Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

dadulienka2404
2. júl 2008

no musis cakat na tie vysledky mozno si est elen malo tehotna mne tiez nebolo nic vidiet ale hcg som mala normal to treba len pockat ako sa to vyvinie.a nerozmyslas zmenit lekarky???ved v KE su odbornici

vavenka
2. júl 2008

Dadu hej chcem zmenit lekarku, len neviem ako jej to mam povedat a neviem ku komu mam ist 😀
No mozno som malo tehotna ale uz 2 tyzdne spinim a to je zle........

dadulienka2404
2. júl 2008

ty lekarke nemusis hovorit nic najdi si ineho lekara ktory ta vezme az potom chod k svojmu musi ti dat papierik ze ta prime myslim ze ty nemusis nic vysvetlovat ja som to zazila vravel ze sa o mna staral a ja som sa mu oplatila tak ze odydem iba som sedela vypisal ma dal mi kartu a isla som k inemu.ale ved spinenie ani nemusi vadit ja som mala normalne kramy.a toto tehotenstvo som 3 krat krvacala krv sa zo mna liala.fakt len pockat

dadulienka2404
2. júl 2008

vavenka ja mam 3 deti jedno je manzelove ale prakticky s nami ziju 4 takze ako keby som mala 4 😉 😉 😉

evaviki
2. júl 2008

Vavenka, Dadka ma pravdu. Mala by si zmenit doktora co najskor.. Ak ma zastarale nazory, tak to moze byt obcas na skodu..

vavenka
2. júl 2008

Joj uz ju pocujem, Dadulienka bude to mat rovnaky priebeh ako u Tvojho....Ale musim ju zmenit, ved uz je jedna z mala gynekologickych ambulancii, kde nie je sono, absolutne neinvestuje do zariadenia, chodim tam 15 rokov a jedine na co sa zmohla, je miesto pisacieho stroja pocitac......
Ste ma ukludnili trochu 🙂 dakujem

malaskoricka
2. júl 2008

ahojte...uff konecne doma z prechadzke 2hodink ale tak to ma uplne dorazilo..

lelka
2. júl 2008

Ahojte dievčatá. Môžem sa ku vám pridať? Som prihlásená aj pod iným nikom, dúfam, že ma pochopíte ale zatiaľ svoje tehotenstvo tajím lebo je to riziko pre mňa aj pre mimi a teda hlavne je to úplne neplánované tehotenstvo (strašne sa teším). Dúfam, že tu s vami pobudnem čo najdlhšie a dočkám sa môjho druhého dieťatka, držte mi prosím palčeky.

sue13
2. júl 2008

Ahojte 😎 To je zase hic co? 😝
Bola som sa napapat v meste a som stastna ye som uy doma 😝 V chladku 😀
Avanka mrkla som fotkz, Lukáško je nádherný 😵 Je na spapanie 😵 Ešte raz Vám blahoželám 😵
Daduš ty sa máš ako? Všetko v poriadku? 😉
Lelka drzím palce 🙂

malaskoricka
2. júl 2008

sue ahoj.....a ja ze som jedina stastna doma🙂

sue13
2. júl 2008

Malaskoricka ahoj 😉 Mohla si si dat nejaky kratsi nick 😀 😀 😀 😀
Aj ja som uz doma a budem, lebo tu mi je najlepsie 😎
Ako sa cítíš? 😵

malaskoricka
2. júl 2008

sue tak si to skrat😀 inak som Mira🙂 to mas omnoho kratsie alebo chces radsej pisat Miroslava??...
ja sa dnes citim v celku ok🙂 vytesujem sa z miminka ako sa len da🙂 pred chvilo som bola so susedom na prechadzku nasmiali sme sa poriadne ale som unavena ..urco z toho hicu vonku...
a ty ako?🙂

sue13
2. júl 2008

Mirka 😵 To je ovela lepsie 😵 Aj ja som z toho tepla tiez unavena 🙂
A ešte ma trápi jedna vec. Včera som mala silný krč, trvalo to asi 2-3 min a velmi ma to vylakalo 😔
Dnes ma to tiez uz raz chytilo ale nie tak dlho na stastie....

lelka
2. júl 2008

boli ste už u lekára? Hlavne myslím tie, ktoré máte termíny vo februári. Ja idem v piatok do rizikovej poradne tak som zvedavá čo bude.
Býva vám zle? Mne dnes ráno začalo, nemohla som sa ani pozrieť do chladničky. Toto som pri prvom tehotenstve vôbec nepoznala, no pri druhom to bolo horšie (tak to aj skončilo). Teraz sa to opakuje tak dúfam, že to nakoniec bude mať lepší priebeh.

sue13
2. júl 2008

Lelka ano boli, uz mam aj tehotensk knizku 🙂
Myslim ze Ti urobia sono a tiez daju knizku... Nevolnosti mavam ale nezvraciam, zatial 😀
Tiez mavam take pocity ako ty ze otvorim chladnicku a trasie ma 😀
Inak je tu aj tema Februar 2009 😉

malaskoricka
2. júl 2008

sue...ked ta to neprejde radsej by som povedala dr....ja jej hlasim asi kazdu blbostco ma napadne..

lelka boli....aa mne byva zle tak raz za dve tri dni cize nie moc..

lelka
2. júl 2008

Nie je ešte skoro na tehotenskú knižku, pri Terezke som ju dostala až v 10 tt. No mne termín vychádza na marec, ale myslím, že to bude určite nakoniec február ak sa to vôbec podarí, myslím, že lekári to budú chcieť ukončiť čo najskôr ako bude bábo schopné len dúfam, že aspoň do toho 37 týždňa to vydržíme. Joj ja mám takú tehu depku, bojím sa a všetko dohromady.

malaskoricka
2. júl 2008

lelka inak aj ja mam tehu knizocku🙂

dadulienka2404
2. júl 2008

ahojte babenky ja som teraz vstala mna v poslednom case bere na spanie hlavne na obed. 😀 😀 😀 ahoj lelka neviem preco si na rizokovom ale tak ako vsetky musime iba verit ze to dobre dopadne 😉 😉 SKORICKA tak si isla na tu prechadzku???ja by som ju uz urcite nezvladla 🙂 🙂 🙂 ty si Mirka??? 😉 SUE aj ja som maval krce a do teraz neviem od coho aj teraz ma este chytia.ale najlepsie opytat sa lekara...

lelka
2. júl 2008

Dadulienka mám jedno neurologické ochorenie a aby toho nebolo málo tak po tom ako som potratila mi nepodali Rh negu - dom Rh negatívna, takže dalšie veľké riziko. No uvidíme čo mi povie v piatok gynekolog, moja neurologička to vidí pozitívne tak sa snažím aj ja. Tebe sa to krásne kráti, až ti závidím ale v dobrom.

zuz11
2. júl 2008

bohuzial lelka sa uz neozve 9 jedine pod svojim skutocnym nickom) tento som jej koli poruseniu pravidiel musela bloknut... je Vas tu niekolko na rizikovom a ani jedna z vas koli tomu neporusila pravidla, takze snad chapete vsetky 😉

dadulienka2404
2. júl 2008

admin ok

malaskoricka
2. júl 2008

dadu sla som pred obeodm sme sa vratili takze sa to akosi dalo zvladnut a som Mirka musela som uviest svoje meno lebo sue sa nechce rozpisovat..

dadulienka2404
2. júl 2008

aj moja dcera je mirka 🙂 🙂 🙂 ja som sla do lekara aj naspet taxikom ja by som nepresla ani pol km peso.vravia mi ze m i spadlo brucho tak neviem

malaskoricka
2. júl 2008

dadu ked ti spadlo brucho tak onedlho budes rodit 🙂 musi to byt uzasny pocit vediet ze coskoro budes mat mimi pri sebe🙂

akurat si prisla ked ja odchadzamm....akosi uz tu nevladzem sediet 🙄 😔

sue13
2. júl 2008

Mirka ale dufam ze sa za to na mna nehnevas, ja som to nemyslela v zlom 😎

malaskoricka
2. júl 2008

sue nenahnevam to mas jasne 😉 😵

dadulienka2404
2. júl 2008

ahojte babenky to bol dnes hic.spadlo mi brucho ale len malo.prave som sa najedla boze mne sa v tej horucave ani varit nece ☹ ☹ ☹ to brucho je uz na nervy neda sa poriadne hybat...najhorsi ten program v TV nic normalne nejde.ale ja ako vzdy o 22.00 zaspim a stanenem az rano.tak zatial papapapa

malaskoricka
2. júl 2008

dadu nesmut brusko sa coskoro strati a budes mat krasneho chrobacika pri sebe 😉 si vezmi nejaku knihu studovat alebo nejaky casopis😉

dadulienka2404
2. júl 2008

ta cosi ja a kniha abo casopis???ja si lahneem daco popozeram oci sa zavru a bude to...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre