Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

moni1412
26. jan 2008

lubka mne väcsinou po nejakych filmoch ked pozerame....take thrillery a podobne. tak sa mi to zmiesa dokopy zo zazitakmi zo dna....

lubkagaa
26. jan 2008

tusim by sme mohli zacat pisat knihu 🙂 a mozno potom budeme slavne ako spisovatelka Rowlingova 🙂.

moni1412
26. jan 2008

mas rada jej knihy?

lubkagaa
26. jan 2008

moni: Mam ich precitane, lebo celkovo rada citam knihy a tieto ma zaujimali aj z pracovneho hladiska. 🙂 Ale celkom dobre sa citali.

lubkagaa
26. jan 2008

a ty ich mas rada?

moni1412
26. jan 2008

z pracovneho hladiska? co robis?
citala som dve, myslim a teraz som dostala na Vianoce od sestry. Radsej mam vsak slovenske. Vasilkova, Dzerengova.... ale Rowlingova pise tiez fajn.

lubkagaa
26. jan 2008

som ucitelka 🙂 a chcela som vediet, co deti citaju, resp. co je to za kniha, ked ju chytaju do ruk a citaju aj tretiaci a stvrtaci.

moni1412
26. jan 2008

na ZS? 😕 ja som tie dve mal pozicane od sefky, advokatky...Babika bola tusim o advokatke....pacila sa mi.

lubkagaa
26. jan 2008

Ano na ZS 🙂 a aj obcas ma chyta taky smutok, hlavne ked mi deti pisu a pytaju sa, ze kedy sa vratim.

jankapo
26. jan 2008

lubiii....aj ja som ucka..... 😉 ale uz bez vrtule.... 😀

lubkagaa
26. jan 2008

jankapo: 🙂 no sak ja mam vrtulu hlavne doma 🙂 xi...

moni1412
26. jan 2008

ucis tretiakov a stvrtakov? to su este take poslusne deticky, nie? to je zlate ze ti pisu... 🙂

lubkagaa
26. jan 2008

moni: no ucila som vlastne tychto mojich od prvej triedy a teraz su stvrtaci plus ucim vsetkych rocniky 1.-4. Anglictinu. Pre mna je to uzasna praca, len ma obcas mrzi, ked pocuvam niektorych ludi, a aj rodicov. NAstastie ja musim poklepat som mala aj velmi milych a dobrych rodicov, s ktorymi som si rozumela a dokazali sme sa dohodnut tak, aby aj detom bolo dobre a aj kopec veselych prihod clovek pozaziva 🙂. Aj teraz ma tak potesilo, ked mi deti poslali maila, som sa s nimi spojila a najzlatsia bola reakcia jednej ziacky: pani ucitelka, ved uz mate davno po svadbe, preco sa uz nevratite? 🙂 Nevedia, ze som na rizikovom, dako som myslela, ze sa este vratim, ale prednejsie mi je teraz moje vlastne dietatko, aby bolo OK.

lucia31
26. jan 2008

aj ja som ucitelka, nejak sa nas tu stretlo neurekom 🙂

moni1412
26. jan 2008

jeej to bolo mile....taki zlatusikovia...

lubkagaa
26. jan 2008

lucia: no mozeme zalozit ucitelsky kutik 🙂

moni: veru, podareni su 🙂 Aj o tom by sa dala pisat kniha 🙂

lubkagaa
26. jan 2008

no tehulky 🙂 ja uz idem teraz off, lebo tusim moj manzelik zaspal pri TV, tak sa idem asi k nemu pridat, dnes som unavena ako konik.

lubkagaa
26. jan 2008

a aby som nezabudla, drzkajte sa vsetky aj s malymi drobcami, nech su vporiadku a sa na nas usmievaju 🙂

moni1412
26. jan 2008

pa lubi

lubkagaa
27. jan 2008

Krasny den babenky...resp. aj u vas snezi? Ja som dneska ako mechom udreta. Ako sa dari vam?

lubkagaa
27. jan 2008

inac aj vas bolievali akoby vajecniky - resp. taka bodava bolest? Obcas ked vstavam, alebo menim poluhu, tak ma to bolieva, neviem, preco ☹

jankapo
27. jan 2008

lubka...pravdepodobne sa natahuju upony na maternici...aj ja to mavam z casu nacas...poboli a prestane, je to taka pichavo-tahava bolest, alebo skor neprijemny pocit...myslim ze sa nemas coho bat a je to ok...boli to asi dva tri dni a potom dva tyzdne nie...tak predpokladam ako rastie maternica a natahuje sa to....
a inak tento bio-stupen ci co je to je strasnyyy, aj mne je uplne blbo, ospalo, ci ako, no ako mechom udreta... 🙂

lubkagaa
27. jan 2008

jankapo: dakujem za ukludnenie 🙂.
ved to, ze sa ani prejst neda vonku, ze by mozno cloveka trosku prebralo, ale takto iba doma clovek sedi dneska a nic. A este som zasa mala jeden z hororvych snov a to som ani ziadny thiller nepozerala.

moni1412
27. jan 2008

lubka ja som sa tiez rano zobudila po strasnom sne a cudovala som sa, ze som tiez nic take nepozerala....no neviem co sa to deje. Ta bodava bolest - mna to väcsinou pri kychani tak zaboli 🙂

lubkagaa
27. jan 2008

moni: aj teba? no to som rada, ze to nie je nieco mimo. 🙂 Sa uz radsej opytam 🙂.

lubkagaa
27. jan 2008

Co idete dneska porabat?

lucia31
28. jan 2008

pekne slnecne doodbedie Vam vsetkym babulkam prajem 🙂 ja som uz od rana velmi usilovna, chlapi su mimo domu a ja som pisala vysvedcenia /slovne hodnotenia/pre moje deturence, lebo kolegynka,co je za mna, ich este dobre nepozna...som rada, ze to mam z krku a ze som to pisala len na PC..musela som zvolit taku polosediacu postelovu polohu a babu sa to asi nevelmi pacilo, lebo sa vkuse vrtelo 😉
dnes tu na Liptove mame nadherny slnecny zasnezeny dnik, kraaaaaasa 🙂

jankapo
28. jan 2008

luci, slniecko je asi vsade....konecneee....aj ked von nemozem aj tak je to fajn a tesim sa.... 🙂
ty si dneska sikulka, aj ja by som mala energie, ale musim sa ovladat.... 😉
nase babo tiez krasne kopka...o tri mesiace by uz aj mohlo von z bruska...a snivam o tom ako bude tu spinkat u maminky v posteli ked ocko odide do prace... 😵 😵 😵 uz sa na to strasne tesim, len nech to dobre dopadne....uz mam mesiac lezania za sebou, uz len tri....super

lucia31
28. jan 2008

spadava mi konik 😉
mna sa vsetci vypytuju, ci mi nie je doma dlho, ci sa nenudim...a ja zakazdym odpovedam, a aj to tak myslim, ze mi je vynikajuco, vychutnavam si to nicnerobenie, polihovanie, citanie knih, konika a vsetky veci, na ktore som predtym nemala cas...po tych uponahlanych, stresujucich mesiacoch mi nic viac nechyba...uz si to ani neviem predstavit...rano doma zhon, nasadnut do auta, skolka, behom do prace a vacsinou o nejaku tu minuty neskor ako mam zaciatok prac. casu, nahananie sa v praci medzi tromi budovami, potom zase skolka, cesta domov, varenie, upratovanie, priprava do prace, stach o babo a...nie,nie, je mi fantasticky 🙂 lezim si, mam otvorene balkonove dvere,dycham cerstvy vzduch, vyhrievam si brusko na slniecku a vobec ma to netaha von...kludne takto vydrzim az do konca maja 🙂

lubkagaa
28. jan 2008

ahojte babenky veru aj tu je kraasne slniecko svieti jedna radost 🙂 hned sa clovek citi pozitivnejsie a nie ako mechom udrety.
lucka: to sme na tom rovnako, tak isto aj ja si uzivam domace nic nerobenie, resp. mam konecne cas na veci, na ktore som predtym nemala. A vramci relaxu si normalne kreslim 🙂. Ja som zasa s riaditelkou davala do kopy navrh na novu ziacku knizku pre prvostupniarov a robila som jej do nej kresby, som zvedava ci to vyjde, ale normalne som pri tom naplno relaxovala. Nechcete aj vy nieco nakreslit? 🙂 xixixi
jankapo: ja stale na to kopkanie cakam uz kazdy den...som hrozna a nedockava 🙂 a nasla som tu na modrom konikovi, ale ceskom nadhernu fotocku:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre