Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

moni1412
10. jún 2008

sue prepac, asi som si nevsimla tyzden v ktorom si 😅 ale to sa ti len zda ze je to este daleko. aj mne to pripadalo ako vecnost, tolko cakat.... a aj napriek tomu ze som musela byt doma cely cas, celkom rychlo to ubehlo. odkedy zacne male kopkat, pojde to uz fofrem.... 😉
co sa tyka mandli.... ja som ich jedla na zahu... niekedy pomohli inokedy nie. asi u koho. a este pomaha mineralka fatra.

sue13
10. jún 2008

To by bolo fajn keby to aj mne ubehlo. Uz by som to babatko chcela drzat v naruci a maznat sa s nim 😅
Fatra je super na vsetky zaludocne problémy, moj drahy ma na nu naucil 😎

moni1412
10. jún 2008

sue, ale nie ta lieciva, ta sa v tehu nemoze.... taka s krizikom cervenym. ta normalna je dovolena. ty si teraz este uzivaj spanok... vies o ten prides ked sa male narodi 😅 aj ked bude akokolvek dobre.... nas je super, ale prebalit a papat treba kazde 4 hodky. 🙂

lubkagaa
10. jún 2008

ahojte babenky, ako sa majkate?
sue: kedy ides najblizsie k doktorovi na kontrolu?

moni: ahoooj 🙂. Denisko poslucha? 🙂

Nie ste dneska ospalé? ja strašne. Zajtra idem k doktorke, som zvedava, co je noveho. Ci sa zasa nieco zmenilo. Uz som zvedava aj na Vase novinky, co sa podozvedate noveho.

moni1412
10. jún 2008

lubka ahoj 🙂 poslucha 🙂 len je akosi teplo, tak je dost nepokojny. akurat spinka, i ked obcas pocujem ze zaplacka zo spanku 😒som zvedava co ti zajtra povie.

geegee
10. jún 2008

baby, fatra sa tusim nemoze pit pocas tehu...sa mi zda ze to ma na etikete...alebo to bolo nieco ine? Pre istotu si to overte 😉

dadulienka2404
10. jún 2008

baby asi budem vyzerat ako blbec ale co je hladina hcg???

evaviki
10. jún 2008

Ahoj,
HCG - hormon ohlasujici tehotenstvi. Blizsie udaje najdes napr. na
http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

evaviki
10. jún 2008

A nevyzeras hlupo, pred par dnami som ani ja netusila, co presne to je a keby som nemala problemy, tak zijem dalej v sladkej nevedomosti 🙂

sue13
10. jún 2008

Ahojte 🙂
Lubka ne kontrolu idem v utorok, na sono. Uz sa neviem dockat. Preco sa pytas??? 🙂

avanka
10. jún 2008

Ahojte, tak ja sa ozvem po zajtrajsej poradni, niekedy vecer, objednani sme na 12-tu, ale ideme este do Ciech na nakupy potravin, tak neviem, kedy prideme...
Mam dilemu, ako budeme viest maleho z porodnice....mame kupene vajicko, ale bez novorodeneckej vlozky a bojim sa, ze ked ho tam dame, bude tam chuda taky pokrceny.....a v perinke ho na rukach mat urcite nechcem, to by bol hazard...skusim si od kamosky pozicat asi vanicku, oni ju maju atestovanu ako autosedacku 🙂
Dnes sa bola na to mamina pytat u policajtov a bol tam jeden taky zlaty, ktory povedal, ze prevazat v perinke a na rukach....ze on ma 2 male deti a obe takto niesli z porodnice, ze vajicka boli najvacsia hlupost, aku kedy uzakonili a vraj aj policajti nad tym prizmuruju oci.....vraj, ked sa stane autonehoda, tak to malilinkate babatko si zlomi vazy tym narazom ☹

lubkagaa
10. jún 2008

sue: Len tak ma napadlo, lebo viem, ako som sa vzdy ja tesila, resp. som bola nervozna pred kazdym vysetrenim, ale tak prijemne, ze co je s drobcom, ako sa mu dari, ako vyrastol a tak.
Ja idem zajtra na vysetrenie, strasne ma boli hlava dneska, neviem, ci je to pocasim, ale uz som davno nemala takuto "migrenu" a nechcem si davat ziadne tabletky proti bolesti, viem, ze uz mozem, ale kym este drzim, chcem vydrzat bez liekov. Uz ani neviem na co mavam chut, co vam teraz tak chuti? Ake jedla?
avanka: vklude nes maleho len v perinke, resp. vklude aj vo vanicke od kocika, aj tak budes s malym sediet urcite vzadu, takze podla mna sa vobec neboj.

geegee
10. jún 2008

avanka, my sme Matuska viezli v perinke a v lozku z kocika 🙂

lubkagaa
10. jún 2008

myslim si inac, ze ziadny normalny policajt za to nebude robit problemy to po A a po B 🙂 ocko pojde urcite podla predpisov, alebo kto Vas bude viezt, taky vzacny poklad 🙂

moni1412
11. jún 2008

avanka my sme Deniska viezli domov na rukach v perinke. Ocino siel opatrne, takze myslim ze hazard to nebol 😉

sue13
11. jún 2008

Dobré ránko 🙂
Lubka presne ako píšeš aj ja sa tešim aj bojim na každú kontrolu 🙂 Je to ale fantastický pocit vediet ze sa mi v brušku tvorí život 😵 😵 😵
Moni ako Ti dáva Denisko vyspať? V noci kolko vydrzi spinkat? 😉

moni1412
11. jún 2008

sue no, Denisko sa budi kazde 4 hodinky, naucili sme ho na taky rezim. malokedy sa stane ze ho porusime 🙂 tak kazde 4 hodky papame.... inak je dobrucky, az tomu sami neverime 😉 v tychto teplach je viac hore, ale zly nie je. ked nespinka, pozerka, hra sa..... cosi si pomrmle, ale je uzasnucky 😵

sue13
11. jún 2008

Jeeej teším sa s tebou, je to určite super mať doma mimi.... 😵 😵 😵

moni1412
11. jún 2008

sue neboj, aj ty sa coskoro dockas 😉 a vdaka 😉 kde byvas v TN?

sue13
11. jún 2008

Teraz uz na JUHU 🙂 Uz 9 mesiacov 🙂 A ty v BnB???

moni1412
11. jún 2008

my na Dubnicke, ak to tu trochu poznas.... 🙂 a tiez uz 9. mesiac tu tahame 😀 predtym ste neboli v TN?

sue13
11. jún 2008

Moni napíšm IP. 😉

lubkagaa
11. jún 2008

ahojte babenky. Tak som po kontrole, dneska som mala tlak 130 na 70, co je u man rekord🙂, xixix. Drobec kopkal, kym doktorka pocuvala srdiecko, sranda. Ale inac vraj vsetko OK a na buducu stredu sa vraj zasa uvidime s pani doktorkou.
Som unavena ako konik, idem si oddychnut. Len tolko som chcela. 🙂
A vy mate dake novinky?

evaviki
11. jún 2008

Co robievate cele dni doma? Ja zatial nemam vychadzky, ani moc chodit nechcem, kedze ma potom boli brusko.. Stale len citam, za tyzden som zvladla osem knih, ked to takto pojde dalej, tak na tych knizkach zbankrotujem 🙂
Nesmiem sa vobec namahat, viac menej lezim, resp. pololezim a uz sa zacinam nudit.. Prosiim, poradte nejaku zabavu 🙂

dadulienka2404
11. jún 2008

evaviki ahoj.je to na nervy byt v kuse doma a len lezat.ja necitam mna to nebavi ale keby som mala latku na vysivanie asi by som visivala.ja tiez mam len lezat ale akosi sa to neda.treby po styroch detoch upratat navarit poprat.uz do mesta idem len malo kedy len ked treba nieco vybavit.alebo na poradnu.ale pocitujem taku unavu ze konec.v utorok som musela ist na socialku a je to do mesta mozno kilometer a pol ale musela som sadat na lavicky lebo som nevladala a ma mali tlacit na panvu tak ze som sa bala ze vylezie von 😉 tak som radsej doma.chcela by som ist s detmi von ale neobsedim ani 10 min.v tom teple.ja som svoje deti mala v zime tak je teraz pre mna nenormalne tazko s tym bruchom ked je tak teplo.ako to teplo zvladate??sa mi ani nic poriadne nechce.

dadulienka2404
11. jún 2008

lubi a nepytala si sa na to pichanie v boku??? 😉

evaviki
11. jún 2008

Dadulienka, ja vysivat neviem a pri takych detailnych pracach ako je sitie a pod. sa mi velmi zhorsuje zrak.. (i ked to citanie tiez nie je uplne super na oci)..
Verim, ze pri styroch detoch lezat nemozes, skor je obdivuhodne, ze to zvladas..
Teplo mi vadi a to som ho pritom zboznovala. Nastastie v Prahe sa uz ochladilo, takze to nie je take zle.. a mame dost chladny byt aj v horucavach.. Takze doma mi teplo nehrozi 🙂

dadulienka2404
11. jún 2008

neviem ja do obeda pozeram telku potom popratam a tak zas polezim a potom po deti,manzel chodil teraz skor z prace takze detom sa venoval on ale dnes sa rozhodol ze bude robit do 19.00.ono tie deti uz netreba prebalovat ani nic take dam im jest a inac behaju a byvia sa takze zas tolko roboty nieje.ani v nasom byte by nebolo tak horuco ale vsade mi dali zaluzie pretoze som davala plastove okna ale do obyvacky ,mali ist 4 zaluzie ale jaksi objednali opacne tak uz 3 tyzden niesu schopny mi prist dat dobre tak v obyvacke zaluzie niesu a v nej prave od obeda svieti slnko.takze ani kus chladku.asi si kupim ventilator./celkom dobry napad/

avanka
11. jún 2008

Ahojte, aj my sme dnes prisli z poradne...22. v nedelu nastupujem poobede na prijem a 23. rano medzi 8 a 10 rano mi urobia tu sekciu....normalne zacinam mat strach ☹
Este nas caka jedna poradna v utorok o tyzden spojena s ultrazvukom a predoperacnymi vysetreniami a mozeme ist na to....
Lubi, to je fajn, aj ja som mala dnes trosku vyssi tlak ako obvykle, asi preto, ze som si definitivne uvedomila, ze o chvilku budeme traja.....
Evaviki, aj ja som skoro celych 6 mesiacov, co som doma, citala knihy, precitala som ich na 100 vky....

marse
11. jún 2008

ahoj Avanka, neboj sa moja, vsetko bude v poriadku, 🙂 a za chvilu budes mat Lukaska v naruci, ber to z tejto stranky 😵

mne dr. vyvola porod zrejme buduci tyzden, v utorok idem na poradnu a vtedy sa dohodneme ze kedy, takze zrejme do konca buduce tyzdna mam malicku na svete 😵 😵

takze z juloviek budu nakoniec junovky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre