Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

dadulienka2404
29. jún 2008

ale ved povedz lekarke o svojich tazkostiach a o tlaku ved na to su nejake lieky nie ??proste sa na to stazuj ze niesi v poraidku.a ako pisem ak nie gynekologicka tak obvodna nech ta vypise.a si este len v 11tyzdni takze je to dost malo nie??neviem ale podla mna to je tymi horucavami ale proste nemozes s nizkym tlakom a problemami chodit do prace.ved lekarke moze byt jedno ci marodujes ona ti neplati.proste skus to svojej vysvetlit a uvidis.ja viem ze nei vsetci lekary su super ale treba skusit ja som tiez skusila ist na marodku ale povedal ze ci s tym ze som tehotna tak z toho nic nebolo.takze tak.

sue13
29. jún 2008

Ahojte 🙂 Dadka ako sa citis??? 🙂
Ja aom si dala cez vikend pauzu od konika. Mali sme navstevu, tehulku sesternicu. Je uz v 5 mesiaci. Ma uz aj krasne brusko, narozdiel odomna 😠 😀 😀 😀

dadulienka2404
29. jún 2008

ahoj sue.co najviac oddychuj nenamahaj sa a coskoro budes mat take brusko ako ona.ja som tiez tak zavidela kamoske ked bola tehotna a ja som potratila. 😉 😉 citim sa fajn.uz keby bola streda mam ist na tie prietoky a ak bude vsetko ok budem uz kludnesjsia.a ty ako sa citis???

sue13
29. jún 2008

Ja celkom fajn 😎 Boli sme vela na prechadzke... Vies mame tu teraz Artfilm tak kopu ludi je v meste 😵
Dadka co su prietoky??? 😅

dadulienka2404
29. jún 2008

to je zistovanie cez pupocnu snuru ci je babo dobre vyzivovane a ma dostatok kyslika.cosi s placentou.ale proste ide o to ze sa tam zistuje ci je babo dobre zivene a ci sa mu dobre dycha

sue13
29. jún 2008

Aha, tak to Ti velmi drzim palceky aby vsetko dopadlo co najlepsie 😉
A to sa ako vysetruje???? To robia kolko krat za tehulkovanie???

dadulienka2404
29. jún 2008

Dakujeeemu ,kazdeho inac co pisu ze ani neboli a citala som ze sa robia ked je nejake podozrenie ze pupocna snura okolo krku alebo daco take tak teraz neviem ci tam idem preto ze posiela kazdu alebo co..robi sa to normalnym sonom tam asi meraju ake je babo.toto uz presne neviem ale viem ze normalnym sonom. 😉 😉

sue13
29. jún 2008

Tak ze bezbolestne, super 🙂 Dadka ty mas 4 deticky a akoze nemas albumcek??? By sme si radi pozreli fotky 😵

pipinka82
29. jún 2008

DADUL aha tak dík za vysvetlenie 😉 no tak sa aj ja spítam môjho gyndla že ako to je stým 😎

Dík veru meno je pekné a máme ho odtial presne ako si napísala 😀 môjmu mangelovi sa velmi lúbilo a tak pre syna ho on vybral a ja som len súhlasila bo je pekné 😀

tak nech ti to dobre dopadne Dadul 😀

dadulienka2404
29. jún 2008

sue s tym albumcekom tu je povolene teraz neviem presne kolko kb a ja ma fotky ktore sa tu nedaju vlozit ale slubujem ze sa s tym dnes pohram aby ste mohli pozriet 😉 😉 😉 pipinka aj som si myslela ze to bude sod tial to meno.ak budes u svojho skus sa spytat a urcite napis.

pipinka82
29. jún 2008

o.k.napíšem potom idem na poradnu o 2 týždne a potom som aj ja na to zvedavá 😀

dadulienka2404
29. jún 2008

pipinka pozeram ze ty mas termin 5.augusta ja mam 2 augusta ale to mi pripada straaasne dlho. 😉 😉 😉 SUE tie fotky su proste velke a nech robim co robim nedaju sa tam vlozit 😢 😢 😢

sue13
29. jún 2008

Ale ved ak ich mas v pocitaci mali by sa dat zmensit..... Neda sa Ti? 🙂

pipinka82
29. jún 2008

Dadu 7 Augusta ale na materskej knižke mám 9 augusta takže neviem ale doki mi to skrátil minule na poradni o 2 týždne skôr no už by som aj dnes šla xixixi 😀 už je to dlho 😀 no ale 1 termín mám 24 júl tak si len verím a dohováram malému nech sa poponáhla v july už nech je snami 😀

dadulienka2404
29. jún 2008

sue zmensila som ich ale nedaju sa aj tak a ked ich este zmenim tak mi ostanu uplne male tak neviem.Pipinka ja tiez pocitam v strede jula.ja mam termin podla prveho sona v 12stom tyzdni iny termin keby bolo podla menstruacie tak by som mala termin 18.jula tak uvidime.aj ja by som uz najradsej odrodila ale moj maly aj napriek tomu ze som otvorena radsej ostava v brusku. 😉 😉 😉 😉 SUE este sa s tym skusim pobavit.

malaskoricka
30. jún 2008

ahojte dnes sme boli na kontrole dostali sme knizocku,...srdiecko nam nastastie bilo pekne...mame 13mm..lenze dost blby rast hcg☹

nadalej nam ostava prisny kludovy rezim....

dadulienka2404
30. jún 2008

ahoj malaskoricka to je super.s hcg sa netrap dodrzuj kludovy rezim a bude dobre 😉 😉 😉

sue13
30. jún 2008

Ahojte 🙂
Malaskoricka blahozelam 😉 Neboj hcg sa umudri. Aj mne sa tak stalo 🙂
baby ja sa dnes necitim najlepsie 😝 je mi blbo a mam zase nizky tlak 😝
To tehotenstvo je parada 😵

dadulienka2404
30. jún 2008

sue samozrejme ze je to parada.pocuj a ty nemas dajake lieky na tlak???alebo cesnak zjedz-nesom si ista ci zvysuje alebo znizuje....to je tymi horucavami ☹ ☹ ja som sa dnes s dcerami pustila do pratania. 😖 😖 😖

evaviki
30. jún 2008

Jaj, Sue, cesnak urcite nejedz 🙂) Ten tlak prudko znizuje.. Viem, ze nechces moc kafe, ale nejaka slabsia by ti nezaskodila.. Pre mimci je podla mna vacsia zataz to, ze bojujes s nizkym tlakom, ako kafe..

Malaskoricka neboj, mne rasto hcg strasne pomaly, tak mi radsej prestali brat krv 🙂)) A ked si pozries hodnoty, ktore su spravne, je medzi nimi velky rozdiel.
3. tt (1. týden po početí) 5-50 U/l
4. tt (2. týden po poč.) 50-500 U/l
5. tt (3. týden po poč.) 100-5.000 U/l
6.tt (4. týden po poč.) 500-10.000 U/l
7.tt (5. týden po poč.) 1.000-50.000 U/l
8.tt (6. týden po poč.) 10.000-100.000 U/l
9.+ 10.tt (7.+ 8. týden po poč.) 15.000-200.000 U/l
Odhliadnuc od toho, ze ti staci, aby si v skutocnosti otehotnela o par dni neskor, ako tvrdi dr. a je to..
Ja som sa kvoli tomu dost trapila zo zaciatku, az mi doktorka povedala, ze vyska hcg predsa nie je najpodstatnejsia, dolezite je, ze sa babo vyvija..
A takisto vraj zalezi na hustote krvi, takze to tiez moze ako tak skreslovat vysledok..

Som sa nejak rozpisala 🙂) Ale viem, ako sa citis, tak dufam, ze som ti pomohla.. Hlavne sa netrap a ako mi tu radili baby, miminku musis verit a rozpravat sa s nim.. 🙂

sue13
30. jún 2008

Cesnak znizuje Dadka 😅 To by ma slahlo 😅 Ale aj tak dakujem 😅
Baby poznate tu Caro kavu od Nestle???? Ona tiez obsahuje kofein???
🙂

dadulienka2404
30. jún 2008

no vidite vedela som ze naco si je cesnak ale nevedela som ci znizuje alebo zvysuje... 😒 😒 😒 hi baby co je HCG???

sue13
30. jún 2008

HCG je tehotensky hormomon ktory sa zistuje z krvy 😵 Ked si nie su isty ci je tehu tak zoberu hcg a podla hodnoty to zistia 😉

dadulienka2404
30. jún 2008

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa diky 😅 😅 😅

malaskoricka
30. jún 2008

ahojte dakujem vamvsetkym za povzbudenie...

mne asi ani kludov rezim netreba nariadovat aj tak posledne 4dni vylihujem 😅

dadulienka2404
30. jún 2008

to je dobre skoriska len nech ti to ide tak dalej a bude to super 😉 😉 😉

dadulienka2404
30. jún 2008

dnes by mala prist domov lubka nie????

malaskoricka
30. jún 2008

dadu len dufam ze to takto pojde dalej 🙂

sue13
30. jún 2008

Ja neviem kedy ma prist Lubka... Ale uz sa tiez na nu velmi tesim ako nam popise zazitky a prida fotecky do albumiku.... 😵
Malaskoricka mame rovnaky termin 😉

malaskoricka
30. jún 2008

sue ja vieem🙂🙂ja som si to vsimla davnejsie vo februarovkach..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre