• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rizikové tehotenstvo

16. apríla 2015 
lubka mne väcsinou po nejakych filmoch ked pozerame....take thrillery a podobne. tak sa mi to zmiesa dokopy zo zazitakmi zo dna....
26. jan 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim by sme mohli zacat pisat knihu :slight_smile: a mozno potom budeme slavne ako spisovatelka Rowlingova :slight_smile:.
26. jan 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas rada jej knihy?
26. jan 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni: Mam ich precitane, lebo celkovo rada citam knihy a tieto ma zaujimali aj z pracovneho hladiska. :slight_smile: Ale celkom dobre sa citali.
26. jan 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty ich mas rada?
26. jan 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z pracovneho hladiska? co robis?
citala som dve, myslim a teraz som dostala na Vianoce od sestry. Radsej mam vsak slovenske. Vasilkova, Dzerengova.... ale Rowlingova pise tiez fajn.
26. jan 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ucitelka :slight_smile: a chcela som vediet, co deti citaju, resp. co je to za kniha, ked ju chytaju do ruk a citaju aj tretiaci a stvrtaci.
26. jan 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ZS? :confused: ja som tie dve mal pozicane od sefky, advokatky...Babika bola tusim o advokatke....pacila sa mi.
26. jan 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano na ZS :slight_smile: a aj obcas ma chyta taky smutok, hlavne ked mi deti pisu a pytaju sa, ze kedy sa vratim.
26. jan 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubiii....aj ja som ucka..... :wink: ale uz bez vrtule.... :grinning:
26. jan 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankapo: :slight_smile: no sak ja mam vrtulu hlavne doma :slight_smile: xi...
26. jan 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ucis tretiakov a stvrtakov? to su este take poslusne deticky, nie? to je zlate ze ti pisu... :slight_smile:
26. jan 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni: no ucila som vlastne tychto mojich od prvej triedy a teraz su stvrtaci plus ucim vsetkych rocniky 1.-4. Anglictinu. Pre mna je to uzasna praca, len ma obcas mrzi, ked pocuvam niektorych ludi, a aj rodicov. NAstastie ja musim poklepat som mala aj velmi milych a dobrych rodicov, s ktorymi som si rozumela a dokazali sme sa dohodnut tak, aby aj detom bolo dobre a aj kopec veselych prihod clovek pozaziva :slight_smile:. Aj teraz ma tak potesilo, ked mi deti poslali maila, som sa s nimi spojila a najzlatsia bola reakcia jednej ziacky: pani ucitelka, ved uz mate davno po svadbe, preco sa uz nevratite? :slight_smile: Nevedia, ze som na rizikovom, dako som myslela, ze sa este vratim, ale prednejsie mi je teraz moje vlastne dietatko, aby bolo OK.
26. jan 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som ucitelka, nejak sa nas tu stretlo neurekom :slight_smile:
26. jan 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej to bolo mile....taki zlatusikovia...
26. jan 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia: no mozeme zalozit ucitelsky kutik :slight_smile:

moni: veru, podareni su :slight_smile: Aj o tom by sa dala pisat kniha :slight_smile:
26. jan 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tehulky :slight_smile: ja uz idem teraz off, lebo tusim moj manzelik zaspal pri TV, tak sa idem asi k nemu pridat, dnes som unavena ako konik.
26. jan 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby som nezabudla, drzkajte sa vsetky aj s malymi drobcami, nech su vporiadku a sa na nas usmievaju :slight_smile:
26. jan 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa lubi
26. jan 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasny den babenky...resp. aj u vas snezi? Ja som dneska ako mechom udreta. Ako sa dari vam?
27. jan 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac aj vas bolievali akoby vajecniky - resp. taka bodava bolest? Obcas ked vstavam, alebo menim poluhu, tak ma to bolieva, neviem, preco :frowning2:
27. jan 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka...pravdepodobne sa natahuju upony na maternici...aj ja to mavam z casu nacas...poboli a prestane, je to taka pichavo-tahava bolest, alebo skor neprijemny pocit...myslim ze sa nemas coho bat a je to ok...boli to asi dva tri dni a potom dva tyzdne nie...tak predpokladam ako rastie maternica a natahuje sa to....
a inak tento bio-stupen ci co je to je strasnyyy, aj mne je uplne blbo, ospalo, ci ako, no ako mechom udreta... :slight_smile:
27. jan 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankapo: dakujem za ukludnenie :slight_smile:.
ved to, ze sa ani prejst neda vonku, ze by mozno cloveka trosku prebralo, ale takto iba doma clovek sedi dneska a nic. A este som zasa mala jeden z hororvych snov a to som ani ziadny thiller nepozerala.
27. jan 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ja som sa tiez rano zobudila po strasnom sne a cudovala som sa, ze som tiez nic take nepozerala....no neviem co sa to deje. Ta bodava bolest - mna to väcsinou pri kychani tak zaboli :slight_smile:
27. jan 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni: aj teba? no to som rada, ze to nie je nieco mimo. :slight_smile: Sa uz radsej opytam :slight_smile:.
27. jan 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co idete dneska porabat?
27. jan 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne slnecne doodbedie Vam vsetkym babulkam prajem :slight_smile: ja som uz od rana velmi usilovna, chlapi su mimo domu a ja som pisala vysvedcenia /slovne hodnotenia/pre moje deturence, lebo kolegynka,co je za mna, ich este dobre nepozna...som rada, ze to mam z krku a ze som to pisala len na PC..musela som zvolit taku polosediacu postelovu polohu a babu sa to asi nevelmi pacilo, lebo sa vkuse vrtelo :wink:
dnes tu na Liptove mame nadherny slnecny zasnezeny dnik, kraaaaaasa :slight_smile:
28. jan 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, slniecko je asi vsade....konecneee....aj ked von nemozem aj tak je to fajn a tesim sa.... :slight_smile:
ty si dneska sikulka, aj ja by som mala energie, ale musim sa ovladat.... :wink:
nase babo tiez krasne kopka...o tri mesiace by uz aj mohlo von z bruska...a snivam o tom ako bude tu spinkat u maminky v posteli ked ocko odide do prace... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz sa na to strasne tesim, len nech to dobre dopadne....uz mam mesiac lezania za sebou, uz len tri....super
28. jan 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spadava mi konik :wink:
mna sa vsetci vypytuju, ci mi nie je doma dlho, ci sa nenudim...a ja zakazdym odpovedam, a aj to tak myslim, ze mi je vynikajuco, vychutnavam si to nicnerobenie, polihovanie, citanie knih, konika a vsetky veci, na ktore som predtym nemala cas...po tych uponahlanych, stresujucich mesiacoch mi nic viac nechyba...uz si to ani neviem predstavit...rano doma zhon, nasadnut do auta, skolka, behom do prace a vacsinou o nejaku tu minuty neskor ako mam zaciatok prac. casu, nahananie sa v praci medzi tromi budovami, potom zase skolka, cesta domov, varenie, upratovanie, priprava do prace, stach o babo a...nie,nie, je mi fantasticky :slight_smile: lezim si, mam otvorene balkonove dvere,dycham cerstvy vzduch, vyhrievam si brusko na slniecku a vobec ma to netaha von...kludne takto vydrzim az do konca maja :slight_smile:
28. jan 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky veru aj tu je kraasne slniecko svieti jedna radost :slight_smile: hned sa clovek citi pozitivnejsie a nie ako mechom udrety.
lucka: to sme na tom rovnako, tak isto aj ja si uzivam domace nic nerobenie, resp. mam konecne cas na veci, na ktore som predtym nemala. A vramci relaxu si normalne kreslim :slight_smile:. Ja som zasa s riaditelkou davala do kopy navrh na novu ziacku knizku pre prvostupniarov a robila som jej do nej kresby, som zvedava ci to vyjde, ale normalne som pri tom naplno relaxovala. Nechcete aj vy nieco nakreslit? :slight_smile: xixixi
jankapo: ja stale na to kopkanie cakam uz kazdy den...som hrozna a nedockava :slight_smile: a nasla som tu na modrom konikovi, ale ceskom nadhernu fotocku:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=475521&vReferer=
28. jan 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok