Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

mirka8429
6. mar 2008

janka niesom priamo z ke...preto to mam do sace daleko...luptak je skvely...klobuk dolu..no ale aj ten co ho mam vybaveneho v novej..Adam je dobryyy....tak myslim ze v pohode🙂 a sestra chodi k luptakovi aj normalne ako ku gyn?

neroriso
6. mar 2008

janka..ja som uz predtymto tehu mala viackrat MA ☹ a zial ani zaciatok tohto tehu sa neobisiel bez problemov...malinke mam teraz velmi nizko-..

jankapo
6. mar 2008

Miri, hej, ma ho aj ako obvodaka...a pocula som aj o Adamovi same chvaly, no ty si vies vybrat...The best of Kosice... 😉
Nero, drzim velmi velmi palceky, nech sa v auguste tesite z drobceka.... 🙂
Idem kuk ordinaciu...ale som tu akoze.

neroriso
6. mar 2008

janka ja som na SVk byvala v trebisove co je nedaleko KE

mirka8429
6. mar 2008

jani aj ja pozeraam ordinaciu..hehe...pocuj nemas icq alebo skype?

jankapo
6. mar 2008

No Trebisov je kamenom dohodit... 😉 Neboj, my vychodniarky sme silne zeny....aj ked sa tak necitime...ci globalizujem? Neviem...ja viem ako je to byt daleko od domova, kolko si clovek musi preskakat...drzte sa tam, kde si, verim ze sa o vas dobre staraju...

mirka8429
6. mar 2008

jani hej aj aj som pocula ze adam je dobry 😀

neroriso
6. mar 2008

janka o nas je teraz dobre postarane aspon dufam..🙂

geegee
7. mar 2008

ahojte, ja sa otvaram od 15tt, mam makky krcok. To iste som mala aj pri prvom tehu, len vtedy som to zachranila celodennym lezanim hore nohami. Teraz to nehrozi, maly by to nestravil, ze mama len tak lezi 😀
Dnes som bola na poradni, 3xdenne mam brat magnezium, zatial bez nemocnice nastastie 🙂

neroriso
7. mar 2008

gege ja polyhujem uz od 5tt ☹ co je skoro 12tt....cize to sa da zniest rpe mimi

jankapo
7. mar 2008

Geegee, ani mi nehovor ze ma to caka aj pri druhom mimi.... 😲 Mne sa krcok velmi skoro skratil, ale ja uz nechceeeem pri druhom.... 😢
Ja som tiez len lezala od 19tt, teraz som zacala trosku sa hybat, dufam ze ma vezmu buduci tyzden do nemocky ze daco zle, a porazi ma. Geegee, a okrem magnezka nist? Nechcu ta zasit abo daco?

geegee
7. mar 2008

jankapo, ja som chcela 3 deti..uz nechcem. Tiez kvoli tomu, ze zrejme by ani tretie tehu nebolo bezproblemove. Ja som pri Matuskovi posledny mesiac normalne fungovala, otvarala som sa postupne, takze porod bol lahucky.
Mne sa krcok neskracuje, zatial je makky 2,5cm, takze nemocnicou sa zatial len vyhrazaju.

geegee
7. mar 2008

neroriso, viem, citala som ta v augustovkach. Ja by som aj lezala ale pri malom dietati sa to neda 😎 😒

neroriso
7. mar 2008

janka kazde tehu je indi vidi u kazdej tehulky ine nestrachuj sa

gegee ved prave ze sa to neda...

neroriso
7. mar 2008

ais tak stranku dozadu som pisala o mojej dr. ze by bola najradsej keby sme sli na amnio...
volala som jej dnes a dohodli sme sa ze v pondelok pojdme len s tym ze ostanem v nemocke na noc keby nieco..

geegee
7. mar 2008

nero, preco amnio?

neroriso
7. mar 2008

gege ..preto lebo som predtymto tehu mala viackrat MA...a doktorka si chce byt ista ze toto mimi je ok

geegee
7. mar 2008

aha, tak to stoji za tu istotu. Drzim palce 😉 😵

elia
7. mar 2008

Ahojte babeny, som tu len na minutku.
Porod bol v pohode, akurat na 5. den ked som uz mala ist domov mi na sone zistili zvysky rezidui tak som musela ist na precistenie, ale na 6. den nas uz pustili domov. Lucka je zlatucka, budi sa v noci 2x na papanie (klopi-klop), mame z nej velku radost - hlavne manzela ma uz obkruteneho okolo prsta, bude to ocinkova dcerenka 🙂 .
S porodnicou na Kramaroch som bola spokojna, mozem len odporucat, pekne nove izby a fajn personal.

Drzim vam vsetkym palce aby vam rychlo ubehli tie zvysne tyzdne, a aby sme tu coskoro mali dalsie fotky potomkov nasich "spolubojovniciek". 😵
Davam foto malej do albumu.

neroriso
7. mar 2008

elia malinka je uzaaaaasna 🙂🙂

geegee dakujem krasne

avanka
7. mar 2008

Ahojte, tak sme dnes boli na poradni a doktor nam urobil UTZ len kvoli pohlaviu a uz je viac ako iste, ze cakame chlapceka, dokonca bol natoceny tak, ako keby sa nam chcel ukazat, ze pozrite, ja som Lukasko a nie Barborka......
Akurat mi bolo luto manzela, on tak strasne tuzil po dievcatku, ze mal normalne slzy v ociach, ked videl gulky......ale uz sa obaja strasne tesime na nasho malinkeho.....

neroriso
7. mar 2008

avanka ahoj....gratulujem k chlapcekovi 🙂

baby ale to vecsina chlapov by mala najradsej holcinky...aj u mojho priatela je to tak

avanka
7. mar 2008

Neroriso, dakujem...
To s tym dievcatkom je asi pravda, moj manzel o nicom druhom nerozpraval, len ako on bude mat dievcatko, brusku sa prihovaral Barborka....aj ja som chcela prve dievcatko, ae tesim sa aj chlapcekovi a strasne ho lubim .....

neroriso
7. mar 2008

avanka nakoniec je aj tak jedno co budes mat hlavne len nech je zdravE🙂

zvedava
7. mar 2008

janka, ja som otvorena uz od nejakeho 29tt, zatial to velmi nepostupilo a krcok mam teraz cca 1 cm. Ale beriem lieky na ukludnenie este stale, asi mi ich uz na najblizsej poradni v stredu vysadi, vsak uz budem v 39tt, by sa patrilo, aby som este neprenasala 😀 Inak uz robim vsetko, aj kondicka je ako-tak spat, mala sa mi o nu denne stara 🙂 Len ma dost bolia pri chodzi slabiny a vlastne cely "podvozok", ale to uz niekolko mesiacov, len cim je babo tazsie, tym to viac citim. Inak sa citim fajn, brusko obcas stvrdne, ale neboli, tak uvidim, ako to u mna pojde 😉

zvedava
7. mar 2008

geegee, ahoj, teba si pamatam este z byvaleho fora, ked sme cakali prve deticky 😀 Je mi luto, ze aj druhe tehu mas rizikove, ja ho tiez mam (ale prve som nemala), viem presne, co to znamena "lezat" pri drobcovi 😉 Preto som si teraz takmer 7 tyzdnov polezala v nemocnici, aby som skor neporodila... Moj drobec to nastastie zvladol, aj rodina, co sa mi o nu starala 😀 😀 😀 Tak snad sa to u teba tiez zdarne do konca podari dotiahnut, aj bez toho lezania v nemocnici!

tonicka
7. mar 2008

Ahojte kočky, ja som bola tiež rizikovka...takze viem ako sa citite. Vydržte, pokial možno čo najviac v pozitivnej nalade. Inak to je dovod, preco asi pockame s druhym babom... Ja zatial nemam MS, takze ani ovulku, tak stale rozmyslam, ze kedy by bolo dobre druhe, tretie a atd. 😉 😀

jankapo
7. mar 2008

Elia, vitaj mamina domka, Lucka je zlatucky pokladik, nech len pekne buvinka a necha mamku oddychnut.

Zvedava, no kebyze to tebe postupuje, po tolkom lezani v nemocnici, to by som sa teda divila.... 😉 Ja tiez mam brat lieky, ze netreba vysadit, tak stale mam 3x2 magnezko, inak mna nic chvalabohu neboli, to by bola ina panika.

Tonicka, dakujeme za povzbudenie a neboj sa druheho, ved mozno bude vsetko oki. Inak, mala je NADHERNE babo, ale to ty uz isto vies. 😵

neroriso
7. mar 2008

zvedava krize bolia podla toho kolko pocs tehu priberies....

tonicka dakujeme za povzbudzujuce slova🙂

moni1412
7. mar 2008

ahojte baby...tak ja som stale v nemocke, mam zle ctg, otvaram sa....zle je ☹ ale verim ze nam tu pomozu....pekny vecer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre