Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

evaviki
3. júl 2008

jeej, to musi byt krasne, ked pocuvas miminko 🙂
Neviem ako u vas, ale v Prahe sa zatiahlo, tak dufam, ze zacne prsat a ochladi sa 🙂 Vcera mi uz sibalo z toho, ze som furt doma, tak ma manzel vzal aspon do tesca na nakup casopisov 🙂) 5 minut v aute a 10 minut chodenia.. uff, stacilo, som bola uplne hotova, ale aspon na chvilocku som vypadla..

dadulienka2404
3. júl 2008

evaviki chapem ta ja som tiez sedela doma a moja jedina cesta bola do kauflandu aj to mi stacilo 😉 😉 😉 tu je este stale horuco...ja sa z tej horucavy zblaznim...

moni1412
3. júl 2008

dadi, ja som si v nemocke za mesiac uzila CTG-ciek.... 😀 kazdy den dve. a ked mal maly stikutku, alebo sa prehadzoval.... to boli zvuky a kopceky, cize to vyzeralo ze mam kontrakcie.... ale obcas boli 😔 potom sa umudril.... (chuda, musel, po takych oblbovakoch )..... 😉

dadulienka2404
3. júl 2008

moni tomu verim neviem ale tie babetka uz vbruchu vedia co sa im paci a co nie.aj ked som bola v nejakom 6-7 mesiaci a manzel sa chcel poradot ako kope tak ked dal ruku hned prestal.tak ho volal ze je to maly ignorant.k tomu ctg.ja som bola dva dni prd porodom v bolestiach v nemocnici a tie dva dni boli tiez same ctg ale akosi som to brala normal ale mala nebola taka nervozna ale on asi preto ze som bola nervozna ja z prietokou ...ale nerobili mi ich

moni1412
3. júl 2008

dadi, ty uz si zachvilu za vodou. my sme uz v tomto tyzdni mali skoro tyzden.... takze klud. uz je byt upratany?

dadulienka2404
3. júl 2008

no prave ze neni upratany ale na druhy tyzden ho uz popratam akosi sa to stale odkalada koli bruchu tazko pratat.ale budem to musiet akosi zvladnut.moze byt clovek zavisli na melone????pretozew ja asi som...kazdy den aspon kg.a ty moni ako maly???no uz tak trosku kus chlapa

geegee
3. júl 2008

ahojte, zijeme, od poslednej kontroly mam bolesti - picha v krcku esteaj ked lezim, tak zajtra idem na cervikometriu 😔

evaviki
3. júl 2008

geegee, sice neviem, co to je, ale drzim palce

dadulienka2404
3. júl 2008

geegee ani ja neviem co to je ale drzim taktiez palce,tak urcite daj vediet co a ako 😉 😉 😉 😉

geegee
3. júl 2008

cervikometria je meranie dlzky krcka vaginalnym sonom - uvidim aj to otvaranie, tak som rada, malo by to byt objektivnejsie ako palpacne vysetrenie 😉

dadulienka2404
4. júl 2008

ahaaaaaaa tak jasne budes vediet co a ako potom daj vediet 😉 😉

malaskoricka
4. júl 2008

dobre ranko sa praje 🙂

moni1412
4. júl 2008

dadi, zavislost na melone? asi najrozsirenejsia zavislost v tehu 😉 vy ho mozte teraz aspon lahko zohnat. ale co ja, ked som nan mala chut v novembri? ? ? ? 😀 nastastie mi ho manzel zohnal, zlaticko 😵 😵 😵
maly fajn, obcas brusko boli, ked je teplo, tak nic nespravim, ale mimo tychto zalezitosti je uzasny 😵 😵 😵

miahogo
4. júl 2008

Ahojte,
dadi, citala som ze focko nerobil, to je fakt pristup, ale aspon mas CTG za sebou.

dadulienka2404
4. júl 2008

miahogo ne focko ale Pisak nerobil prietoky v mnemocnici ale mohol ho zastupit niekto no nie???a ako sa mas???? 😉 😉 Moni ved prave este ze ho je dost tak potom mas zalteho manzela.ja som tak minuleho roku chcela nektarinky tak mi ich tiez manzel zhanal..a vecsimou deticky bolia bruska.to je asi najcastejsie.

miahogo
4. júl 2008

Jaaaaaj, takze pisak, no on je tiez dobre zaneprazdneny, zacina ich uz byt malo v nasej nemocnici a nevedia kde im hlavy stoja. Mam sa, dobre, je mi zle jak konovi, ale sa tesim, lebo aspon dobry znak ze zatial vsetko ok. Uz by som sa chcela na buduci tyzden odhodlat ist k vysnov. , tak uvidim, ale bojim bojim.

dadulienka2404
4. júl 2008

ano mas pravdu.to ze ti je zle nieje prijemne ale je to priznak tehotenstva.a neodkladaj navstevu lekara hej???

malaskoricka
4. júl 2008

ahojte...prespala som polovicku doobedia ach jaj 😔

dadulienka2404
4. júl 2008

no ved to je dobre mirka.ja spim vecsinou na obed.... 🙂 🙂 🙂 dnes nieje horuco a to je dobre...

malaskoricka
4. júl 2008

dadu ja som isla spat vecer o11 vstavala som dnes az o 6..a o 8som zasa chrapala az doteraz...
pritom ked som nebola tehu tak som zaspavala okolo tej polnoci az jendej a o 5rano svieza ako rybicka...

dadulienka2404
4. júl 2008

neviem ale ja som asi taky spac ja som od zaciatku tehotebstva spala uz o pol 8 a vstavala o 6.00 a este na obed ale od kedy sa menil cas tak od vtedy zaspavam o 10.00 a vstavam o 5.00.ale asi mi to nestaci bo zaspim aj na obed. 🙂 🙂 ale na spani nieje nic zle aspon oddychujes no nie???

malaskoricka
4. júl 2008

dadu oddychujem ale tak nie som zvyknuta vecne len spat🙂

dadulienka2404
4. júl 2008

ja viem ale pravdepodobne ked budesmusiet vecsinou lezat tak sa naucis viac spat sak ja to beriem tak ze teraz sa vyspim bo potom uz nie....

dadulienka2404
4. júl 2008

idem do mesta pretoze moj drahy manzel ma poprosil aby som mu isla kupit kostnaky na ryby a ja tie cervika tak neznasam ked sa hemzia.....

wekky
4. júl 2008

Ahoj babuľky. Píšem úplne prvý-krát, hoci som na tejto stránke veľmi často. Som na rizikovom od 12 týždňa, v štrnástom ma hospitalizovali pre prudké krvácanie,ktoré ihneď po príchode do nemocnice utíchlo. Dnes som "ešte len" v 22 týždni a keďže som pred 6-timi rokmi podstúpila operáciu krčka, ten je skrátený a mám nariadené ležanie s nohami hore, ale...Ale som doma sama,manžel je na 3-týždňovkách v zahraničí, takže banky a účty-to sa mi nevyhne. Neobchádza ma ani tvrdnutie brucha, a to denne, hoci nebolestivo. Dá sa vôbec toto dotiahnuť do zdárneho konca???Aj keď inú možnosť nepripúšťam, tá sebakontrola a pozorovanie ma zabíjajú. Prichádzajú každú minútku!!! ☹

malaskoricka
4. júl 2008

dadu..ja by som nesla ani za svet.....a pomalinky si zacinam na to zvykat ze prelezim vecsinu dna.. 😔

weky nebooj uvidis dotiahnes pozri kolko rizkovych kociek tu je uz par tyzdnov pred koncom tehu a kolko ma uz aj miminka🙂

wekky
4. júl 2008

Ďakujem, teraz povzbudí kazdé slovíčko, možno to tak beriem preto,že mám pocit,že každá babuľka,ktorá má problém, tak má len jeden....a ja všetky. 😵

sue13
4. júl 2008

Wekky vidim ze to nemas lahke 😔 , tak Ti aspon takto prajem vela sil a trpezlivosti a hlavne pozitivnej energie. Pretoze ta robi zazraky 😵 😵 Neboj, vsetko bude ok 😵

A ostatne tehulky sa ako citia??? Ja asi tak ze "kde ma daju tam budem" 😀 😀 😀 😀 unavenaaaa 😝

malaskoricka
4. júl 2008

sue napodobne 😔 ale letim k susedovi na horucu cokoladu a zasa sa budeme vykecavat do noci... 😔

dadulienka2404
4. júl 2008

wekky mna takto hospitallizovali 3krat prudke krvacanie a v nemocnici nic.tiez som sa nemala ani z bytu pohnut.vyplacanie som riesila internet bankingom.ale netvrdim ze som bola v kuse len na posteli.to sa asi ani neda.skus si to nejako rozdelit na cas ked pride manzel...a to ci to dotiahnes az do konca???myslim ze sa do da tak ako napisala skoricka bolo nas tu dost a vela ich ma uz babetka.mne v 12tyzdni povedal primar ze urcite potratim v 16tt a pozri som este tu este som sice neporodila ale verim ze ked sme dosli takuto cestu tak koniec uz bude ok. 😉 😉 😉 budeme ti drzat peste a ja osobne si myslim ze mne konik dost pomohol hlavne po psych.stranke e mozno aj preto sme to zvladli 🙂 🙂 🙂 🙂 MALASKORICKA a SUE neviem ale to je akosi taky cas mne sa tiez nic nechce...len spat a spat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre