• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rizikové tehotenstvo

16. apríla 2015 
idem ja lahnut babenky teda jedna skoricka mirka.
2. júl 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu :grinning: nevedela som..tak skus nejaku muzicku :slight_smile:
2. júl 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neeeeeee ja som dost leniva ja lahnem a uzivam si toho ze deti su ticho lebo idu spat.dam si este melon.som zjedla hranolky kurca a melon uz mi kruti po bruchu to bude super :wink: :wink: :wink: :wink: inac ja lezim v obyvacke a cakam kym manzel dobavi pocitac/maniak/
2. júl 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka idem lahnut pa pa
2. júl 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu....aj ty pomalicky ale isto zavislarcis na pocitaci:slight_smile: maj sa pekne papapa
2. júl 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadka ako to myslis ze spadlo brusko? :confused: Nechapem, to je nieco zle? :fearful:
Mirka aj ty mas pocit ze si na PC zavislacka? :grinning: Aj ja, aj moj manzel :grinning: :grinning:
2. júl 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue...pred porodom klesne kazdej zienky o cosi nizssie:slight_smile:..........
a pcoit zavisloti mam az prilis velky:frowning2:ved si pozri datum mojej registracie a pocet prispevkov :zipper_mouth: hanba mi :grinning:
2. júl 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to si uz zrela na liecenie :grinning: :grinning: :grinning: To klobuk dolu, mala by si dostat nejake ocenenie :grinning: :grinning: :grinning: Aj ja by som uz bola najradsej pred porodom :sweat_smile: Alebo este lepsie po porode :grinning:
2. júl 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue aj ja si mysliim ale to sa enda odleepit a len pisem pisem a stale to ide viac a viac :angry: co uz som nenapravitelna...a ocenenie?? maximum prispevkov za minmum casu:grinning:

a ja by som chcela byt aspon za polovickou tehu a vediet ze drobcovi sa nic nestane :pensive: :pensive:
2. júl 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to by bolo super, ale to budeme mat uplnu istotu asi az ked budeme ten maly zazrak drzat v naruci :dizzy_face:
Rozmyslala si uz aj nad 4D ultrazvukom?
2. júl 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue ved prave budeme mat uplnu istotu :slight_smile:strasne sa na to tesim:slight_smile:
a nad 4D som rozmyslala..a bol by to super pocit vidiet tak mimi no este uvidime a ty?
2. júl 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue idem si ja lahnut som uz unavena pekny zvysdok vecera ahoj
2. júl 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz by som tam sla aj hned :grinning: :grinning: :grinning: Ale este by som moc nevidela :sweat_smile:
Ty mas endo??? Ja som v tej teme zacinala... :slight_smile: Su tam zlate baby, sem tam tam nakuknem :wink:
2. júl 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ja a zavisla???co steeeeeeeeeeeeeee....inac Mirka fakt mas viac prispevkou ako ja...inac miri uz aj vy v Mi mate 4d sono som tam bola ale poveim ti no ty doktory hruza :confounded: :confounded: :confounded: SUE a aj tebe nejake to ocenenie by trebalo no nie????
2. júl 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka aj tebe pekny vecer , paaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
Dadka ja nie som az taka sikulka ako Mirka, ale tiez tu travim hooooodne casu :sweat_smile:
2. júl 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu ked 4D tak kosice alebo dalej.....
a ja tych prispevkov mam hodne....

sue ja? ja nemam endo..si si zle asi kukla temy..abo ja som sa sekla a upchala niekde inde prispevok.. :pensive:
2. júl 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto je moja najvecsia choroba poviem ze idem a stale sa zakecam ach jaj
2. júl 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj :grinning: Ty si sa dnes v prispevku o 20.01 pomylila a miesto slova "neda" si napisala "enda" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Preto som si domyslela ze mas endo :grinning: :grinning: Prepac :sweat_smile:
Tak tuto chorobu mam aj ja :wink:
2. júl 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zas som tu/zeby zavislost?/ boze v telke nic a este hodina aby som zaspala ete sa mi nece.zjedla som 850g melona.malaskoricka ano najlepsie su kosice na 4d.mylsim ze vsetky trpime chorobou "ze idem"
2. júl 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue jeminky jaze co strasis mne sa sem tam pre menia pismenka...pardon za zmotanie :pensive:

dadu:grinning:pomaly ale isto zavislost...a k tomu 4Dpojdeme len tam kde budu dobre ohlasy na lekarov...
3. júl 2008 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa tu zase trosku pomotala a idem rovno do postele :pensive: akosi dnes nemam naladku na nic nie je mi najlepsie :rolling_eyes: :pensive:
3. júl 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co Ti je? Ranna nevolnost? :confused: Mne je dnes celkom ok, az na to ze ma zacina boliet zub :angry:
Neznasam zubarov :grinning:
3. júl 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani ja nemam rada zubarou.mirka ja ti potom dam kontakt na jedneho v kosicia je aj na koniku cize neni problem si o nom precitat a tu ho skoro kazdy pozna.su tu na nho aj kontakty
3. júl 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.3dultrazvuk.sk/tu si pozri na nho su same chvali
3. júl 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
idem sa vas nieco popýtat. včera som bola u lekara a mali sme debatu na temu ze by bolo lepsie keby som uz ostala doma nakolko mam tlaky v podbrusku. povedal ze ma posle do rizikovej poradne. este sa mi podarilo ho ukecat ze si upravim pracovnu dobu len na doobedie. tak uvidime ako nato pristupia v praci a podla toho sa zariadim. chcem sa vas spýtat ze ked ostanem doma mam aj nejaké vychádzky alebo nie? a ci ked ma posle do tej rizikovej poradne budem este chodit aj k mojmu lekarovi.
3. júl 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue mne dnes bolo straasne nevolno rano ako este nikdY:frowning2:

dadu dakujeem precitam si

neli vychadzky mozes mat ale tak doktor ti urci kolko:slight_smile:
3. júl 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli, vychadzky budes mat. Ja som ich zo zaciatku dodrziavala, ale neskor som prisla na to, ze naozaj nikto nechodi..... :wink:

baby, akosi som nemala par dni cas sem ist..... vidim ze lubka pisala.....
dadi, ty ako?
3. júl 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni mam sa v celku fajn tak ako stale brucho tvrdne pobolieva.ale v stredu som zacala 36tt tak na buducu stredu uz bude moje babo donosene.joj jak by som uz to chcela mat za sebou...ta horucava ma ubyja :wink: :wink: :wink: tak dufam ze po tom 37tt to pride co najskor.nastvalo ma vcera ze som mala ist na tie prietoky a nakoniec doktor nerobil ze az na druhu stredu.ale robili mi CTG a tolko som sa nasmiala pretoze sa to asi malemu nepacilo zacal narabat s ruckami a vies aky to je zvuk :slight_smile: :slight_smile: nastastie to trvalo iba 12min pretoze nemali papier.
3. júl 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co je to CTG? :slight_smile:
3. júl 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je take daco jak ked pocuvaju srdiecko babetka na poradni ale v nemocnici ti to daju na brucho a musis tam lezet neviem ako dlho a tlkot srdiecka sa zaznamenava na papier asi ci je pravidelny a dobry :wink: :wink: :wink:
3. júl 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok