Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

dadulienka2404
2. júl 2008

idem ja lahnut babenky teda jedna skoricka mirka.

malaskoricka
2. júl 2008

dadu 😀 nevedela som..tak skus nejaku muzicku 🙂

dadulienka2404
2. júl 2008

neeeeeee ja som dost leniva ja lahnem a uzivam si toho ze deti su ticho lebo idu spat.dam si este melon.som zjedla hranolky kurca a melon uz mi kruti po bruchu to bude super 😉 😉 😉 😉 inac ja lezim v obyvacke a cakam kym manzel dobavi pocitac/maniak/

dadulienka2404
2. júl 2008

mirka idem lahnut pa pa

malaskoricka
2. júl 2008

dadu....aj ty pomalicky ale isto zavislarcis na pocitaci🙂 maj sa pekne papapa

sue13
2. júl 2008

Dadka ako to myslis ze spadlo brusko? 😕 Nechapem, to je nieco zle? 😨
Mirka aj ty mas pocit ze si na PC zavislacka? 😀 Aj ja, aj moj manzel 😀 😀

malaskoricka
2. júl 2008

sue...pred porodom klesne kazdej zienky o cosi nizssie🙂..........
a pcoit zavisloti mam az prilis velky☹ved si pozri datum mojej registracie a pocet prispevkov 🤐 hanba mi 😀

sue13
2. júl 2008

😀 😀 😀 😀 Tak to si uz zrela na liecenie 😀 😀 😀 To klobuk dolu, mala by si dostat nejake ocenenie 😀 😀 😀 Aj ja by som uz bola najradsej pred porodom 😅 Alebo este lepsie po porode 😀

malaskoricka
2. júl 2008

sue aj ja si mysliim ale to sa enda odleepit a len pisem pisem a stale to ide viac a viac 😠 co uz som nenapravitelna...a ocenenie?? maximum prispevkov za minmum casu😀

a ja by som chcela byt aspon za polovickou tehu a vediet ze drobcovi sa nic nestane 😔 😔

sue13
2. júl 2008

No to by bolo super, ale to budeme mat uplnu istotu asi az ked budeme ten maly zazrak drzat v naruci 😵
Rozmyslala si uz aj nad 4D ultrazvukom?

malaskoricka
2. júl 2008

sue ved prave budeme mat uplnu istotu 🙂strasne sa na to tesim🙂
a nad 4D som rozmyslala..a bol by to super pocit vidiet tak mimi no este uvidime a ty?

malaskoricka
2. júl 2008

sue idem si ja lahnut som uz unavena pekny zvysdok vecera ahoj

sue13
2. júl 2008

Ja uz by som tam sla aj hned 😀 😀 😀 Ale este by som moc nevidela 😅
Ty mas endo??? Ja som v tej teme zacinala... 🙂 Su tam zlate baby, sem tam tam nakuknem 😉

dadulienka2404
2. júl 2008

babenky ja a zavisla???co steeeeeeeeeeeeeee....inac Mirka fakt mas viac prispevkou ako ja...inac miri uz aj vy v Mi mate 4d sono som tam bola ale poveim ti no ty doktory hruza 😖 😖 😖 SUE a aj tebe nejake to ocenenie by trebalo no nie????

sue13
2. júl 2008

Mirka aj tebe pekny vecer , paaaaaaaaaaaaaaaa 🙂
Dadka ja nie som az taka sikulka ako Mirka, ale tiez tu travim hooooodne casu 😅

malaskoricka
2. júl 2008

dadu ked 4D tak kosice alebo dalej.....
a ja tych prispevkov mam hodne....

sue ja? ja nemam endo..si si zle asi kukla temy..abo ja som sa sekla a upchala niekde inde prispevok.. 😔

malaskoricka
2. júl 2008

a toto je moja najvecsia choroba poviem ze idem a stale sa zakecam ach jaj

sue13
2. júl 2008

Jaaaj 😀 Ty si sa dnes v prispevku o 20.01 pomylila a miesto slova "neda" si napisala "enda" 😀 😀 😀 😀
Preto som si domyslela ze mas endo 😀 😀 Prepac 😅
Tak tuto chorobu mam aj ja 😉

dadulienka2404
2. júl 2008

a zas som tu/zeby zavislost?/ boze v telke nic a este hodina aby som zaspala ete sa mi nece.zjedla som 850g melona.malaskoricka ano najlepsie su kosice na 4d.mylsim ze vsetky trpime chorobou "ze idem"

malaskoricka
3. júl 2008

sue jeminky jaze co strasis mne sa sem tam pre menia pismenka...pardon za zmotanie 😔

dadu😀pomaly ale isto zavislost...a k tomu 4Dpojdeme len tam kde budu dobre ohlasy na lekarov...

malaskoricka
3. júl 2008

som sa tu zase trosku pomotala a idem rovno do postele 😔 akosi dnes nemam naladku na nic nie je mi najlepsie 🙄 😔

sue13
3. júl 2008

A co Ti je? Ranna nevolnost? 😕 Mne je dnes celkom ok, az na to ze ma zacina boliet zub 😠
Neznasam zubarov 😀

dadulienka2404
3. júl 2008

no ani ja nemam rada zubarou.mirka ja ti potom dam kontakt na jedneho v kosicia je aj na koniku cize neni problem si o nom precitat a tu ho skoro kazdy pozna.su tu na nho aj kontakty

dadulienka2404
3. júl 2008

http://www.3dultrazvuk.sk/tu si pozri na nho su same chvali

nelinka79
3. júl 2008

ahojte
idem sa vas nieco popýtat. včera som bola u lekara a mali sme debatu na temu ze by bolo lepsie keby som uz ostala doma nakolko mam tlaky v podbrusku. povedal ze ma posle do rizikovej poradne. este sa mi podarilo ho ukecat ze si upravim pracovnu dobu len na doobedie. tak uvidime ako nato pristupia v praci a podla toho sa zariadim. chcem sa vas spýtat ze ked ostanem doma mam aj nejaké vychádzky alebo nie? a ci ked ma posle do tej rizikovej poradne budem este chodit aj k mojmu lekarovi.

malaskoricka
3. júl 2008

sue mne dnes bolo straasne nevolno rano ako este nikdY☹

dadu dakujeem precitam si

neli vychadzky mozes mat ale tak doktor ti urci kolko🙂

moni1412
3. júl 2008

neli, vychadzky budes mat. Ja som ich zo zaciatku dodrziavala, ale neskor som prisla na to, ze naozaj nikto nechodi..... 😉

baby, akosi som nemala par dni cas sem ist..... vidim ze lubka pisala.....
dadi, ty ako?

dadulienka2404
3. júl 2008

ahoj moni mam sa v celku fajn tak ako stale brucho tvrdne pobolieva.ale v stredu som zacala 36tt tak na buducu stredu uz bude moje babo donosene.joj jak by som uz to chcela mat za sebou...ta horucava ma ubyja 😉 😉 😉 tak dufam ze po tom 37tt to pride co najskor.nastvalo ma vcera ze som mala ist na tie prietoky a nakoniec doktor nerobil ze az na druhu stredu.ale robili mi CTG a tolko som sa nasmiala pretoze sa to asi malemu nepacilo zacal narabat s ruckami a vies aky to je zvuk 🙂 🙂 nastastie to trvalo iba 12min pretoze nemali papier.

evaviki
3. júl 2008

Co je to CTG? 🙂

dadulienka2404
3. júl 2008

to je take daco jak ked pocuvaju srdiecko babetka na poradni ale v nemocnici ti to daju na brucho a musis tam lezet neviem ako dlho a tlkot srdiecka sa zaznamenava na papier asi ci je pravidelny a dobry 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre