Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

dadulienka2404
5. júl 2008

babenky mam fotecky v albumeeee.ak by vam nesla do hlavy Veronika tak vam je polovietnamka... 😀 😀 😀

malaskoricka
5. júl 2008

dadu mas rozkosne dietky🙂

graziela
5. júl 2008

Ahojte,
Avanka, a vies co, mna napadlo presne to iste, ked som si pozrela vasho Lukyho, ze sa podoba na nasho Jurka 🙂
Pravda je, ze nas Jurko je cely tatino, zeby sa podobali aj nasi mangelikovia??? 😉
Uz sa drobcek budi, budem ho musiet ist nakrmit, hlados je on preveliky 😉
Inac, moj ischias vobec nechce prejst, tak mi je to luto aj preto, ze nemozem ani na prechadzky s Jurkom...Bozenku moj, viete si to predstavit, od februara doma...a nemoct sa poriadne pohnut a vychutnat si konecne to krasne letne pocasie...a taaak veeelmi som sa tesila na tie prechadzky...ja viem, nic mi neutecie, este si uzijeme, ale uz to trva moc dlho, v stredu budu 3 tyzdne, ako ma seklo a uz niekedy tak zufam.... ☹ V utorok som odhodlana ist konecne k neurologovi, nech mi uz konecne niekto a nieco pomoze...

dadulienka2404
5. júl 2008

grazi ja si myslim ze uz by si nemala toho lekara odkladat uz je to dlho.chod tam urcite ti pomoze. 😉 😉 😉 😉

malaskoricka
5. júl 2008

grazi neodkladaj navstevu dr...cim skor tym lepsie...

dadu 37tt jeeej..tak rychlo to uteka 😔

dadulienka2404
5. júl 2008

malaskoricka 37tt az od stredy a ako sa mas???

malaskoricka
5. júl 2008

dadu....dnesny den je na nic 😔 a ty?

dadulienka2404
5. júl 2008

ja stale tak rovnako uz by som prijala porod 🙂 🙂 🙂 ale preco dnesny den je na nic....vecsinou ked pises mas zle nalady a malo kedy pises nieco pozitivne...preco????

malaskoricka
5. júl 2008

dadu tak porod ti pride co nevydiet🙂uz nan dlho caakt nebudes..

dadulienka2404
5. júl 2008

no len aby................... 😒 😒 😒 😒

malaskoricka
5. júl 2008

dadu hlavku hore...ved uz len par tyzdnov...a urcite menej ako ja...
idem skusit dohovorit tomu mojmu..... potom sa ozvem pekny vecer

avelon
5. júl 2008

babeny mam len jedniu otazocku myslite ze ozem byt tehu ked som mala uz 2x MS ale taku aj s "kuskami" zrazenej krvi? za odpoved dakujem

dadulienka2404
5. júl 2008

a robila si si test???ja som mala pri jednom tehotenstve 3 mesiace mesntruaciu.tak neviem ale urob si test a budes na istom

dadulienka2404
5. júl 2008

miri potom mi urcite napis ale az zajtra dnes si s nim daj dlhu debatu pa pa

wekky
5. júl 2008

Babuľky, poraďte mi, mám spávať s nohami hore! Ako to riešite ak sa vám nedajú podložiť nohy postele? Ja som si vytvorila takú vyvýšenú plošinku, ale túto noc mi definitívne odchádzal bolesťou krk aj chrbát, o tretej ráno som to vzdala a naozaj to chcem dodržať minimálne 14 hodín denne.Alebo je to málo? A tú moju plošinku som mala vyvýšenú od panvy až k chodidlám,ale až na výšku dvoch tenších matracov.

avanka
5. júl 2008

Dadi, mas pekne deticky, a Veronika je a bude krasavica na pohladanie 🙂
Grazi, mozno su si aj manzelikovia podobni, ja si tiez myslim, ze Lukynko je verna kopia Rastika, nasi zase tvrdia, ze moja, tak uvidime casom....
Inak ta moja noha, to bol seknuty nejaky stavec v chrbtici, ktory len do nohy vystreloval..v porodnici mi pichali nejake silne injekcie od bolesti, ale ked som zacala kojit, prestala som ich brat a ono to zatial nako preslo, tak som zvedava, ci sa to zjavi znova.....potom napis, co ti dal neurolog, lebo moj bracho je neurolog a on povedal, ze vsetko prechadza do mlieka, tak ze by mi aj tak nic nedal

evaviki
5. júl 2008

Grazi, Avanka a Lubka - fotky vasich drobcov su krasne.. 🙂
Ale ako pozeram, sami chlapci 😀 Tak kto napravi skore? Dadu a Geegee budu mat tiez obe chlapcekov, tak asi my ostatne len dievcatka.. Alebo zeby na rizikovom boli iba tie, co cakaju chlapcov? 😀 😀 😀

evaviki
5. júl 2008

Jeej Dadu, som si vsimla, ze uz aj ty si si dala foto.. Pekne deticky mas 🙂 A uplne ma fascinuje ta "havaria v skolke" Taky smutny kukuc Mirko hodil 😉

geegee
6. júl 2008

Ahojte babulky, ja som si uz zase zvykla na nonstop lezanie...ten Salbutamol, co beriem proti kontrakciam mi robil nejako zle - triasli sa mi po nom normalne ruky, no bleeee...teraz som si uz asi nan zvykla.
Vcerajsia Matkova oslava bola super, tesil sa z vyzdoby - baloniky a tak...az na to, ze svokrovci mu darcek odovzdali vo svojej garazi - kupili mu taky slapaci traktor. Tak mi to tak prislo luto, ze som nevidela ako sa tvaril....vsetci odisli ku garazi a ja som ostala sama 😒
Bolesti mi presli, obcas pichne v krcku, tak dufam, ze sa nemocnici vyhneeeeem 😔 😅

sue13
6. júl 2008

Ahojte tehulky, prajem Vam krasnu nedelu 🙂 Moj drahy ma dnes meninky tak som sa rozhodla ze ho pozvem na obedik, potom na kavicku. Je to tak trosku sebesky darcek, nemusim varit 😀 😀 😀 😀
Dadi super ze uz mas albumik.... 😵
Malaskoricka ty ako travis vikendik??? 😉

dadulienka2404
6. júl 2008

Geegee viem ake je ked sa maly tesil a ty si to nemohla vydiet.ja akosi od 36tt na seba extrapozor nedavam.ozvem sa neskor pretoze sa stahujeme a tolko veci to je daco strasne nechali sme si to na poslednu chvilu.ale stahujeme sa len pretoze pride moja mama z anglicka a toto je jej byt mi mame trosku dalej od mesta tak sme radsej tu cely rok.ako keby sme isli na chatu na paru dni ale treba kopu veci prestahovat 😉 😉 😉 😉

avanka
6. júl 2008

Evaviky, dakujem 😀 😀
geegee, uz mate konecne vybrate to meno? Vydrz, uz to nebude trvat dho....

iceqeen
6. júl 2008

ahojte...ja som v 9.tyzdni a pred par dnami som krvacala ale iba vecer a na druhy den som mala taky hnedasty vytok tak neviem ci to je zaciatok potratu alebo co....inac ma este objednali na ultrazvuk aby zistili co sa deje.vlastne mam otvoreny krcok maternice podla doktorky asi len 5mm a ze to zo mna vytiekla nejaka stara krv co mi je divne lebo toto je moje prve tehotenstvo.sa vas xcem spytat ci ma niekto podobne skusenosti lebo neviem ci to smeruje k potratu alebo to bude vsetko v poriadku.

geegee
6. júl 2008

avanka, asi bude Tomas - je to moj favorit 😀 Ale ak ma na sale chyti nahly prival lasky a vdaky za starostlivost k MM, tak mozno bude Lukas 😀

evaviki
6. júl 2008

to iceqeen: Krvacat mozes v dobe, kedy by si mala mat MS. Hlavu hore, uvidis na utz, verim, ze bude vsetko ok.
Baby nejaka som dnes nervna.. hadam sa s manzelom, on chudacik totiz musel prvy krat upratovat cely byt (kedze ja nesmiem) a ja som mala tu odvahu, ze som mu povedala, aby prazdne vesiaky zavesil do skrine a nenechaval ich pohodene v taske. Tak sa urazil a odvtedy sa hadame ☹ Ja viem, ze mi to skodi, ale ked mam na neho take nervy...
sorry, ze sa stazujem, ale ak to niekomu "nepoviem", tak ma porazi 🙂 a to by som nerada..

ivanka821
6. júl 2008

ahojte vsetky tehu.
Chcela by som vas vsetky poprosit o radu. S priatelom zijeme v UK a sme tehu. Vsetko bolo fajn ale asi v 3 tyzdni som zacala pocitovat strasne napatie v podbrusku a zacalo sa mi zvacsovat. Tak sme utekali na pohotovost. Tam nas poslali na ultrazvuk, ale nic nevideli, urobili mi interny ultrazvuk.
Zobrali mi krv a povedali, ze z nej chce zistit vysku hormonov, lebo stale sme sa rozpravali o mimomaternicovom tehotenstve.
Ked prisli testy mala som 1183 HCG a povedali, ze to musia zopakovat o 48 hodin. Musim podotknut, ze este pred celym tymto problemom som zila v strasnych stresoch. O 48 hodin mi zopakovali HCG a bolo LEN!!!!! 1325. Povedali mi ze sa to musi zvojnasobovat, co sa v mojom pripade nestalo.
Poslali ma domov s tym, ze keby sa nieco zhorsilo alebo mala by som bolesti mam prist.
Este v ten vecer som prisla so strasnymi krcmi, nevladala som sa hybat, tak lekar navrhol, ze mi urobia laparoskopiu a uvidia, ci je vsetko OK. Nejako som sa branila, dostala som narkozu, narkoza a tehotenstvo.....
Po laparoskopii zistili ze tehotenstvo je na spravnom mieste, ze musia stale monitorovat hormony. Na druhy den som po lahkej operacii isla domov a potom znovu na HCG. Tentokrat sme mali 1663.
Ja tomu totiz vobec nerozumiem, momentalne som v skoro 6 tt.
Chcem sa vas skusenych opytat, ci by ta narkoza a laparoskopia mohla ublizit vyvyjajucemu sa plodu a co si myslite o HCG?
Prosim odpiste mi
dakujem vopred vsetkym

dadulienka2404
7. júl 2008

ivanka myslim ze narkoza by nemala malemu ublizit.hcg musia sledovat pretoze plod vydno na sone az niekedy po 5 tt ja som to mala mne robili sono zo spodu a tiez to bolo take nejasne ale tiez som chodila kazdy tyzden k dokimu na kontroly ale nebrali mi krv.jedno mi nejde do hlavy preco hned laparosskopiu???a narkoza.nemohli este pockat nejaky tyzden.asi preto ze sa obavali ze je mimomaternicove...ja ti neviem poradit ale kedze je babo tam kde ma byt tak mozes byt pokojna ono sa to vykristalizuje o paru tyzdnou jak sa bude zvecsovat....

dadulienka2404
7. júl 2008

kde ste babenky este spite alebo sa starate o drobcou????

malaskoricka
7. júl 2008

dadu bre ranko ja som tu🙂 ale sa pomalicky rozbieham

dadulienka2404
7. júl 2008

ja som hore od 5.00 jaky strasny sen sa mi snival...som sama seba videla mrtvu na pitevnom stole a maleho dali manzelovy...som tak plakala.ja som sa dnes pustila do pratania keby nebolo toho brucha bolo by to lahsie a ty ako sa mas??? 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre