Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

moni1412
8. júl 2008

skoricka ani nebudes vediet ako rychlo to ubehne, neboj ty nic 😉

malaskoricka
8. júl 2008

ahojte😀

moni tak to len dufam ze nam to rychlo ubehlo....
eva aspon mas nas🙂

malaskoricka
8. júl 2008

10hodin prec a ja zijem.....🙂 to je asi prvykrat od zac. tehu..

moni1412
9. júl 2008

evi, ja som skoro cele tehu bola doma taka sama.... prestahovali sme sa do noveho mesta, poznala som tu len par ludi ktori boli aj tak rozlezeni po skolach, manzel robil do pol desiatej vecera. jediny spolocnik bol nas Murko (perzan) a obcas prisli rodicia. 😒 viem ake to je. skus si najst nejake nove hobby, na urcity cas ti to pomoze 😖

malaskoricka
9. júl 2008

bre ranko🙂 😀 spala som 7hodin a som uplne vyspata🙂neviem preco ale od vcera mam akosi energie na rozdavanie

sue13
9. júl 2008

Bre ranko 🙂 Moniku asi budi Denisko ale ty skoricka??? 😀 Tebe sa nechce spinkat? 😵
Mne sa chce stale.... 😅

malaskoricka
9. júl 2008

sue bre ranko ja akosi unavena sem tam som ale mne sa spat nechcee vobeC🙂

evaviki
9. júl 2008

Ja by som spala furt 🙂
Moni, keby som mohla z domu, hned by mi bolo lepsie 🙂 Konicka by som potrebovala takeho, pri ktorom mozem sediet 🙂 (moze byt aj MK konickom? 😀)

malaskoricka
9. júl 2008

eva...MK nie je konicek to je zavislost 😲 😀

evaviki
9. júl 2008

😀 😀 😀
Snad sa z toho nebudeme musiet liecit 😀

malaskoricka
9. júl 2008

eva ale tak toto je povolena zavislot pre nas znudene

malaskoricka
9. júl 2008

neviete kde je dadu????? 😕

evaviki
9. júl 2008

Mam pocit, ze sa stahovala. Mozno prave nema pristup na net. Teda aspon to tak vyznelo.. 😖

malaskoricka
9. júl 2008

eva normalne mi tu dadu chyba😀....chcela by som byt na jej mieste a mat mimi uz ozopar tyzdnov..

evaviki
9. júl 2008

jj, to chapem. Ja som sem tiez raz pisala, ze sa tesim, ked si budeme moct povedat, ze sme 34.tt a viac 😀 Dufam, ze tu zaciatkom januara budeme vsetky a budeme sa tesit, na mimina. 🙂

evicka1
9. júl 2008

ahoj kocky... tak idem sa k vam pridat ak mozem... vcera sme boli na kontrole a dr nam zakazal akykolvek pohyb a to koly tomu, ze mam zmenseni cipok. Nevïete ako to je? ja si len pamatam, ze mi povedal, ze ma byt 4mm a ja mam 2mm... alebo cm? boze sa v tom nevyznam... ale povedal, ze akakolvek namaha moze vyvolat porod tak sa len modlim nech to nic nieje a nech vydrzime aspon do 38tt 😔

evaviki
9. júl 2008

uff, evicka, v tomto ti ja neporadim.. skus nakuknut do ex-rizikoviek 2008, mozno niektora z bab bude vediet, o co sa jedna..

malaskoricka
9. júl 2008

evicka my sme tu tehulky zaciatocniky pytaj sa uz ex tehuliek🙂

eva tak to dufam ze sa dockame aj 34tt

klementina
9. júl 2008

ahojte, mozem sa spytat,dokedy ste brali duphaston a kolko krat denne?

evaviki
9. júl 2008

Ahoj, ja beriem utrogestan uz vyse mesiaca (som 10tt+1), vzdy dve tabletky vecer. A mala by som ich brat do konca 3.mesiaca.

sue13
9. júl 2008

Evaviki ja ho beriem 3x denne 2 tbl 😒 Nechapem preco mi dal take davky.... 😔 Som z neho uplne hotova 😝
este ze mam konika 😀

malaskoricka
9. júl 2008

ja beriem duphaston 3krat 1tbl a k tomu ascorutin 1krat denne 😠

sue13
9. júl 2008

Skoricka a co je ten ascorutin????

evaviki
9. júl 2008

Sue, myslim, ze kvoli tomu, ze si po umelom oplodneni. Aby ti tehotenstvo podporili co najviac. 🙂
V nemocnici mi zas davali duphaston 2 x 2tbl.
Ascorutin by som tiez mala uzivat 3 x 1 tbl., ale vacsinou si davam len jednu vecer. (ascorutin je na zabranenie krvacania)

sue13
9. júl 2008

Evaviki preco si nedas do profilu ze si tehulka???? 🙂

evaviki
9. júl 2008

Uz som to pisala Mirke. Bojim sa, ze to zakriknem ☹ Doteraz mi stale tvrdili, ze sa nemam tesit, ze asi potratim. Tak sa bojim nieco si tam dat, skor ako skoncim treti mesiac ☹

sue13
9. júl 2008

Evi nesmies takto mysliet. Pekne si to tam daj a tes sa z kazdeho vydareneho dnika 😵 Uzivaj si to, tak ako aj ja 😵 . Keby sa nedaj boze nieco stalo, proste to zmazem a hotovo.... Ale ja na to nemam ani pomyslenie....
Treba mysliet pozitivne, hlavne koli drobcekovi 😉

sue13
9. júl 2008

To je moj nazor, samozrejme kazda mame iny nazor 😉

evaviki
9. júl 2008

Ja viem, ze je to ujete. Dalsiu kontrolu mam koncom mesiaca a ak bude vsetko ok, tak si to pekne doplnim 🙂
Vies, ked som zistila, ze budeme mat mimco, tak som sa tesila, povedala to manzelovi a moja mama na to dosla sama. No a hned to rozkecala btratovi a svagrinej, ti zas druhemu bratovi a druhej svagrinej. To bolo v sobotu poobede a v pondelok som uz lezala v nemocnici. Takze asi preto sa tym nechcem "chvalit". I ked, co sa ma stat, to sa stane, bez ohladu na to, ci si udaje doplnim, alebo nie 🙂

moni1412
9. júl 2008

evi, ja som bola na tom podobne. aj mne tvrdili podobne veci 😒 nemysli na to. Mysli na to, ze to zvladnete. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre