• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rizikové tehotenstvo

16. apríla 2015 
Shaga, voda moze pomaly odtekat aj ked si uplne uzavreta, take tesnenie tam zase nie je :wink: A ten papierik netestuje pritomost plodovej vody, ale bielkovin, cukru a podobne veci.
24. jan 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja uz som z toho zufala :cry:
24. jan 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz musim verit, ze je to vsetko ok
24. jan 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaga, urcite je vsetko OK. Ja som ti len napisala, co mas robit, aby si si bola na 100 percent ista.
24. jan 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky..je tu niekto?
24. jan 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, porobene?
24. jan 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni: vsetko vybavene a manzelicka mam uz doma :slight_smile:. Xi a ty ako sa citis?
24. jan 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako ste presvedcili vasho drobca, aby kopkal? :slight_smile:
24. jan 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, neviete ako je to s tym, ze ked som na PN, tak nastupujem na matersku tych 6 tyzdnov pred planovanim porodom alebo 8 tyzdnov pred planovanym porodom, ako je to u nas?
24. jan 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka neviem, ja mam nastupit 6 tyzdnov... aj ked kvoli odpracovanym dnom kvoli materskej by mi to vyhovovalo este neskor. Nepresvedcili....uz bol cas :slight_smile: najviac este 2 tyzdne a a budes ho citit, neboj :wink:
Da sa...tak uz nie si sama...tebe je fajn
24. jan 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni: A ty si este sama? Nakoniec som si inac objednala pizzu a pochutnala som si na nej, aj ked mi prisla az o hodinu a pol. :slight_smile:
A co ides porabat?
24. jan 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeee, lubka, ty cakas, na pohyby? No, ja som maleho zatlacila ked som valkala cesto na medovnicky... :sweat_smile:
A hned zabuchal, ze, mami, to co mi robis???
Bolo to krasne, az som sa rozplakala....A prislo to az v 19 tyzdni myslim. Tak uz len par dni.... :wink:
24. jan 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manzel pride bud kazdu chvilu alebo o hodinku. esteze je zajtra domka.ja sa tak tesim na tu sobotu.... :slight_smile: neviem, asi pozerat pojdem. ty?
24. jan 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam dufam, potom hned napisem, ked drobca pocitim... :slight_smile: resp. cakam podla kazdeho slov take bublinky a steklenie...no len ja som velmi stekliva, tak neviem, ci nedostanem zachvat smiechu
24. jan 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni: aj my ideme pozerat TV a hlanve idem s malym kecat, lebo stale spekulujem nad tymi menami, no a musim poznat nazor drobca. :slight_smile:
A byvas aj citliva? Rozplaces sa hocikedy? Alebo mala si uz depresivne stavy?
24. jan 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankapo:_ a aj sa ti podarili pernicky? Lebo moje boli tvrde ako skala som ich nakoniec vyhodila
24. jan 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ja som necitila steklenie ani bublinkovanie, tiez som myslela ze to tym zacne. mna zacalo rovno kopkat.
jaaaaj, velmi casto. plackam dost :frowning2:
24. jan 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, som si vydychla, ze uz som nenormalna...tiez mavam stavy...no ale sa aspon obcas tu rozveselime hadam :slight_smile:
Inac ja som sa vcera tak nadvihla a citila som akoby taku tazsiu gulicku, ako sa posunula a ked som trup vytacala, akoby sa aj to podla toho posuvalo...som hovorila aj manzelovi a on na to..ze som nemala budt male :slight_smile: xi
24. jan 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi, moje tohto roku velmi nevysli, mam novu ruru a este ju neveim nastavit na tu pravu teplotu a tak...
Ale jem ich este teraz, urobila som ich tolko, ale nestihla ozdobit a rozdat, lebo som musela lahnut a dat nozky hore... :wink: nevadi...snad o rok
a inak...ja ich lubim tvrde a chrumkave
a este....placem len pred kontrolou...lebo sa bojim...inak som statocna a celkom v poho, viem ze manzel ma taku potrebuje, vela pre nas robi a chcem aby vedel, ze ma to robi stastnou...ak som smutna, viem, ze ho to boli a boji sa ze nieco nezvlada....
24. jan 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankapo: no ti nasi chlapi...ale aspon sa snazime drzat, ked oni to vpodstate tiez tazko zvladaju. :slight_smile: Ale je super, ked ich mame...:slight_smile:
24. jan 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radsej dneska idem pozerat kriminalku ako Poistovnu stastia asi...to je take na odreagovanie...a nakoniec si vychovam dakeho Sherlocka Holmesa, lebo teraz najradsej pozeram kriminalky :slight_smile:.
24. jan 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac mate dake knihy o tehotenstve? studujete nieco taketo?
24. jan 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, staciiii konik...to je najlepsia kniha o tehotenstve :wink: realna, z prvej ruky, a zdarma
24. jan 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak aj ja zacinam mat ten pocit :slight_smile:. Niekedy sa nad niektorymi vecami nezamyslam a niekedy ma napadnu az totalne mozno blbosti... :slight_smile: ale zasa je super, ked sa ma clovek s kym aj podelit o taketo veci. :slight_smile:
24. jan 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka moj manzel dostal pri odchode z byvalej prace Velku knihu o matke a dietati.Tam je vsetko a este potom aj o detoch do 3 rokov. to bolo tesne po svadbe ale teraz sa nam velmi zide :slight_smile: tak studujeme
24. jan 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni: a aj podla toho vsetko sedi?
24. jan 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial ano :wink:
24. jan 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem teda...majte sa peknucko, zajtra piseme :slight_smile:
24. jan 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni: Idem teraz off, tak prajem pekny vecer a drzkaj sa...nech je vsetko OK. :slight_smile: ja idem do polohy lezmo...mozno potom to pride... :slight_smile:
pekny vecer...vsetkym.. :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok