 🙂 Ako sa citis? Nestiham nejako moc sledovat vsetky moje oblubene temy na konikovi, ani o Dadulienke som davnejsie necitala, neviete co je s nou, ci uz ma mimi???
Prajem vam vsetkym co najmenej problemov v tehotenstve a nech vam to rychlo ubehne 🙂

evaviki
31. júl 2008

Odkedy sa Dadu prestahovala, tak o nej nevieme. iba raz sa ozvala. Tak dufam, ze da aspon vediet, ked sa mimi narodi. 🙂

moni1412
31. júl 2008

no mirka - skoricka by nam mala dat vediet pokial da jej dadu ako slubila. 🙂 cakam kazdym dnom....

evaviki
31. júl 2008

Mirka sa tiez moc neozyva, poslednu dobu bola smutna ☹ Ale snad nam da vediet 🙂

malaskoricka
1. aug 2008

ahojte..Mirka prisla o babetko 😔 😢 viac som pisal do februaroviek..

dufam ze sa neseknem ze vam mam odkazat ze dadulienke (alebo nejakej tak podobne) sa v nedelu 22.45 narodil chlapcek Jakubko, miery nepametam prepacte..

mirkin priatel Damian 😔

moni1412
1. aug 2008

mirka ☹ je mi to luto ☹

evaviki
1. aug 2008

Mirka, strasne ma to mrzi ☹ ☹ ☹

graziela
1. aug 2008

Mirka, aj mna to velmi mrzi, co sa vam prihodilo, velmi ti prajem, aby sa to podarilo na druhy pokus.
Prajem vela sil ... ☹

geegee
3. aug 2008

mirka, aj mna to mrzi ☹

My sme este stale 2v1, uz som aj kociky vydrhla, aj upratujem, normalne fungujem...zo zaciatku to bolelo strasne, ale uz je to ok, tak uz len cakame vsetci 😉

dadulienka2404
3. aug 2008

ahojte babulky tak ja uz som doma.prepustili ma v piatok.takze maly sa narodil 27.07 o 22.45 merial 51cm a vazil 3800gr.je krasny.manzel bol pri porode.co sa tyka porodu voda mi zacala odtekat v sobotu o 22.00 ale lahla som spat rano mi odtekala este pomaly a o 16.30 som sla do porodnice tak si ma tam nechali s odtekajucou plodovou vodou.asi okolo 19.00 som dostala bolesti.bolo to strasne pretoze som spanikarila.o 21.00 prisiel manzel tak mi pomahal drzal ma ukludnovat ale akosi som stale panikarila a kricala.potom na porodnom stole ked uz som dostavala tlaky ale kedze som sa vysilila kricanim tak som nechcela tlacit a dostala krik od primara.porod bol nakoniec rychli ani nie desat minut ale kedze som kricala ze nevladzem tlacit tak mi sestricka pomohla.ked sa narodil kubko a nam ho ukazali bol to najkrajsi moment aky som zazila bol sice spinavy ale krasny. 🙂 🙂 🙂 🙂 v porodnici bol zlaty rychlo pribral stale spal a ani neplakal.teraz ho mame doma a mne sa stale nechce uverit ze je krasny a zdravy po tolkom trapeni a strachu o nho 😀 😀 😀 fotto dolozim.MIRKA to mi je fakt luto.GEEGEE a ty co??nejdes????

dadulienka2404
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue13
3. aug 2008

Dadka Jakubko je nadherny 😵 Z celeho srdiecka Ti blahozelam a aj tebe aj Jakubkovi prajem hlavne vela vela zdravicka a stasticka 😵 Pozerala som fotky, uz od malicka sa usmieva. 😉 Zvladla si to vsetko na vybornu 😉
Mirku by mali v utorok pustit, uz ju ocakavame.

dadulienka2404
3. aug 2008

ahoj sue a kde je mirka???akosi som to neprecitala.a dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 aj tebe to rychlo rastie 13tyzden super...

sue13
3. aug 2008

Dadka Mirka je v nemocnici ☹ Museli jej zobrat aj vajecnik aj vajcovod 😔 Pokaslali jej pri cisteni aj maternicu... ale tu jej na stastie nechali. Je to velmi smutne. Stale sa mi tlacia slzy ked si na to spomeniem... 😔

Mne to pomaly ubieha ale ja uz sa neviem dockat babatka 😵

moni1412
3. aug 2008

dadi gratulujeme 🙂 maly je uzasny 🙂

sue ahoj ty ako?

dadulienka2404
3. aug 2008

moni vy uz mate 3 mesiace ako rychlo to ubeha..Sue je to krute joj teraz mi je z toho na nic.nieje to fer ale budem jej drzet palce aby nakoniec vsetko dobre dopadlo.je to take cudne ze taketo veci sa deju uz v takom vekyu akom je mirka.aurcite to musi byt pre nu hnusne a tazke.

sandrika
3. aug 2008

dadu gratulujééééééééééém

evaviki
4. aug 2008

Dadu, Kubko je kraasny. 🙂

dadulienka2404
4. aug 2008

evaviki dakujem sak sme sa snazili.TO povedal moj manzel a vy ako sa mate???

yamahafazer
4. aug 2008

ahojte
chcem sa vas spytat tie co ste na rizikovom tehotenstve mate aj vychadzky?Lebo jedna znama ta bola a vychadzky vobec nemala,ale nie je to zle byt celych 9 mesiacov zatvorena doma?

dadulienka2404
4. aug 2008

to zalezi od tvojho stavu ci mas vychadzky alebo nie.ale myslim ze najlepsie je tie vychadzky mathoc len na dva hod.denne zalezi aj od doktora.urcite sa neda byt celych 9 mesiacou zavreta doma podla mna sa to neda zvladnut

geegee
5. aug 2008

dadu, gratulujeme 😵

dadulienka2404
5. aug 2008

geegee dakujem som stastna ze uz mam potom a maleho uz mam doma je taky uzasny... 😉 😉 😉 a ty este stale nic??

evaviki
5. aug 2008

geegee, mozno tvoj maly caka na magicky datum. 8.8.2008 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre