• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rizikové tehotenstvo

16. apríla 2015 
mirika ahooj...tak ako vcera??? :slight_smile: z temy priberanie sa stala tema kojenie?? :grinning:

marse vsimm vsimam ale kto ma stihat docitavat?:slight_smile:
8. mar 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to chce rychlokurz citania :sweat_smile:
8. mar 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nero no vies to sa keca o vsetkom :grinning: a zase sme sa nevyspali v noci...boze uzo 4 rano som bola hore...islo toje vrazda napisala :grinning:
8. mar 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky nero,
mirka tiež tušim skačes cez temy co? :grinning: aby aj ostane vedeli o com hovorim,my teraz v aprilovkach totižto varíme :grinning:
ale už sme tu aspon presli od vaznejsich krckov ku kopancom :slight_smile:
inak sranda este su ty krpci ani neni na svete a uz si s nami robia co chcu :grinning:
8. mar 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse no veru..niekedy tu pridem na dalsi den a pozeram kolko sa tu toho popisalo a trva kym to docitam :grinning:
8. mar 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dobre sa mi keca ale mala sa mi zobudila, musim sa ist venovat....majte sa krasnucko a drzte sa :slight_smile:
8. mar 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uva hej chodim aj na ine temy :slight_smile: a prebera sa hocico :grinning: ..ale co..ved aj varenie je dobre :grinning: ...
marse ahooj
marse ahooj :slight_smile:

mirka...ja ked zaspim mna nezobudi ani stado slonov :-/ ale vcera som prekonala svoj rekord net som opustila az o 11 :pensive: :grinning: ale vstavala som cca az okolo 10pred obedom....
8. mar 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nero no hej..ale moje male je uz dost velke na to aby ma dokazalo zobudit ked sa zapiera alebo kope :pensive: tak potom sa spat neda ved uvidis...ked budes vo vyssom stadiu... :slight_smile:
8. mar 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marse aj ty sa drž a posviet :grinning: si na malu možno ta prekvapí :slight_smile: pa
8. mar 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ved prave ty to uz mas za par tyzdnov nie ako ja...wrr este polovicka pred sebou..no cisto uzas :angry: :grinning:
8. mar 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nero neboj..vsetko bude ok...a ak sa smiem spytat ako najdlhsie si vydrzala byt predosle tehu...do ktoreho tt
8. mar 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to my spíme ako delo, mala bude rovnaky spachtos ako ja :grinning: dokonca mi dovoli este spat na bruchu teda tak bokom, len ked sa jej nieco nepaci ma kopne :slight_smile:
8. mar 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uva..uz som sa zlakla ze na bruchu :grinning: no tak to mas dobre..môj maly je riadny nezbednik...
no idem sa napapat a pridem...ok?tak zatial
8. mar 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si aj ja zohriat segedín :grinning: a potom nakuknem papa
8. mar 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri...do 22tt :rolling_eyes: :pensive: a bru chut:slight_smile:

uva:grinning: dievcatka su vecsinou po maminkach asi preto :dizzy_face:
8. mar 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nero..tak a aj vtedy si lezala?a aj tak?alebo si normalne fungovala....

uva dobru chuut :grinning:
8. mar 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ja som vtedy mala lezat...ale akosi som to nedodrziavala ani na 50% a takto to nakoniec dopadlo... :pensive:
8. mar 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nero aha..no tak teraz to musis dodrzat na 100 percent...pre mimi..a bude dobre :wink:
8. mar 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri snazim sa to akosi dodrziavat:slight_smile: pomalinky pomaly nam to ubehne...:slight_smile:
ked sa smiem spytat ty si teiz rizikovka??preoc?
8. mar 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nero hej som rizikovka lebo mam skrateny krcek, som na palec otvorena a babo je opacne otocene ako ma byt :confounded: tiez musim lezat uz od 23 tt..uz aj predtym som mala lezat ale aj som chodila...ale teraz väcsinou lezim naozaj lebo vtedy som to podcenila a skoncila som v nemocke
8. mar 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri cize ides na cisarsky ak sa nestihne otocit??..a toje ten problem ze vecsinou vela rizikoviek podceni to ze ma lezat:frowning2:sudim aj podla seba..
8. mar 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nero no ak sa neotoci tak cisarsky... :frowning2: no sak uvidime...panecky ja som taka unavena neviem ci si nepojdem na hodku lahnut...no a ak si to podcenila tak teraz o to viac sa musis snazit..kôli mimi...lebo aj ja som podcenila kym som neskoncila v nemocke :frowning2: ale teraz uz viem ze som tam byt nemusela
8. mar 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka...mna teraz hoci sa len prejdem po byte tak ma prepadaju hrozne vycitky uz by som to podcenit ani len nedokazala...ked si unavena oddychni si:slight_smile:
8. mar 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nero no ale ved na wc musis nie?ja to mam horsie ja musim po schodoch.. :confounded: tak idem si trochu lahnut..neskôr tu pridem paa zatial a pekne lez :slight_smile:
8. mar 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka...ved prave ale este aj z toho mam niekedy vycitky...my mame rovnucky malinky domcek momentalne takze mna na schody by nedostal nikto...schody su dost velkym problemom...maj sa pekne oddychni si
8. mar 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nero no hej aj ja mam problem po schodoch ale nemam inu moznost :grinning:
8. mar 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, miri kde si bola, som na teba cakala a ty nic
8. mar 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri :slight_smile: ved to nech ta manzel( priatel) nosi na rukach :stuck_out_tongue_closed_eyes:

didi cafko
8. mar 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok