Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

wekky
4. júl 2008

Jednoznačne sa ňou, teda tou energiou musím napumpovať. A asi vymyslieť v posteli nejaký čarovný piatkový večer 😀 😀 😀

wekky
4. júl 2008

Je až neuveriteľné koľko je rôznych problémov a ťažkostí. V poradni to vyzerá,že všetky kočky sú v maximálnej pohode,len ja mám depku. Ale na druhej strane samozrejme,že si strašne verííííím,že to bude O.K, ale už som to musela zo seba dostať, tú neistotu, že som jediná na celom svete. 😉 ....a znovu ďakujééém

dadulienka2404
4. júl 2008

wekky presne to som si myslela aj ja ze som jedina ktora ma problem 😒 😒 😒 ale tu som zistila ze niekto to ma aj horsie.taka intimna otazka.mas s manzelom sex??pretoze mne to hned od 2 mesiaca doktor zakazal 😒 😒 😒

wekky
4. júl 2008

Mne taktiež, okamžite! Tak sa stále vytešujeme,že snáď na Vianoce... 🙂

dadulienka2404
4. júl 2008

nemas to dane do profilu takze nebudeme moct vediet v ktorom si tyzdni 😉 😉 😉

dadulienka2404
4. júl 2008

idem si po deti do skolky zatial pa pa

malaskoricka
4. júl 2008

ahojte🙂
dadu tvoje deti chodia do skolky aj v lete???...🙂 a inak so sexom si nerob starosti mne ho dr. natvrdo zakazala od prvej kontroly cize 6tt 😔 ale tak po druhe ja by som ani nemala s kym..

sue13
4. júl 2008

Akoze by si nemala s kym??? To nechapem 😨 Mas draheho niekde prec???

malaskoricka
4. júl 2008

az tak prec ho nemam ...ale tak zato co vystraja posledne 2tyzdne by si ani nezasluzil 😔

graziela
4. júl 2008

Ahojte krasky,
konecne sa mi podarilo pridat par foto nasho Jurka do albumceka, tak kuknite 🙂
Avanka, Luky je krasny 🙂
Dufam, ze sa mate vsetky dobre a drobcekovia, ktr. su uz na svete, krasne priberaju.
Lubkaga, gratulujem k dalsiemu novemu babatku🙂)))

avanka
4. júl 2008

babulky ahojte, nestihame vas citat, aj teraz kojim a pisem, ale postrehla som tu nieco o melone....len nejedzte zlty melon pri kojeni.. ☹ ja som jeden zjedla este v porodnici ☹ a to ste mali vidiet tie bolesti bruska u malinkeho...strasne naduva

wekky
4. júl 2008

Dadulienka 2404 aj ostatné kočky,akosi som vypadla z internetu.Neviem si napasovať svoj týždeň do profilu.Ale je to 22t.

wekky
4. júl 2008

Tak už som to zvládla. 😎

wekky
4. júl 2008

Aj keď pozerám,že ten týždeň je zvláštny 😠

dadulienka2404
4. júl 2008

wekky aj ja ho nemam pravdivy ale aspon priblizne...MALASKORICKA dala som len chclapcou do skolky pretoze by som ich styroch nezvladla cele dni doma tak su v skolke.aj ked pojdem rodit tak mozu byt v skolke. AVANKAidem pozriet fotecky...a o ten melon to bolo ze som na nom zavisla ale neboj na cervenom 😉 😉 😉 😉

dadulienka2404
4. júl 2008

avanka to nie tvoje fotky to Grazieline som to poplitla tvoje som pozerala uz asi 100krat.Grazi on sa krasne usmial 😀 😀 😀

avanka
4. júl 2008

Grazi, je uzasny, ale ked mam povedat pravdu, podoba sa na nasho Lukaska 😀
Dadi, dakujem.....aj my ho mame namiesto televizora, tie grimasy, co niekedy hadze....tatinko foti o dusu, tak ak to stiahne, nahodim dalsie fotky 😀

lubkagaa
4. júl 2008

ahojte babenky, dako nestiham ani citat, len drzim palceky tym, ktore to maju pred sebou a gratulujem vsetkym, ktore to maju za sebou, aj ked vpodstate je to zaciatok. 🙂.
Dala som dake fotocky na portalik nasho drobceka, tiez sa nanho nevieme vynadivat a tie jeho grimasy 🙂 to je sranda.

dadulienka2404
5. júl 2008

ahoj lubi hlavne ta prva fotka kde ziva je zlata.ja som teraz vstala som mala zlu noc stale som sa budila pretoze ma palila zaha ☹ ☹ ☹ bolo to neznesitelne ☹ nic nepomahalo a ked som sa o pol 4 rozhodla vyvracat tak uz nebolo co.tak som to vsetko rano dospavala.manzel zobral chlapcou na ryby na siravu a ja som s dievcatami doma idem pratat ale akosi sa mi neceeeeeeeee 😉 😉 😉 😉

geegee
5. júl 2008

Ahojte, rizikovky...moj momentalny stav: krcok 23mm ☹
V piatok ma chceli nechat na 5dni v nemocnici, ale dnes ma Matusko narodeninovu osLavu, tak aspon dirigujem z postele. Mam lieky proti kontrakciam 3x denne, tak hadam do pondelkovej kOntroly sa nieco zlepsi. Dufam, ved vstavam len jest a na wecko. Ak sa to nezlepsi, tak ma nechaju v nemocke
😔 ☹

dadulienka2404
5. júl 2008

ahoj geegee ked ukoncis 36tt tak uz to nebude take zle no nie??teda aspon mne to tak povedali ze po ukonceni 36tt je babo donosene.tak sa drz a lez a malemu povedz ze musi este nejaky den vydrzat.
😉 😉 😉 tak drzim peste a vsetko najlepsie matuskovi 😀 😀 😀

dadulienka2404
5. júl 2008

ja tiez od stredy mozem uz rodit.budem v 37tt.uz mi akosi to brucho vadi v pohybovani sa ☹ ☹ ☹

avanka
5. júl 2008

Babulky, prihodila som este nejake Lukaskove fotky, tak si ich pozrite
A nebojte sa, nejako to uz dobojujete, ved sa vam to krati....
Mne bolo v tehotenstve tak dobre, ze by som mohla znova 😀 😀 😀 😀 ale doktor ma varova, ze najskor po 2 rokoch mozem otehotniet, tak budem posluchat 🙂
Dnes maju prist Rastikovi rodicia aj so sestrou, co bude Lukaskova krstna, tak sa tesime 🙂

dadulienka2404
5. júl 2008

avani super fotecky je tam neurekom taky zlaty 😉 😉 😉

avanka
5. júl 2008

Dadi a ty nebudes mat albumik?

bambulla
5. júl 2008

babulky prosim vas poradte mi som strasne nachladnuta ako a čim sa možem liecit aby som neuskodila babätku.dakujem

dadulienka2404
5. júl 2008

bambula opytaj si v lekarni nejaky caj na prechladnutie co mozes oni ti poradia nic prakticky nemozes.ja som mala zapal priedusnice doktorka povedala ze su len jedne antibiotika.alebo chod k lekarovi on ti poradi.AVANKA chcela som si urobit album ale moje fotky su velke aked som ich zmensovala nepomohlo mi to tak neviem co mam robit ☹ ☹ ☹

avanka
5. júl 2008

A keby si to skusila zmensit cez NERO Photosnap, fotka ma byt tusim velka 540 kb....mne to ide v pohode..

dadulienka2404
5. júl 2008

ano mohla by som ale kedze mi dali do pocitaca kopiu windovsu tak nemozem s nicim robit musim zmenit cely windovs ale az potom idem sa pozriet na to nero 😉

bambulla
5. júl 2008

dadulienka dakujem. dzim palceky vsetkym papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre