Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

elia
28. feb 2008

Baby hlasim sa z poradne a som v soku - krcek uplne makky a otvoreny na 3 cm - nechapem, takto bezbolestne a nenapadne? Vravela som dokymu ze nechcem Hamiltonov hmat, vravel ze mi nic take robit nebude, ale ze sa aj tak o par hodin stretneme v porodnici. Bol si prilis isty, ani mi nepovedal kedy mam prist nabuduce. Pritom doteraz som nemala ziadnych poslickov ani nic, no ale teraz po vysetreni uz mam taky predmenstruacny pocit, neviem ci z vysetrenia alebo mi vsugeroval ze rodim alebo ma chytila panika??? 😖 .
Vravela som mu ze by som sa mohla takto nenapadne otvarat aj nadalej, ale vravel ze dalej to uz nenapadne nebude... Kym som sa obliekala tak manzelovi tiez hovoril na chodbe ze ma byt pripraveny, ze do 24 hodin rodim.

No baby bezim na melir, snad tam nezacnem rodit.

mirka8429
28. feb 2008

elia...mna tiez dnes nepotesil lekar na poradni...maly sa otocil dolu nohami.....a ja sa bojim cisarskeho..a bolesti mam tiez sem tam...a ked kope dole je to neprijemne a ked sa zaprie hlavickou tak boli rebro...hehe a ja bojim cisarskeho...ze chces stihnut melir pred pôrodom??🙂)))))))))))))))))))))neboj to urcite stihnes🙂

moni1412
28. feb 2008

elia ty stihas este aj melir? To ja by som bola v takom soku a plna ocakavani, ze by som na melir ani nepomyslela. Super, uz budes mat Lucku pri sebe. Drzim palceky, nech vsetko ide lahko a krasny zazitok prajem. Papa 🙂

mirka8429
28. feb 2008

moni ale ved to musi stihnut teraz lebo ked bude kojit tak potom sa nemaju farbit vlasy nie?a aspon bude kocka ked ju zazrie mala Lucinka no nie?🙂)))))))

jankapo
28. feb 2008

Elia, ty budes prva rodicka s alobalom.... 😀 😀 😀 😀

moni1412
28. feb 2008

mirka ved ano 🙂 Aby Lucka zbadala aku ma fesnu mamicku 🙂 Inak, ked pises o tych farbach, v tehu sa mozu? Su rozne nazory aj na farbenie v tehu, aj pri kojeni. Ja mam ist zajtra a stale vaham.

mirka8429
28. feb 2008

moni: no ja som si pre istotu nefarbila lebo lekar povedal ze nikdy nevieme co tie farby obsahuju...ci nahodou sa tam nevyskytuje nejaka kovova latka ci co...tak preto..ale sampon co vydrzi len par umyti som si dala...aj teraz pred pôrodom by som si dala..ale tiez len sampon...ale co viem tak niektore mamicky si farbia aj pocas tehu...ale ja som neriskovala...no a pocas kojenia sa nema farbit to viem na 100 percent....tak ja mam teraz dvojfarebne vlasky hnedo cervene🙂 ale vyzera to celkom zaujimavo xixixi aspon tak tvrdi manzel...ty si farbis?

mirka8429
28. feb 2008

jankapo:elia bude fešná mamicka🙂)))))

maso
28. feb 2008

Ahojte, vkradla som sa vam sem - neviete mi poradit, ze ci ked som o prve babo prisla v 24tt. prerusenim tehotenstva kvoli hydrocefalu a dandy-walker syndromu, budem najblizsie na rizikovom?
Dakujem a drzim palceky, vidim, ze uz sa blizite ku koncu tehu a za chvilu sa dockate babatiek 😵

moni1412
28. feb 2008

mirka praveze uz dlhsie som nie a bolo by treba nieco s tym urobit. Nakoniec si dam asi len melir, ten sa berie ako setrnejsia metoda, spytam sa jej este aky by odporucila.....

moni1412
28. feb 2008

maso to mi je luto.... neviem ti poradit...snad bude vediet niekto iny. Dakujeme ti, no niektore to mame este za dost dlho.... 😒

mirka8429
28. feb 2008

moni no neviem..podla toho aky melir.......

moni1412
28. feb 2008

mirka preco podla toho aky? Tak povedz co o tom vies.... musim sa do zajtra rozhodnut. 😉

mirka8429
28. feb 2008

moni..no kolko peroxidu a tak...a cez korienky prejde na babo...ja by som si nedavala...

moni1412
28. feb 2008

hmm....musim sa zajtra poradit s kadernickou. ak sa mi to nebude pozdavat, nedam si nakoniec nic. Dik za radu, mirka 🙂

maso
28. feb 2008

Dakujem aj tak Moni 😅

moni1412
28. feb 2008

maso drzim palceky, nech sa vam snazenie podari 😉 Pekny vecer baby...papa 😉

mirka8429
28. feb 2008

moni nemas zaco..je to na tebe ja som len povedala ze ja by som si radsej nedala....

moni1412
28. feb 2008

mirka ved ano, ja som to tak zobrala...dakujem este raz. idem uz. majte sa zatial krasne...papa 🙂

mirka8429
28. feb 2008

moni aj ty sa maj krasne🙂)))))))))) potom napis ako si sa rozhodla🙂)))))))))))))))))))))) paaaaaaaaaa 🙂

mirka8429
28. feb 2008

maso neviem povedat ale mne lekar povedal ze kazde tehotenstvo je ine..cize ja ked som teraz na rizikovom tak pri druhom babatku nemusim byt...🙂)takze je to individualne ci budes na rizikovom alebo nie...

graziela
28. feb 2008

Babenky, ja som si vlasy farbila aj pri 1.tehu, aj teraz, ked cakame 2.mimi...Davam si sice len melir, ale ten je kombinovany s farbou .. Naozaj je na to vela nazorov, je na kazdej z nas, ako sa rozhodne. Ja v tom nevidim az taky problem, zda sa mi to v dnesnej dobe take prehnane, co vsetko sa moze a nemoze, aj napr. niektore potraviny, resp. bylinky by sa vraj v tehu nemali, napr. skorica (vraj sposobuje stahy maternice), tuniak v konzerve (vraj obsahuje vela vitaminu, neviem presne ktr.) atd atd, uz ma ani nenapada, co este.
A Eliu fakt obdivujem, ze v tom zhone stihla este aj melir 😀 Ja uz inac tiez teraz v hlave rozvrhuje, kedy pojdem ku kadernicke, aby som potom do porodnice isla ako clovek 😲 , no a ani potom tesne po porode nebude tolko casu...
Elia, este raz drzim palceky, nech to stastne dopadne... neboj, bude to rychle, uz teraz ked si otvorena...

lucia31
28. feb 2008

elia, mas v sebe spravnu davku optimizmu 🙂 ja, ako rodeny hypochonder, by som sa uz teperila pekne zbalena do porodnice a ty sa ides este zuslachtovat 🙂 😀 skvele a verim, ze vsetko pekne stihnes...
ja som vcera pila cukrovu vodu a vysledky mam vyborne, co som hned oslavila dvomi veternikmi 🙂

lucia31
29. feb 2008

dobre ranko..prave som si precitala, ze Lucinka je uz na svete, elia to zvladla uzasne, normalne revem 😀

jankapo
29. feb 2008

Lucka malinka nasa, vitaj na svete, velmi sme sa o teba bali.....
Elia a tatinko, zelame same krasne chvile, nech vam drobcek krasne rastie a prinasa same radosti. Ste obaja skveli, ako ste tie mesiace uzasne spolu zvladli, pomahajte si aj dalej....Gratulujeme.
🙂 🙂 😵 😵 (nie je tu smailik co place dojatim....)
Moji zlati....

moni1412
29. feb 2008

elia gratulujeme...nech va Lucinka robi samu radost....Uzasne 🙂 Tesime sa s vami 🙂

mirka8429
29. feb 2008

ahojteee..jeej tak Elia to nakoniec ma uz za sebou...supeer uz ma malinkuu v naaruciiii🙂))))))))))))ake krasne to musii byt tasiiim sa s nou🙂) drobcek 🙂

mirka8429
29. feb 2008

janka si tu?

mirka8429
29. feb 2008

graziela:presne tak..nazorov je vela...aj ja poznam vela co si farbilo vlasy..ale ako lekar hovoril nikdy nevies...ja som si radsej nefarbila iixii ale je to fajt na cloveku🙂) aspon som mala oddych na vlasy no nie?🙂) 😀

zvedava
29. feb 2008

Ahojte. V prvom rade gratulujem Elii k novemu statusu mamicky 😀 Prajem skore zotavenie a vela radosti s dcerkou! To mi pripomenulo, ze tiez musim este kadernicku pred porodom stihnut, aj ked len strihanie 😀 😀 😀
Ja sa mam stale fajn, poradna dopadla dobre, krcok sa nezmenil, tak som kludna a pomalicky naberam kondicku... Buduci tyzden uz zacnem chodit na ihrisko s malou, to len bude radosti, vecer uz o 8 pojdem spat ako budem znicena 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre