• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rizikové tehotenstvo

16. apríla 2015 
@nataliaqwert Boženky to musí byť úžasné :slight_smile: Už sa toho neviem dočkať :slight_smile: A v ktorom si bola týždni keď ťa prvý krát koplo? Jasné že si po pôrode vymeníme fotky tých našich malých zázrakov :slight_smile: A kedy máš ďalšiu poradňu? Ja 13.8. tak sa potom znova ozvem čo máme nové :slight_smile: Papa pozdravujeme drobčeka :slight_smile:
8. aug 2014 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malamia ano to je...ja som sa aj rozplakala od stastia :slight_smile:)).... My mame poradnu teraz az 21.8. takze budete skor :wink: drzim ti palceky aby ti vsetky testy vysli najlepsie ako mozu!:slight_smile:...no a take to "skvrkanie" v tom ppdbrusku zacalo uz v 18.tt . a to kopkanie kedy som uz naozaj vedela ze je to maly tak to bol zaciatok 19.tt :slight_smile:..... Ok drzte sa a ozvi sa ako sa mate :wink: pa
8. aug 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, mne dr. oznámila, že mám na maternici myóm, k tomu problémy s tlakom a v noci nemôžem spávať. navrhla mi zostať na rizikovom. teraz som v 17tt. aké máte skúsenosti s myómom počas tehotenstva. je tá pn naozaj nevyhnutná. mám doma totiž už 5 ročného lapaja a neviem si predstaviť byť doma 5 mesiacov. myslíte, že mám šancu aspoň na pn s neobmedzenými vychádzkami?
31. aug 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosim mozete mi poradit? Som 28tyzden a uz od ptedvcera ma sem tam silno pichne v podbrusku aa hned to prejde. Moze to znacit predcasny porod? V 25tyzdni som bola hospitalizovana pre mierne skrateny krcok a otvorena pre prst. Bola som tam 2tyzdne ns infuziach magneziu a zeleze. Kortikoid mi pichly koli pluckam pre maleho. Prodim kazda rada mi pomoze
6. okt 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky...dosla vam niekedy kontrola zo sociálky? tie vychadzky sa nedaju vybavit o nieco dlhsie?
7. okt 2014 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patka182 kludne to moze znamenať porod. Treba oddychovať! Aj ti tvrdne brucho?
8. okt 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brucho len mierne sem tam . Od vcera mi je aj zle akosi na zvracanie a vcera ma aj prehnalo ale najskor mi zacali bolesti do celeho brucha. Aj vcera som mala tie bolesti v podbrusku. Snazim sa oddychovat ako sa lrn da len nech je malicky v poriadku
8. okt 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babulky mam otazku ...som v 4+2tt a od ktoreho tt ma moze dat Dr na pnku?
13. okt 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rencici27 ked bude na sone zachyt embryonalneho vyvoja - t.j. plod s akciou srdca..
13. okt 2014 o 09:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zonjushe Dakujem za odpoved len je to zaujimave kedze par bab mi v in skupinke povedalo ze sa da ist aj hned....v 4 tt.Tak teraz neviem mam dost narocnu pracu ...tak preto sa pitam...
13. okt 2014 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rencici27 ci v 4tt alebo 6tt, nie je to jedno?ved to su 2 tyzdne..
13. okt 2014 o 12:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zonjushe no myslim ze nie je to jedno ,kedze robim 24 ky....
13. okt 2014 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rencici27 dr ta moze vypisat aj v 4tt,ak máš ťažkosti,vracias a tak,al krvacas.blbost je,že až od akcie srdiečka,mne bývalo total zle este nez test vyšiel a dr ma dala na pn.kludne ti moze zobrat krv na hcg a ak je normálny,vypise ta.
13. okt 2014 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rencici27 daj sa vypisat od obvodaka na akykolvek dovod...tak som to riesila ja....
13. okt 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka.gzd
@donna11 No pravdu povediac dost rozmyslam ze pojdem k obvodnej a poviem pravdu...a zle mi byva a dokonca aj bolo skor nez som zistila ze som //....:slight_smile:)....A aj mne sa nezda ze az od akcie srdiecka sak plno bab po umelom iso hned na pn...
13. okt 2014 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rencici27 Ja som šla obvodnej tiež v 4tt.. som jej povedala, že chcem ísť PN, a potom v 7tt ked mi lekár potvrdil na utz tehu, tak som prešla s PN k nemu, odvtedy si ju vedie on.
13. okt 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvecia no u nas to funguje tak ze ginda dava odporuc papier pre moju obvodnu a ta vypisuje pnku
13. okt 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donna11
@rencici27
no blbost to nie je, tak by to spravne malo byt pri PN z dovodu rizikoveho tehotenstva..samozrejme ine su pripady IVFiek a pod..
13. okt 2014 o 13:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rencici27 aha, no ja som vôbec gyndu neriešila, lebo som vedela, že môže vypísať až po potvrdení AS... ale obvodáčka s tým problém nemala.
13. okt 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som pn ......
13. okt 2014 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vie mi niekto odporučiť nejakého odborníka (najlepšie ženu) na rizikové tehotenstvo z Bratislavy. Dakujem :slight_smile:
22. feb 2015 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Považuje sa za rizikové tehotenstvo vek 41 rokov? Viem ze gynekologička môže budúcu mamičku poslať na PN iba z vážnych zdrav. Dôvodov.
2. mar 2015 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky neviete ako to je a ci mozme mat pohlavny styk ,ked mam skrateny krcok,,??? :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2015 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby chcela by som vediet co by bolo pre mna lepsie ist len na PN ci na rizikove ? Do prace sa uz nechystam som v 13tt a mam dost narocnu fyzicku robotu.
12. mar 2015 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erinka30 a v tom je nejaky rozdiel? som myslela ze rizikove tehu je PN taktiez
13. mar 2015 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erinka30 rizikové tehotenstvo = PNka :sweat_smile: Ale väčšinou s tým rozdielom, že ti gynekológ nedá žiadne vychádzky.
13. mar 2015 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@piacere aale fakt ziadne vychadzky?
13. mar 2015 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franzziska určite záleží od dôvodu rizikového tehotenstva. Ja som mala zakázané "vychádzky" aj po byte :slight_smile:
13. mar 2015 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@piacere a z akej diagnozy?
13. mar 2015 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yvik moze to tak byt.prve som cakala v 36 a druhe vo 44 viackrat som pisala do roznych diskuzii preco mam tak deti pozde tak nechcem o tom pisat opet.nieje to pre mna vesele.ale v oboch tehu som bola na rizikovem a pri druhom od #24tt na PN
13. mar 2015 o 08:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok