Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

dadulienka2404
11. júl 2008

si donutena???nema kto???aspon sa trosku "prevetras".inac sa mas ako tvoj expriatel sa neozyva???

dadulienka2404
11. júl 2008

som citala zbezne vase prispevky tak statisticky by ste vy myslim ty sue a eveviky mali mat dievcatka chlapcou je tu uz dost... 😉 😉 😉

malaskoricka
11. júl 2008

dadu nema kto a s cudzimi ludmi ho nechcem pustit tak som sa podujala ze deti odveziem ja...
a moj ex sa mi neozval...vobec☹surovo na na kasle🙂

malaskoricka
11. júl 2008

moja mama tvrdi ze budem mat chlapca🙂a neda od toho upustit

dadulienka2404
11. júl 2008

tak potom to nieje dobry chlap a s tym dievcatkom sa nechame prekvapit.. 🙂 🙂 🙂

malaskoricka
11. júl 2008

to bude prekvapenicko na zaver🙂
jeminky akurat dnes musi byt horuco 😠 😒

sue13
11. júl 2008

Ahojte maminky 🙂 Ja az teraz vstavam 😅 😅 Som sa po dlhej dobe super vyspala 🙂
Aj ja sa uz tesim na to prekvapko, ci dievcatko ci chlapcek 😉
U nas tomu malinkemu uz kazdy hovori Natalka.... Bude sranda ked bude chlapcek 😵

malaskoricka
11. júl 2008

sue😀 teda ty si riadna spachtoska😀 😅

dadulienka2404
11. júl 2008

no sue chcela by som mat tvoj spanok.ja aj keby som chcela spat maly mi to dakedy nedovoli pretoze ma kope.ked som bola minuly rok som si vravela ze ked sa mi narodi dievcatko tak sa bude volat natalka ale nestalo sa no a teraz keby sa narodilo dievcatko tak by bolo annamaria.joj idem ja umyt este okna 😒 😒 😒

malaskoricka
11. júl 2008

dadu prijemne umyvanie okien

ja idem uz prec pekny dnik🙂

sue13
11. júl 2008

Oknaaaa???????????????????? Dadi to by si teraz urcite nemala???? Ty si blazon 😅 😅 😅 Par dni pred porodom a umyvas okna.... Vykasli sa na ne 😉 pre istotu 😵
Skoricka davaj si tam pozor, a vela vela pi.

moni1412
11. júl 2008

dadi okna ??????? 😨 to robia zeny po 40tt, ked chcu co najskor porodit..... nenechas to na niekoho ineho?

dadulienka2404
11. júl 2008

no dam si pozor su to len tri okna tak to nejako pomali umyjem ale ja urcite nebudem tehotna do 40tt 😉 😉 😉

sue13
11. júl 2008

Moni ahoj 🙂 Vy ako sa mate????? 🙂
dadi ja by som sa na okna byt tebou vykaslala. 😉

dadulienka2404
11. júl 2008

no to je ten problem ze ja nemozem dali ich asi pred 3 mesiacmi a treba ich umyt boze baby vy nepoznate moju mamu
😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

evaviki
11. júl 2008

To mas pravdu, nepozname.. Ale radsej nech si pofrfle, akoby si sa ty mala tak namahat..

dadulienka2404
11. júl 2008

ved hej ale aspon tak naoko musim popratat uz som umyla zaclonu zavesi svokra a idem povysavat a ty ako sa mas???

evaviki
11. júl 2008

Ja ndes celkom dobre 🙂 Zatial nic neboli (klop,klop). Maju dojst poobede moji rodicia na vikend, tak sa aj tesim, aj mam nervy.. Moja mamca vzdy ked poviem, ze ma bolelo brucho, zahlasi: hmm, prides o to..
takze mam nervy na to, ze to naahodou budem musiet pocuvat. ☹

moni1412
11. júl 2008

dadi a manzel by to nespravil? keby ho poprosis, snad hej.. ale uz si asi aj umyla, vsak? no, ved aby ti to neublizilo..... dufam ze nie 😉 ale uz si aj tak za vodou s tt.....

sue ahoj, prepac, musela som upratat, navarit, akosi som dnes nestihala 🙂 mame sa dobre 😉 dufam ze aj vy

dadulienka2404
11. júl 2008

avaviki tak jej nehovor nic iba ze sa citis dobre trosku pretvarky pretoze nieje dobre ked bude stale vraviet hmm,prides o to...necem nic pisat na tvoju mamu ale akosi nechapem ako to moze povedat??? 😒 😒 ved ona by mala byt ta ktora ti najviac drzi palce a ti dodavat sily a nie.... 😠 😠

evaviki
11. júl 2008

Vies, asi si mysli, ze ma to tak nejak pripravi, keby sa to vazne stalo.. Sama totiz niekolkokrat potratila a snazi sa mi vtlct do hlavy, ze ved ak potratim, tak zivot ide dalej a nic sa nedeje.. nechce, aby som bola sklamana, ale podla mna si neuvedomuje, ako to vyznieva, ked to povie.. No ak zacne u nas doma, tak asi rychlo pochopi, ze takto teda nie... 🙂

malaskoricka
11. júl 2008

ahojte...
jeminky nikdy by som si nepomyslela ze tri decka v kombanacii s takymto teplym pocasim tak dorazia cloveka uff 🙄 aspon ze uz mam pokoj....

dadu mas moj velky obdiv ze 4deti..mna by davno porazilo 😒

dadulienka2404
12. júl 2008

miri neporazilo keby si ich mala od narodenia.boze dnes je riadne teplo a my musime pratat.mama cela nestastna ze este som neporodila boji sa ze ked pride na dovolenku akurat vtedy pojdem do nemocnice 😖 😖 😖 Evaviky mozno si neuvedomuje ale zastav ju nech to nevravi ti to velmi nepomoze a myslim ze nikto nieje pripraveny po psych.stranke na potrat 😉 😉 😉

evaviki
13. júl 2008

Ahojte,
tak som uspesne prezila navstevu rodicov 🙂 Mamina si nejak neuvedomila, co povedala, tak sa mi za to ospravednila.. Strasne ju to mrzelo..
pekne sa tu o mna starali, len ma stve, ze ma vcera zacalo boliet hrdlo, mam pocit, ze na mna lezie nejaky hnus, takze idem radsej pekne do postielky lezat..
Ako vidim, kazda ste sa pocas vikendu niekde flakali(nikto tu nic nepisal) 😀, tak snad zajtra tu budete 🙂
Pekny vecer..

miahogo
14. júl 2008

Dobre rano,

nezvyk ze tu nikto nie je. ☹

moni1412
14. júl 2008

no, naozaj to tu vyzera podozrivo.... 😒 dadka uz mozno rodi.... ale co ostatne babule?

evaviki
14. júl 2008

Ja som uz tuuu 🙂
Doteraz som spala..

smajlicekpetka
14. júl 2008

Ahojte mozu silne lieky pred tehotenstvom nejak ovplyvnit plod babatka? mate s tym uz niekto skusenost dajte mi vediet lebo mam obavu ☹

evaviki
14. júl 2008

Ahoj smajlicek,
asi zalezi na tom, ake lieky a aku dlhu dobu pred tehotenstvom.. Mozes byt konkretnejsia? 🙂

malaskoricka
14. júl 2008

ahojte...ja som sa neozyvala lebo som cez vikend musela byt v nemocke 😔 😢 ale nastastie sa vsetko zda uz byt ok...

a dadu este neporodila...inak by mi naapisala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre