Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

moni1412
25. jún 2008

sue aky pekny termin mate 🙂 Valentin 😉

dadi, je velmi dobrucky. akurat ked ho niekedy brusko boli, poplacka si a v tychto horucavach je nepokojny.... ale inak placka len ked je hladny. akurat zaspinkal, chuda.... od rana sa snazi. ale v takom hici .... 😖 ty uz to mas za par, urcite sa velmi tesis 😉 som sa ta chcela uz davnejsie spytat - ten nevlastny syncek je vyzeneny alebo adoptovany?

dadulienka2404
25. jún 2008

moni ten je mojho manzela ten ked sa rozviedol nechcel ho nechat matke /bola to k...a pijacka/tak si dal ziadost na sud a kedze ona si nasla priatela v cechach tak asi preto ze nechcela zazit hanbu na sude tak dosla na druhe pojednavanie a povedala ze suhlasi s tym aby bol chclapec zvereny jemu.uz je to dva roky.

dadulienka2404
25. jún 2008

chudatka tie babetka nie??teraz je tak strasne horuco ze ani oni niesu spokojne.ale je dobre ze je kludny.

dadulienka2404
25. jún 2008

este som chcela ze este len dnes som zacala 35tt ale uz len dva nato aby ho brali ako donosene babo 🙂 🙂

moni1412
25. jún 2008

dadi, ja som porodila koncom 35tt a maly je v poriadku. bali sme sa, ale rodia sa babänka aj skor a zdravucke. neboj, zvladnete to. Jakubko je rozumne babo.....
tak to je dobre, ze je s vami.... pytala som sa, lebo zhanam info o adopcii...som myslela ze aj vy mate dietatko z domova.

dadulienka2404
25. jún 2008

nie o adopcii nic neviem ale asi to najdes na nete.nemozem este teraz porodit na druhy mesiac pride moja mama z anglicka 13.a my byvame v jej byte pretoze mi sice mame byt ale jedno izbovy amusime do nho na mesiac ist.takze v jej byte treba urobit generalku sice ani neviem ako to tu popratam ale pokusim sa .je jedna vec pospratovat ale teraz ho musim vyluxovat 😉

moni1412
25. jún 2008

dadi, ja viem, uz mam obehane stranky, aj temu na konikovi... len som chcela nazory niekoho koho trochu poznam... aspon z netu. 😉 ty len neupratuj, zapoj deticky, manzela... ty mas oddychovat 😉

dadulienka2404
25. jún 2008

moje deti???tych radsej dam niekde ako by mi mali pratat a jasne manzel mi pomoze.aj kamoska 😉 😉 😉 ja najradsej sama pomalicky mam na to dva tyzdne takze tak.a co ty si chces adoptovat???

sue13
25. jún 2008

Dadi uz 35tt? To je skvele 😉 Tak to uz mas len chvilku, na rozdiel odomna 😀 😀 😀
Ty robis na rizikovom taketo velke uoratovanie????? 😕 To bz si nemala. Teraz by si mala byt v klude....
Moni a preco Ta tak zaujima adopcia? Chcela by si si adoptovat dietatko? 😅

dadulienka2404
25. jún 2008

sue musim proste sa to neda nechat tak a nebudem sa nejako extra namahat ja aj teraz pratam jak spomaleny rychlik trosku daco urobim potom sedim a dookola.sue neboj sak ti to zbehne mne sa to sice zda cela vecnost ale ked tak vezmem ten koniec hlavne to pocitam kazdy den.to je presne ten problem ze musime pocitat kazdy den a ono sa to potom vlecie 😒 😒 😒

dadulienka2404
25. jún 2008

ja som posledny tyzden zavysla na melone ja musim mat melon si ho chodim kazde rano kupovat.minule som kupila skoro 6kg melon detom som kus odrezala acely som zjedla.no konec som nechapala kde to do mna vojde ale to skor vymocim. 🙂 🙂 🙂

moni1412
25. jún 2008

dadi, sue, rozmyslam nad tym uz dlhsie. a po narodeni maleho sa tym zacinam zaoberat este viac. dufam ze to raz vyjde 🙂

dadulienka2404
25. jún 2008

a ty uz nemozes mat alebo nechces alebo preco vlastne adopcia??

moni1412
25. jún 2008

dadi, dufam ze budeme mat este aj svoje.... ale velmi tuzim pomoct aspon jednemu dietatku ,ak sa bude dat. 😕

moni1412
25. jún 2008

baby, akurat mi prisla sms od lubky - mam 3590g, 52cm, volam sa Danko a narodil som sa o 9.45. Hrdi rodicia Lubka a Robko 😵 gratulujeme rodicom 😵 😵

sue13
25. jún 2008

jeeeeeej 😵 😵 😵 😵 😵 Lubka aj ja Vam vsetkym trom gratulujeeeeem 😵 😵 😵 A zelam Vam hlavne vela vela zdravicka 😉 Tesime sa uz na fotecky 🙂 Drzte sa papa

dadulienka2404
25. jún 2008

aj ja sa pridavam tak uz je maly konecne na svete. 🙂 🙂 🙂 🙂

malaskoricka
25. jún 2008

ahojte...uff to je desne teplo a cestovat kazdy den 25km v prepchatych autobusoch 😒 no nieco priserne....

lubka gratulujem 😵

geegee
25. jún 2008

lubkaa gratulujeeeem 😵

Kto je dalsi na odstrel? 😀 Dadulienka? 🙂

dadulienka2404
25. jún 2008

no super uz by som brala porod hned 🙂 🙂 🙂 🙂 alebo zeby ty GEEGEE???, 😉 😉 😉

malaskoricka
25. jún 2008

dadu, gege isto jedna z vas😉

geegee
25. jún 2008

dadulienka, nestras!!! Vedla, v izbe mam vysypane na posteli veci po Matkovi a cakaju na triedenie, pranie a dokupovanie novych. Cosi, ja este nemozem rodit! A okrem toho, o tyzden ma cez vikend maly druhonarodeninovu oslavu 🙂 A od 36tt si idem tehu uzivat - budem upratovat, prechadzat sa... 🙂

Ja rodim 2.augusta 😀
Moj gyn. si mysli, ze v polke augusta.
Kamarat porodnik, ze okolo 6. augusta.
A maly v brusku to nakoniec rozhodne 🙂

dadulienka2404
25. jún 2008

keby ste vedeli jaka som hlupa.boli tu nejaky ludia proste otvorili novu pizzerku no aponukali dajaku akciu za 500 namiesto 2000 a ja debilko som nevedela povedat nie tak som tych 500sk zaplatila dostala dajake kupony ale mozno ich vyuzije manzel ked budem v porodnici no nie a bude jest pizzuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵

dadulienka2404
25. jún 2008

no jasne geegee lenze to je tak ze mi si aj tak nerozhodneme takze pockame co urobi maly ved ja mam termin az 2.08 takze tiez by som nemala este rodit ale ked budem zacinat 37 tt tak budem skakat len aby isiel von.ja uz proste nevladzem 😉 😉

dadulienka2404
25. jún 2008

idem sa osprchovaaaaaaaaaaaaaat. 😀 😀 😀 😀

dadulienka2404
25. jún 2008

malaskoricka no uvidime kto pojde prvy ci ja ci geegee uvidime 😉 😉 😉 😉

malaskoricka
25. jún 2008

dadulienka aspon si muzicka zaopatrila aby nebol hladny🙂

dadulienka2404
25. jún 2008

ta hej no....co uz ta akcia plati do konca augusta to je proste objednas si jednu a druhu dostanes za 1sk.ja mu ani nehovorim ze som to kupila 😒 😒 😒 malaskoricka a ty ako sa mas???

malaskoricka
25. jún 2008

dadu uvidis potesi sa 😉 ja sa mam celkom fajn az na to cestovanie v prepchatych autobusoch kazdy den mi trochu dost zacina vadit.....keby bolo chladnejsie nepoviem ale v takej horucave..

dadulienka2404
25. jún 2008

a kam cestujes ty byvas niekde pri michalovciach???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre