Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

malamia
8. aug 2014

@nataliaqwert Boženky to musí byť úžasné 🙂 Už sa toho neviem dočkať 🙂 A v ktorom si bola týždni keď ťa prvý krát koplo? Jasné že si po pôrode vymeníme fotky tých našich malých zázrakov 🙂 A kedy máš ďalšiu poradňu? Ja 13.8. tak sa potom znova ozvem čo máme nové 🙂 Papa pozdravujeme drobčeka 🙂

nataliaqwert
8. aug 2014

@malamia ano to je...ja som sa aj rozplakala od stastia 🙂)).... My mame poradnu teraz az 21.8. takze budete skor 😉 drzim ti palceky aby ti vsetky testy vysli najlepsie ako mozu!🙂...no a take to "skvrkanie" v tom ppdbrusku zacalo uz v 18.tt . a to kopkanie kedy som uz naozaj vedela ze je to maly tak to bol zaciatok 19.tt 🙂..... Ok drzte sa a ozvi sa ako sa mate 😉 pa

artepep
31. aug 2014

ahojte baby, mne dr. oznámila, že mám na maternici myóm, k tomu problémy s tlakom a v noci nemôžem spávať. navrhla mi zostať na rizikovom. teraz som v 17tt. aké máte skúsenosti s myómom počas tehotenstva. je tá pn naozaj nevyhnutná. mám doma totiž už 5 ročného lapaja a neviem si predstaviť byť doma 5 mesiacov. myslíte, že mám šancu aspoň na pn s neobmedzenými vychádzkami?

patka182
6. okt 2014

Ahojte prosim mozete mi poradit? Som 28tyzden a uz od ptedvcera ma sem tam silno pichne v podbrusku aa hned to prejde. Moze to znacit predcasny porod? V 25tyzdni som bola hospitalizovana pre mierne skrateny krcok a otvorena pre prst. Bola som tam 2tyzdne ns infuziach magneziu a zeleze. Kortikoid mi pichly koli pluckam pre maleho. Prodim kazda rada mi pomoze

franzziska
7. okt 2014

ahojte kočky...dosla vam niekedy kontrola zo sociálky? tie vychadzky sa nedaju vybavit o nieco dlhsie?

ssj04
8. okt 2014

@patka182 kludne to moze znamenať porod. Treba oddychovať! Aj ti tvrdne brucho?

patka182
8. okt 2014

Brucho len mierne sem tam . Od vcera mi je aj zle akosi na zvracanie a vcera ma aj prehnalo ale najskor mi zacali bolesti do celeho brucha. Aj vcera som mala tie bolesti v podbrusku. Snazim sa oddychovat ako sa lrn da len nech je malicky v poriadku

rencici27
13. okt 2014

Ahoj babulky mam otazku ...som v 4+2tt a od ktoreho tt ma moze dat Dr na pnku?

zonjushe
13. okt 2014

@rencici27 ked bude na sone zachyt embryonalneho vyvoja - t.j. plod s akciou srdca..

rencici27
13. okt 2014

@zonjushe Dakujem za odpoved len je to zaujimave kedze par bab mi v in skupinke povedalo ze sa da ist aj hned....v 4 tt.Tak teraz neviem mam dost narocnu pracu ...tak preto sa pitam...

zonjushe
13. okt 2014

@rencici27 ci v 4tt alebo 6tt, nie je to jedno?ved to su 2 tyzdne..

rencici27
13. okt 2014

@zonjushe no myslim ze nie je to jedno ,kedze robim 24 ky....

donna11
13. okt 2014

@rencici27 dr ta moze vypisat aj v 4tt,ak máš ťažkosti,vracias a tak,al krvacas.blbost je,že až od akcie srdiečka,mne bývalo total zle este nez test vyšiel a dr ma dala na pn.kludne ti moze zobrat krv na hcg a ak je normálny,vypise ta.

katka.gzd
13. okt 2014

@rencici27 daj sa vypisat od obvodaka na akykolvek dovod...tak som to riesila ja....

rencici27
13. okt 2014

@katka.gzd
@donna11 No pravdu povediac dost rozmyslam ze pojdem k obvodnej a poviem pravdu...a zle mi byva a dokonca aj bolo skor nez som zistila ze som //....🙂)....A aj mne sa nezda ze az od akcie srdiecka sak plno bab po umelom iso hned na pn...

kvecia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rencici27
13. okt 2014

@kvecia no u nas to funguje tak ze ginda dava odporuc papier pre moju obvodnu a ta vypisuje pnku

zonjushe
13. okt 2014

@donna11
@rencici27
no blbost to nie je, tak by to spravne malo byt pri PN z dovodu rizikoveho tehotenstva..samozrejme ine su pripady IVFiek a pod..

kvecia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rencici27
13. okt 2014

som pn ......

spulinka131313
22. feb 2015

Ahojte, vie mi niekto odporučiť nejakého odborníka (najlepšie ženu) na rizikové tehotenstvo z Bratislavy. Dakujem 🙂

yvik
2. mar 2015

Považuje sa za rizikové tehotenstvo vek 41 rokov? Viem ze gynekologička môže budúcu mamičku poslať na PN iba z vážnych zdrav. Dôvodov.

danulaj
5. mar 2015

ahojte babenky neviete ako to je a ci mozme mat pohlavny styk ,ked mam skrateny krcok,,??? 🙂 🙂

erinka30
12. mar 2015

Ahojte baby chcela by som vediet co by bolo pre mna lepsie ist len na PN ci na rizikove ? Do prace sa uz nechystam som v 13tt a mam dost narocnu fyzicku robotu.

franzziska
13. mar 2015

@erinka30 a v tom je nejaky rozdiel? som myslela ze rizikove tehu je PN taktiez

piacere
13. mar 2015

@erinka30 rizikové tehotenstvo = PNka 😅 Ale väčšinou s tým rozdielom, že ti gynekológ nedá žiadne vychádzky.

franzziska
13. mar 2015

@piacere aale fakt ziadne vychadzky?

piacere
13. mar 2015

@franzziska určite záleží od dôvodu rizikového tehotenstva. Ja som mala zakázané "vychádzky" aj po byte 🙂

franzziska
13. mar 2015

@piacere a z akej diagnozy?

vydrnik
13. mar 2015

@yvik moze to tak byt.prve som cakala v 36 a druhe vo 44 viackrat som pisala do roznych diskuzii preco mam tak deti pozde tak nechcem o tom pisat opet.nieje to pre mna vesele.ale v oboch tehu som bola na rizikovem a pri druhom od #24tt na PN

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre