Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

sue13
18. júl 2008

Ja som tu na chvilku 🙂 Ako sa mas Evi???? 🙂

evaviki
18. júl 2008

Ujde to 😀 Zistila som, ze nemozem jest na prazdny zaludok ovocie 😀 Inak pohoda..
A co ty? ako sa dari?

sue13
18. júl 2008

V pohodicke 😵 Ja zase ovocie mozem stale teraz..... Chystame sa do kina. Na Bathory 😝 😀 😀

geegee
18. júl 2008

ahojte, este sme 2v1, aj ked vcera po 3 hodinach s kontrakciami som bola na odchode do porodnice a rozhodnuta porodit co najskor 😀 😝

...mohli ma nechat v nemocke, ale ono je to tazsie, ked uz mate jedno dietatko doma 😉

avanka
19. júl 2008

Ahojte, som tu na chvilku nakukla.....Evaviky, to chudnutie je v pohode, ja som tiez na zaciatku schudla 3 kila a potom pribrala do porodu necelych 11, po prichode z porodky mi ostalo asi kilo a pol, len sa mi zmenila postava, mala som male brusko a vrazilo sa mi to do bokov....ale havne ze je drobcek zdravy a mam dost mliecka, zvysok budem riesit potom....
Dadi, Geegee, vam prajem rychy a bezbolestny porod a zdrave deturence....nech vas posluchaju aspon tak ako nas Lukasko nas 😀 😀 o 4 dni mame mesiac a my ani nevieme, ze ho mame, je strasne dobrucky....
Tfuj,, tfuj, nech to nezakriknem...........
Sue, Evaviky, vam samozrejme tiez drzim palceky, este mate pred sebou dhou cestu, ale verim, ze vam to dobre dopadne.....uzivajte si bruska a drzte sa 😀 😀 😀

sue13
19. júl 2008

Avanka ahoj 🙂 Dakujeme pekne za povzbudenie 🙂 Budeme sa snazit. Vy uz budete mat mesiac???? Ako to leti rychlo, ja to teraz vidim aj na tych tt ako rychlo to stupa a to trcim doma 😀 😀 😀
Pozerala som albumcek. Lukasko je zlatucky 😵
Geegee drzim silno palceky aby ste obaja boli v poriadku a uz teraz sa tesim na fotecky 😉
papa a krasnu sobotu Vam zelam 😵

evaviki
19. júl 2008

Avakna, dakujem 🙂 Si ma ukludnila, ked viem, ze nie som jedina.. 🙂 Ja viem, ze som malo jedla, ale uz sa snazim polepsit.. A neboj, len co maly zacne behat, budes mat telocviku az az 😀
Geegee, drzte sa.. Neboj, maly ta len plasi, podla mna si v brusku este chvilku pobudne..
Sue, nevies, co je s Mirkou? ani vcera tu tusim nebola ☹

sue13
19. júl 2008

Mirka vcera bola vo Februarovkach ale iba napisala ze nema dobre spravy.... Ma vraj nejaku infekciu od "otca dietatka" a nevie sa mu dovolat aby siel na testy ☹ Bola nestastna, asi si dava pauzu od konika ☹
Ma to o to tazsie ze je na to vsetko sama.... Ale ved ma nas 😵
Mirka keby si sa chcela vystazovat my sme tu 😉 Neboj bude to v poriadku 🙂

evaviki
19. júl 2008

ach jaj ☹ snad bude ok..

sue13
19. júl 2008

Dufam aj ja. 🙂 Ako sa citis Evi????

evaviki
19. júl 2008

Celkom ok 🙂 Vcera som bola vynimocne nejaka akcna poobede.. Normalne som bola ochotna ist na nakup a potom este trochu poupratovala 🙂
A ako ty? aky bol film? Vydrzala si sediet v kine?

sue13
19. júl 2008

Mne vcera bolo tiez celkom fajn 🙂 Dnes je to horsie ☹ Mam zapchu, je mi tazko a toci sa mi cely svet 😝
Film bol na moj vkus velmi dlhy a taky tazky 😖 Bolo tam vela neprijemnych zaberov....
Radsej by som kukla nejaku komediu 🙂
Z kina sme prisli z kina okolo 21vej a isla som vyumyvat kupelku este 😀 😀 Drahy nechapal.... 😀

evaviki
19. júl 2008

Na zapchu skus acidko 🙂 Mne dost pomohla aj zincica, co mi nasi minuly vikend doniesli.. (popr. jablka, alebo cokolvek s vlakninou)
Ja sa teda na Bathory nechystam, nemam moc rada take filmy. Ale nad kinom som uz uvazovala, len sa bojim, ze tam nevydrzim sediet.. ☹
Hihi, tak to ja som umyvala zachody tiez v takom case 😀 Dnes mi bola pomoct s upratovanim jedna pani, za tri stovky mam cely byt upratany a este aj ozehlene. Tak som rada, lebo nechcem vsetko nechavat na manzela a ja vacsinou toho moc nezvladam ☹

sue13
19. júl 2008

A kde si nasla taku pani???? Aj ja by som prijala taku pomoc, hlavne na zehlenie a mozno aj okna umyt by sa zuslo.... Moj drahy stale nosi kosele a dost sa mi to teraz nakopilo ked mi je stale divne 😅
Ten film trval az 144min. 😝 , myslim ze keby si si nejaky kratsi vybrala tak vydrzis v pohodicke... 😉 si myslim 😉
Uz si varim struckovu polievocku. Aj ta by mi mohla pomoct nie??? Mne to acidko nechuti... 😅

evaviki
19. júl 2008

No mne fazulkova polievka moc nepomohla.. Ja acidko tiez nemusim, celkovo mi nechutia mliecne vyrobky, ale zincica bola mnaaaam 🙂
No, jednu som mala od svokry, jej chodi pomahat na dom. Ale poslednu dobu nema cas, tak mi odporucila jednu kolegyna, bola tu prvy krat a som spokojna 🙂 Skus sa popytat znamych, vela ludi nechce priznat, ze im doma niekto pomaha, ale ked sa opytas, mozno sa niekto ozve. Alebo skus na inzerat, popr. cez nejaku upratovaciu agenturu.

malaskoricka
19. júl 2008

ahojte..
evka, sue ja som tu skoro cely dnik len akosi nemam naladu na nic 😔

evaviki
19. júl 2008

Ahoj Mirka,
uz sme si robili starosti, ci si ok :-/
Preco nemas naladu? Nebud smutna, mysli na svoje mimi, na to ako ti krasne rastie v brusku a ako sa tam prave teraz hmyri 🙂

sue13
20. júl 2008

Caute tehulky 🙂 Krasnu nedelu Vam zelam 🙂 Mne stale nie je moc dobre, vcera vecer som sa bala ze skoncim v nemocnici 😒 ale teraz sa citim trosku lepsie....
Dnes ani nevarim, citim sa slaba... takze drahy urobi spagety 😀 my to velmi lubime 😀
Mirka Evka ma pravdu. Treba mysliet na drobceka 😉 Uvidis vsetko sa utrasie a budes sa zase tesit z kil naviac 😵

evaviki
20. júl 2008

Sue, hlavne nic nerob a pekne oddychuj.. Drzim palce, nech sa to zlepsi..
Ja som dnes bola na nakupoch, vydrzala som hodinu a pol a som rada, ze sme uz doma ☹ Normalne ked vidim nejaku tehotnu babu, tak ju obdivujem ako v pohode chodi a to uz ma vascinou riadne brusko.. 😀

moni1412
21. júl 2008

sue ako sa dnes mas? dufam ze lepsie. ale nebola si ani na icq, tak mam trochu strach 😒

mirka ty mas, verim tomu, dobre spravy....

baby, nejak to tu zacina viaznut 😖

evaviki
21. júl 2008

baby asi oddychuju, alebo spia 🙂 Ale snad sa coskoro pridaju..

sue13
21. júl 2008

Viazne to tu veru, ale ved my to zase dame do poriadku 😎 To leto je take ubehane 😀
Mne je dnes lepsie, v noci som zle spala tak som riadne unavena 😝 ale citim sa lepsie dnes 😵
Bola som dnes rano na skrining a potom ma drahy nehal u maminy 😵 mala dnes volno, preto som tu nebola 😵
Zajtra ideme na noc na chatu tak zase budem mat absenciu 😀 ale ja to dobehnem 😀 slubujem 😀
A vz sa mate ako?????? 😉

sue13
21. júl 2008

Takto to asi nedobehneme.... 😀 😀 😀
V tom prispevku predtym som nejak vela krat pouzila slovko "dnes" 😅

sue13
21. júl 2008

Baby a co je s Dadou????? 😕 Dlho som ju tu nevidela.... Dufam ze je vsetko ok 🙂

evaviki
22. júl 2008

Ahojky,
Dadka ma telefon na Mirku, tak ak by nieco bolo, snad by jej napisala. Ale ani Mirka sa tu neukazuje, tak neviem ☹

evaviki
23. júl 2008

Halooo, kde ste ktooo?

geegee
23. júl 2008

halo halo, co nove...ziadne babo? 🙂

evaviki
23. júl 2008

Ahoj,
pokial viem, tak ziadne 🙂
Jeej, vy ste este 2v1 🙂 to je super, ze sa drziite. Len tak dalej 🙂 Ako ti je?

sue13
23. júl 2008

Ahojte 🙂 My sme boli trosku na chate, na cerstvom vzduchu 🙂 ale pocasie nam moc nevyslo 😠 😅
Takze nevieme nic nove o Dade ani o Mirke???? 😒 Dufam ze su v poriadku.... A vy ako????? 🙂
Geegee ako sa citis?????
Evka a vy nieco nove????? 😵
My zatial ok, dnes v noci som mala prvy krat strasnu kyselinu 😝 😝 😝 som mala pocit ze mi zaludok zhori 😔 😝 Dufam ze to nebude samozrejmost..... 😅

evaviki
23. júl 2008

Ahojky,
ani o Mirke nic nevieme, ani o Dadu ☹ Snad sa coskoro ozvu a dufam, ze s nejakymi optimistickymi novinkami 🙂
Tak to ti bolo super 🙂 To pocasie je skoda, ale aspon neboli nejake strasne horucavy 🙂 Aj ste chodili na nejake prechadzky?
Ja som si dnes bola pre vysledky, riziko na downov syndrom mam 1:140. Doktor ma hned chcel nahnat na odber choriovych klkov, ja som povedala, ze si to chcem rozmysliet. Nastastie poskodenia ineho chromozomu nehrozia (bala som sa tej 13 a 18.tky, co sposobuju vady nezlucitelne so zivotom). Tak teraz neviem.. Asi skusim pockat na nejaky dalsi utz, ci sa to bude mudr. pozdavat, alebo nie. S manzelom sme sa dohodli, ze babo chceme, aj ked bude mat DS, takze to vysetrenie by bolo iba na to, aby sme vedeli, ci ano, alebo nie. Lenze zvysuje o pol percenta riziko potratu a pri mojej smole to nechcem risknut.. Tak som si dnes trochu porevala, ale uz mi je lepsie. A mam úpocit, ze mimis tiez nejak protestuje, akoby mi chcel dat najavo, ze je ok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre