Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

uva
9. mar 2008

ahojte brušká,
tak ako sa darí?
dnes vyzerá tak krásne vonku škoda že ja to zase preležím ☹ aaaale v lete si to dobehnem 🙂

neroriso
9. mar 2008

uva nesmut dobehnes🙂)

neviem ci sa tu stihnem zastavit poobede ked nie tak az najblizsie mozno v utorok...
zajtra ideme na amnio ( bojiiim) a ostavame pre istotku na noc v nemocke
pekne tehulkovanie

uva
9. mar 2008

tak sa drž nero, neboj všetko bude oki oki oki,
budeme tu na teba cakat 😀

mirka8429
9. mar 2008

nero chces aby ho seklo v krizoch? 😀 tolku vahu 😀

mame za sebou dalsiu prebdetu noc ☹

graziela
11. mar 2008

Ahojte babenky, ja len na skok...Mirka8429, ani nevies, ako mi teraz "pasuje" ten tvoj prispevok...dlhsie som sa neukazala, lebo ma pred tyzdnom (v stredu) seklo v kirzoch ☹ ☹ ☹ Otrasne, uz ma to chytilo pocas tehu 2.krat, nekozem poriadne ani lezat, nieto este sediet alebo chodit...a to este s tolkym bruskom, neprajem naozaj nikomu...
Dufam, ze coskoro budem moct s vami opat pokecat, drzte palceky, aby to rychlo preslo...papa

uva
11. mar 2008

graziela nech ti to čo najskor prejde a už prosim ťa nenos manžela na rukách 😀 držím palčeky papa

mirka8429
11. mar 2008

graziela no aj mne je uz tak vseliak..uz ani sediet ani lezat nieje dobre....drzim ti palceky aby ti to rychlo preslo a bolo vsetko dobre...

neroriso
11. mar 2008

ahojtee:ˇ-) a sme tu opet a vieme ze budeme mat dievcatko juuj🙂

miri ale co by neseklo neprehanaj 🙂

uva ja som, tu vy ste kde vsetky?
graziela nebojaj prejde uvidis

jankapo
11. mar 2008

jej, nerorisooo, to je kraasa, mala babulka, tesime sa, nech je zdravunka a budes mat krasne tehu, velmi velmi ti to prajem
graziela, ked sa dari ta sa dari, pocuj ty mas problematicke moco cesty a krize, mas tu oblast nejaku citlivu...neprechladla si niekde? chuda moje, to ti nezavidim

jankapo
11. mar 2008

Mam trosku smutne spravy od Moniky, stale ma kontrakcie, a nic jej nezabera, a tiez by jej sice mohli dat nejaky silnejsi like, ale ten by zas mohol ublizit jej srdiecku.... 😖 Neviem ci aj otvaranie postupuje, snad nie...

uva
11. mar 2008

no aj som priebežne tu aj všelikde 😀
tak blahoželám ďaľšia kočka do počtu 🙂 a inak všetko ok? a bude mat dve mena lebo tam nemas čiarku medzi nimi alebo to bude jedno z tých dvoch?

geegee
11. mar 2008

ahojte, my sme dnes prestahovali k malemu do izbicky gauc a podlozili nohy, takze sa stahujem k nemu a spim dole hlavou. Dufam, ze to pomoze tak ako pri Matuskovi a vyhnem sa nemocnici 😉

mirka8429
11. mar 2008

nero mne neprestali ani dnes bolesti..zajtra volam pôrodnikovi ze co to...

dididi30
11. mar 2008

nero gratulujem, baby su fajn, len tam moja je ako chalan 😀

lucia31
11. mar 2008

ahojte dievcata...monike drzim palce, nech sa to ukludni...
ja som dnes bola za primarom v nemocnici, "vybavila svokricka 🙂 ", takze placentu nemam centralne ako bola predtym, cize uplne dole, ale este stale svojim okrajom prekryva krcok..ukludnil ma, ze krvacat absolutne nemusim a este sa moze posunut nahor, tak som rada 😉 a ze nemusim lezat, len sa nenamahat, ale ja rada lezim 🙂
...no co je horsie, malemu som pri kupani objavila zacinajuce kiahne, ktore moj muz este nemal 😒 tak ideme sa par dni zamestnavat bodkovanim 🙂 ..ale verim, ze vsetko bude v pohode,mame spolahliveho anjelika strazneho 🙂

loss
12. mar 2008

neroriso tesim sa s tebou super
jankapo ja som sa vcera vratila z nemocnice tiez som mala kontrakcie a infuzky mi nezabrali davali mi tie silnejsie lieky kazde 4hodiny volali sa salbutamol a lekoptin no a jedny boli proti buseniu srdca a tie mi zabrali
teraz mam prisny kludovy rezim a zajtra idem na kontrolu tak snad vydrzime do 36tt

mirka8429
12. mar 2008

luci ani môj manzel este nemal kiahne 😀 😝

jankapo
12. mar 2008

Lucka, tesim sa ze sa placenta dviha, a mas v podstate same pozitine spravy, ved ty stale pri vsetkom srsis optimizmom... 🙂 Drzim chlapom, aj Mirkinmu palce, nech nedostanu kiahne, fuuu, to horsie ako s detmi potom.
Geegee, skutocne skus lezkat dole hlavou kolko sa len da, sama vies ze to pomaha, aj ked boze moj, s malym babom...
Loss, ja mam tiez zajtra kontrolu, ja som odlahcila kludovy rezim, tak sa trosku aj bojim ze co, necitim sa zle, ale aj tak...aj my to musime vydrzat. Velmi s to s vami prezivam, ver mi, najhorsie ze mam pocit ze to proste nemozeme my nijako velmi ovplyvnit.... 😒 Dostala si uz aj kortikoidy na dozrievanie plucok? Ci len ukludnovali maternicu? Ako si vlastne zistila ze mas kontrakcie? Rozoznala si to? Ci zistili az na ctg?

uva
12. mar 2008

ahojte kinderká 🙂
ako sa dnes mate? čítam, že všetky ešte 2v1 tak je všetko oki🙂
u nás je dnes suuuuuper počasko prší a prší už by mohla príst pekná teplá jar 🙂
ja som včera tiež porušila kludovy ležiaci režim, boli sme na nakupoch ale po hodine som mala už dost ledva som chodila, kondička v keli a chrbát ma nehorázne bolel, asi som predsa len odsúdená na ležanie 🙂 a to mi mužík včera zahlásil že buduci týžden sa stahujeme (ideme prerábat dom) len neviem kto nás zbalí 😅 🙂

loss
12. mar 2008

jani
na plucka mi nedali nic kedze sa to ukludnilo
ja som nevedela ci su to ozaj kontrakcie ale bolelo ma brusko od pupka dole a aj ked som lezala a hlavne vstala tak mi stvrdlo bolo to v pravidelnych intervaloch kazdych 30min. a tak som sla do nemocky
zaznam to potvrdil a tak hned nasadili infuzky a potom tabletky
aj ja si myslim ze sa to nam neda ovplyvnit aj ked doktor sa ma hned opytal co som robila

uva
12. mar 2008

ešte ma napadlo
loss nevieš načo je salbutamol? lebo ja ho užívam doma 3x za den ale z toho letáku čo je k nemu som to nejak nepochopila 😅

loss
12. mar 2008

je to zlta tabletka?

uva
12. mar 2008

nie mala biela ploská

loss
12. mar 2008

ta biela je proti kontrakciam a tvrdnutiu bruska mala by sa pohryzt ma lepsi ucinok
a ja som k nej dostala zltu pretoze ta biela sposobuje busenie srdca a meravenie ruk a ta zlta to potlaca(lekoptin je ta zlta/

uva
12. mar 2008

hm tak to može byt lebo mne bruško tvrdne ale srdce mi naštastie silno nebuši ani ruky nič klop-klop-klop 🙂
uživam to už necelý mesiac a nejak sa mi nezdá že by mi už netvrdlo, ked stojím vždy je tvrdšie.
tiež by dr.povedal, že nech vydržíme ešte aspon dva týždne a potom sa uvidi takže loss držíme 😀 možno budeš aprílovka ako ja ale vždy lepšie ako marcovka 🙂

mirka8429
12. mar 2008

janka veru veru on uz teraz ma z tych kiahni hrôzu 😀 no nejak to isto vyriesime...

lucia31
12. mar 2008

dievcata, hlasim plany poplach..malemu tie, podla mna kiahne 🙂 , do rana zmizli 😀 ...takze je v skolke a ja sa tu vyvalujem 🙂 dnes pride kamos-gynekolog z Ciech s rodinkou na navstevu, tak hadam upeciem nejaky kolacik..ale zatial som este stale leniva..
mirka, moj je chudak tiez z kiahni riadne vyplaseny, tak som aj rada, ze to neboli, lebo ak by to chytil, skoncila by som najprv na psychiatrii az potom v porodnici 🙂 jeho "zabija" aj obycajna nadcha 😀

mirka8429
12. mar 2008

luci môj sa smial ze sa na par dni odstahuje kym nezmiznu 😀 ale nie to este ma cas a aj tak sa to bude musiet nejak vyriesit....lebo kiahne su pre dospeleho nebezpecnejsie ako pre dieta: 😒

lucia31
12. mar 2008

...akonahle sa ale kiahne objavia, na utek je uz aj tak neskoro 🙂 ...ale verim, ze bud to ti nasi chlapi nechytia alebo v tom horsom pripade to nejako preziju..a my s nimi 🙂

loss
12. mar 2008

uva drzim ti palce nech je Emka v brusku co najdlhsie
aj ja si myslim ze budeme aprilovky ale to uz nie je take zle ako rodit v marci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre