Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

avanka
30. jún 2008

Ahojte, tak dnes sme prisli z porodnice domov, uz mi bolo strasne dlho.....
Lubi, gratulujem, ze je to uzasny pocit???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A to by som tych smajlikov mohla vyklikat snad tisic a aj tak by to nevyjadrilo nase pocity z rodicovstva
Za chvilku pojdeme malinkeho kupkat, tak vam napisem zajtra, hned ako budem moct a Lukasko bude spinkat........Popisem porod a vsetko okolo toho, i ked musim povedat, ze porod sekciou v spinali bol jeden z najkrajsich zazitkov v mojom zivote 🙂

dadulienka2404
30. jún 2008

avanka tak uz sa tesime na zajtra co nam napises 😉 😉 😉 😉

malaskoricka
30. jún 2008

ahojte....ste tu toho vela dnes nenapisali..ja som zasa tu nejako sa odreagovat 🙄

dadulienka2404
30. jún 2008

ja som tu chodila cely den a mas pravdu dne stoho nieje vela napisane.aky si mala den okrem tej blbej temy na Rasta Zitneho???

malaskoricka
30. jún 2008

dadu dnes z rana v celku poho sa to zzdalo byt..ale stresuje sa moj drahy...a totalne lebo mi nebyvame spolu tak si aspon volame jedno durhe odvcerajsieho popoludnia ma vypnuty telefon, jeho rodicia ho nevideli...
sice pravda ze bude mat teraz 1.narodky..ale toto prehnal 😔 taka som z neho na nervy ze mi je az zle..

dadulienka2404
30. jún 2008

moja nestresuj,hoc z toho by som bola na nervy aj ja.ale musis pozerat na svoj stav.nieje to pekne sa ti neozyva ja by som mojho asi zabila. 😉 ale az zajtra ma narodky nie??nebudem ho sudit ani nic len si myslim ze by mohol pozerat aj na tvoj stav.ale hlavne nestresuj aby ti neprislo zle a nedaj boze nieco sa stalo 😒 😒 kolko ma rokov???

malaskoricka
30. jún 2008

dadu ndokazem akosi nestresovat...snazim sa nato aspon nemysliet lietam kade tadepo konovi rypem do kazdej temy...ale na to sa enda nemysliet... 😔 ....on bude mat zajtra 22

moni1412
30. jún 2008

Lubka mala prist dnes.... dufam ze s nic neskomplikovalo a coskoro sa nam ozve 😉

dadulienka2404
1. júl 2008

malaskoricka dufam ze sa ti uz tvoj drahy ozval pretoze toto neprospieva ani tebe ani babetku. 😉 😉 😉 daj vediet ako ti to dopadlo.to ze rypes do kazdej temy som si vsimla ja som cely den robila to iste.dnes ma 22 v podstate ste este mlady ale to ho neospravedlnuje aby ta stresoval.porozpravaj sa s nim ze toto ti vobec neprospieva a ze ked mu zalezi na babetku tak nech ta viac nestresuje.ale to je este mlady tak mozno to je aj tym...nepoznam neviem 🙂 🙂 Luby no dufajme ze uz je doma a coskoro napise 😉 😉 😉 😉

malaskoricka
1. júl 2008

"bre ranko".....
dadu-..neozval 🙄 celu noc som bola hore..somtotalne nevyspata,boli ma hlava....asi ho raz zabijem:-!

dadulienka2404
1. júl 2008

nezabijaj otca svojho dietata len sa s nim porozpravaj ako stve ma ze je taky a este dnes ma narodky tak ci sa vobec ozve.neviem ako ta ukludnit. ☹ ☹ asi len tolko ze mysli na babo.

malaskoricka
1. júl 2008

dadu to som myslela len tka jaby som neublizila ani muche nie to jemu...ale toto prehnal na plnej ciare 😠
vobec ho nechapem nikdy take nic nespravil..a teraz mi udeli tolko trapenia...teraz ked vie ze musim davat pozor na malinke...

dadulienka2404
1. júl 2008

sak ja viem ze by si nic neurobila len je fakt ze prave teraz co potrebujes klud.no mozno sa to nejako vysvetli 😉 😉 😉

malaskoricka
1. júl 2008

to len dufam ze sa to vysvetli...a cim skor byt hore aj dalsiu noc tak ma asi porazi..

dadulienka2404
1. júl 2008

a nema este zapnuty mobil??dnes ma narodeniny tak by mohol byt aj s tebou no nie???viem ze je to tazke neviem ako ti pomoct a nemozes ist napr.k jeho rodicom alebo nieco take??neako sa odreagovat??

malaskoricka
1. júl 2008

dadu mobil ma vypnuty uz si zacinam nahovarat ze ho stratil lebo co...jeho rodicia su dnes v praci tak ako moji.-...cize cely den samucka sama..☹..

dadulienka2404
1. júl 2008

mozno ho fakt stratil.no je najhorsie byt sama vela casu na rozmyslanie..ale urcite sa coskoro ukaze dufam.pretoze nieje dobre aby si bola nervozna 😉 😉 😉

malaskoricka
1. júl 2008

to dufam ze ukaze....
a ty sa ako mas???..tebe sa uz den D veelmi blizi 🙂inak aj ja som augustovka 😵

dadulienka2404
1. júl 2008

ano blizi sa mi zajtra idem na prietoky len sa modlim aby som nakoniec nepretahovala...ale myslim si a keby malo byt podla poslednej menstruacie atk by som mala rodit 18.07 a ako sa mam???ani neviem brucho tvrdne maly kope asi mu je tesno a nemozem poriadne nic robit lebo ma hned boli brucho.idem navarit a sa ozvem oki?? 😉 😉 😉 😉

malaskoricka
1. júl 2008

dadu 18..7.?? ved to je coskoro🙂 jeej...co dobreho ides varit??

ja diem na chvilku tiez prec napadlo ma jendo blaznovstvo😨. 😔

malaskoricka
1. júl 2008

daduuuu huraaaaaaa nasla som si chlapa..(skor ozrana)..

evaviki
1. júl 2008

🙂 hlavne, ze si ho nasla..

malaskoricka
1. júl 2008

eva ani mi moc nechybal len som sa onho dost bala a stresovala pre nho ale uz nebudem..

bebca
1. júl 2008

ahojte
poraddite?
strasne mi zacali opuchat nohy - členky a neviem co stym.
mam sedave zamestnenie a sedim tak 8 hodin denne. sem tam sa prejdem ale to asi moc nepomoze
neviete co s tym? ☹

evaviki
1. júl 2008

Skor som myslela, ze sa aspon vyspis 🙂 Ale mas pravdu, nestresovat, nestoji to za to..

malaskoricka
1. júl 2008

eva...dockavam navstevu...to by bolo hnusne teraz zaspat ked na tretiu mi ma prist navsteva..

eva...tysi tehulka? kedy mas terminik?

dadulienka2404
1. júl 2008

malaskoricka som rada ze si ho nasla bolo jasne ze nebude triezvy ale uz si aspon kludna co??robila som nalesniky a ked som sa najedla tak som aj zaspala 😀 😀 😀 teraz som vstala.. 😉 😉 😉 evaviky ako sa mas???joj ja zachvilu po deti do skolky som akokeby ma tresli s niecim po hlave.musim sa prebrat este by som spala 🙂 🙂

evaviki
1. júl 2008

Ahojky,
tehulka som (zatial). Doktorka mi moc sanci nedava, teda skor babatku, tak uvidime..☹ Najblizsiu kontrolu mam o tyzden. A ak by sa to podarilo, tak termin by som mala 5.2.
Tak to mas pravdu, ak mas navstevu, tak sa tiez moc nevyspis 😀
Dadu, mas rovnaky termin ako moja kamaratka 🙂 No, nejak ma zase boli podbrusko, robila som dnes kolac, tak asi to mrnus vyhodnotil ako moc velku namahu ☹( Takze dnes uz ani prstom nepohnem...

evaviki
1. júl 2008

Dadulienka, co su to nalesniky??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre