Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

lubkagaa
23. jún 2008

gratulujeme 🙂 a tesime sa na fotky.

sue13
23. jún 2008

Grattulujem aj ja a zela obom vela vela zdravicka 😵

sue13
23. jún 2008

Lubka ja mam najradsej kakaovy a vanilkovy aj s jahodkami alebo detskou vyzivou 😝 😝 😝
A na sono ideme zajtra 🙂 Uz sa neviem dockat 🙂 Uz chcem vediet kolko ich tam naozaj je 😅

lubkagaa
23. jún 2008

sue: tak to som zvedava, urcite napis, ako si dopadla 🙂. aj foto si das urcite urobit? 🙂. Chcete sit potom aj na 3D sono s manzelom ci nie?

sue13
23. jún 2008

Jasne ze Vam napisem 😉 Dufam ze prinesiem iba dobre spravicky 😵 Foto chcem urcite, hned pridam do albumu 😉 Na 3D by som tiez isla.... Ty si bola???? A v ktorom tt sa chodi???

evaviki
23. jún 2008

Avanka gratulujem k drobcovi 🙂
A ako som si prave overila, tak vahu som tipla uuplne presne 🙂
Drzte sa a nech ste spolu co najskor doma. 🙂

lubkagaa
23. jún 2008

sue: ja som nebola, sme sa dohodli s manzelom, ze ak doktorka bude vidiet pohlavie, ze nepojdeme. Na 3D sono mozes ist od cca 24 tt, ale niekde beru aj skor, treba sa informovat u doktorky, kedy sa moze ist, alebo kde to tam u vas robia. U nas je to este v plienockach, aj preto niektori zo ZV chodia do inych miest, ked chcu aj CD aj fotky.

evakiki: a mne by si netipla, kolko moze mat drobec? nas drobec mal 2011 v 32. tt +- 300g som mala napisane aj na sone.

lubkagaa
23. jún 2008

sue: Mas dake info, kde tam v blizkosti u vas robia 3D sono?

sue13
23. jún 2008

Zatial nemam. Ale dufam ze je tu take nieco 😀 Idem zistit..... na googli 😀

lubkagaa
23. jún 2008

inac niektori si velmi chvali 3D sono v Hlohovci, aj znama chce ist pri dalsom babatku tam. Asi citala dake chvaly. Zda sa mi, ze aj na konikovi bola diskusia ohladom 3D sona.

sue13
23. jún 2008

Hej??? Hlohovec mame my blisko... cca 30 min autom. 🙂

lubkagaa
23. jún 2008

no vidis, tak skus pripadne tam zatelefonovat a poinformovat sa. 🙂 ale je dobre ist na 3D sono, doktor vidi viac ako na normalnom sone a dalsia vec, niektor doktori su zlati a este ti aj povysvetluju co a ako. Zatial mas sice cas, ale zasa infosky zbierat mozes xi 🙂.

sue13
23. jún 2008

jasne mozem a aj chcem 😉 Tak som sa dozvedela ze ani v Trencine nerobia 3D, odporucili mi Hlohovec 🙂
Tak asi pojdeme tam ked bude ten spravny cas,.... 😵

lubkagaa
23. jún 2008

Sa po zajtrajsku mozes pripadne poinformovat a objednat, lebo urcite tam je velky zaujem 🙂. Potom urcite daj aj fotocky na konika 🙂.
Prave davaju panu ucitely z lasky, tak pozeram TV a relaxujem...a co ty,

sue13
23. jún 2008

ja mam zapnutu TV ale nejak ma to ani nebavi pozerat.... Mam nejaky zly tlak, necitim sa najlepsie.... Este ze mozem byt pekne doma... Neviem si predstavit byt niekde v praci a v aute teraz... 😝 😝 😅
Fotky na konika isto dam.... Dufam ze ma zajtra cakaju iba dobre spravy..... 🙂

lubkagaa
23. jún 2008

urcite cakaju, ver 🙂. Inac aky tlak si mavala, ked ti merala sestricka v poradni? Nizky ci vysoky?

geegee
23. jún 2008

ja som vcera pocitac ani nezapla a teeeda: avanka gratulujemeeeeee 😵 😵 😵

Lubkagaa, teraz si na rade ty, vsak? 🙂 😵

Aj ja uz chceeem 😎 😠 🙂

lubkagaa
23. jún 2008

ahoj geegee, no dufam, ze uz ma nikto nepredbehne 🙂, tusim tu mam aj najvyssi mesiac drzania drobca, zeby to bolo tym, ze to ma byt chlapec? 🙂.
Aj teba to urcite caka 🙂 ani nebudes vediet, mne to tiez tak neuveritelne vyzera, ked sa pozeram na to cislo vedla svojho mena. Som ani neverila, ze tak dlho vydrzim.

sue13
23. jún 2008

Ja mavam stale nizši tlak. Ale teraz polsednu dobu mavam 90 na 60 a pod.... Preto sa mi asi stale toci hlava...

moni1412
23. jún 2008

sue, Hlohovec? BN mas blizsie a este novsi pristroj... 4D

lubkagaa
23. jún 2008

sue: a pijes kavicku? ci si uplne vysadila? Ale lepsie je mat nizsi tlak ako vyssi 🙂.

sue13
23. jún 2008

To fakt? Vy tam mate??? Super. Tak mi potom ked to bude aktualne poradis co a ako 😉
Moni a ako sa mate dnes??? 🙂

moni1412
23. jún 2008

sue, moj doki ma nove. v marci ho na mne este len skusali. jasne, potom ti napisem cislo. alebo chces teraz?
fajn, maly na mne haja, zmohol ho cely vikend..... v sobotu rano sme sli, vcera vecer prisli.... to sme este v maxe boli.... vies, tu nie su obchody nic moc, tak treba vyuzit po ceste. ale aj tak som nezohnala vsetko co som chcela.

sue13
23. jún 2008

Kavicku som uz vysadila, nechcem nic riskovat 🙂 Musim vela pit a myslim ze aj cukor tlak zvysuje, ci nie? 😅
Potom si vypytam ciselko, ked to bude aktualne. A v ktorom tt si tam bola???? Kolko si platila? 😵
Spinka na tebe??? To musi but krasny pocit 😵

lubkagaa
23. jún 2008

Pripadne si si mohla robit tzv. cerealnu kavicku s mliekom, alebo neskor sa ani nemusis bat, hlavne vtedy, kedbudes mat nizky tlak. Alebo si dat fajnu cokoladku xixix ci zmrzlinku...
no idem ja oddychovat..daka som otapena tiez z tohto tepla a vnoci som vela nenaspala...Som zvedava, ci sa aj zajtra este ozvem 🙂

sue13
23. jún 2008

Ok Lubka, mas narok na oddych 😉 Prajem krasny dnik 🙂

evaviki
23. jún 2008

to lubkagaa:
hmm, tak ak mal v 32. tyzdni drobec dve kila, tak by som tipla, ze bude mat minimalne 3900g. 🙂

moni1412
23. jún 2008

sue, ja som pocas tehu pila caro.... nahrada kavy pre mna.... taku fakt mozes. a cukor tlak nezvysuje, len sol, mineralky a podobne.... 😉 jasne, potom ti dam ciselko. Ja som bola v 28tt, ale to uz bolo dost neskoro. chodi sa okolo 24tt. a neplatila som, to ma len "ukradli" z nemocky nachvilu, teda moj doki, a skusali.... 😀 prisla som im vhod. cennik maju, myslim, zeny z ich ordinacie, 1000.-Sk a mimo 1200.-Sk. a este okolo 100.- DVD. celkom pohodicka 😉

sue13
23. jún 2008

Tak to sa celkom da 😉 Tu kavicku Caro sa chystam kupit uz 3 tyzdne a stale na to zabudam 😝 😅 Inak som citala ze v tomto obdobi je zabudanie normalne 😀 😀 😀

moni1412
23. jún 2008

sue je to tak 😀 zvykaj si. este par mesiacov 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre