Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

malaskoricka
7. júl 2008

jeminkyy tak ty mas tie sny...ja by som taky sen asi nepredychala...ved aj s bruchom sa da(dufam) sice pomalsie ale ide to

dadulienka2404
7. júl 2008

sak da sa len to ze pomalsie a dost obmedzene ale pomaly to dufam za tyzden zvladnem a co sa tyka toho snah no nedalo sa to len tak lahko predychat ked som o tom vravela manzelovi som normalne plakala...

sue13
7. júl 2008

Ahojte 🙂 Vy ste ale ranostajky.... Mna keby nezobudili roboši čo tu vedla stavaju barák tak spím asi aj teraz 😀 😀 😀

sissik
7. júl 2008

ahojte
viete mi pls. povedat, ci ma vypisu na PN, ked mam Rh neg a manzel Rh pozit? v knizkach sa pise, ze vtedy je tehu rizikove, ale zaujimalo by ma, ci musim byt na PN alebo ci budem len viac sledovana.
na odbery idem vo svtrtok, tak nech som pripravena
diky

sue13
7. júl 2008

Sissik to Ti neporadim... Lebo netusim... Som na rizikovom ale uplne z ineho dovodu 😉

miahogo
7. júl 2008

Sissik, myslim ze mas narok na rizikove tehotenstvo.

Dôvody pre riz. tehu: http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=2691

dadulienka2404
7. júl 2008

sissik neviem na isto ale jedna co so mnou lezala v nemocnici sa zacala otvarat uz v 5a pol mesiaci a viem ze pred tym normalne pracovala a ked ju pustili domov z nemocnice v asi po 3tyzdnoch chodila normalne na jazdi do autoskoly.ale zase viem o jednej ktora ma ten isty problem a co ja viem ona je na marodke ale neviem presne od ktoreho mesiaca.ale ked sa na to spytat lekara tak on ti urcite povie... Sue ja som stala skoro lebo sa mi snival skaredy sen.ale ako vacsinou stavam o pol6 ako sa mas? 😉 😉 😉 😉

sue13
7. júl 2008

A co sa Ti snivalo Dadka,??? Mna sa inak teraz snivaju hluposti casto 😅
Ja sa mam dnes zatial celkom ok. Vikend bol super pohodovy 😎
Baby ja od kedy som tehu som zavisla na nektarinkach 😝 😝 😀 😀 😀 Som z nich uplne hotova 😀

dadulienka2404
7. júl 2008

sue co sa tyka nektariniek minuleho roku co som bola tehotna tak som bola na nich zavisla aj ja 😀 😀 😀 😀 pozri hore je tam prispevok kde je napisane co sa mi snivalo a myslim ze to ma nieco spolocne s c.s.i. las vegas

dadulienka2404
7. júl 2008

MIA a ty ako?????? 😉 😉 😉 😉

sue13
7. júl 2008

Dadi myslim ze by si mala teraz uplne vypustit tie kriminalne serialy 😉 Pre istotu 🙂

miahogo
7. júl 2008

Ahoj dadulienka, som sa uz objednala konecne k vysnovi a sa bojim neskutocne. Inak som sa prekvapila, on stale nieco nove musi vymysliet, ma dve sestricky a ked som zavolala ze sa objednam tak mi oznamila jedna z nich , ze oni uz neobjednavaju ale ze pre nich pracuje nejaky externy pracovnik ktory ma objedna, som sa fakt zarazila, ze ci uz fakt tak nestihaju ani pacientky objednat. Po hodine som sa na to cislo dovolala a objednala na stredu poobede, tak drzte prsty.

miahogo
7. júl 2008

Mne sa kolena trasu uz len pri slove sono. Mam panicky strach po skusenostiach co su za mnou. Ale ina cesta nie je. ☹

dadulienka2404
7. júl 2008

jasne ze ti budem drzat a myslim ze on toho ma asi fakt vela ja lutujem ze som nesla hned k nemu ale svokra vravela ze ked porodim ma k nemu ist tak uvidime..ja idem v stredu o 11.00 na tie prietoky dufam ze mi to uz urobi.a tebe budem drzat vsetky prsty ktovie mozno to tentokrat dopadne dobre 😀 😀 😀

sue13
7. júl 2008

Mia preco mas strach zo sona?

dadulienka2404
7. júl 2008

musela by si ju sue citat od zaciatku pretoze tolko co uz ona musela prejst aj ja by som mala strch.ja som mala iba jeden potrat ale mia???

miahogo
7. júl 2008

Mam strach nie z pristroja ako sono ale z toho co mi tam povedia. Pretoze mam za sebou pat potratov. A zakazdym vyrok ze dieta uz nezije zaznel samozejme na sone, tak preto.

sue13
7. júl 2008

Aha, tak to chapem 😔 Uz sa nevypytujem 😔 Prepac Mia....

miahogo
7. júl 2008

Dadu, v stredu sa nebojim, lebo vysna nerobi sono, a kedze sa tam vkuse nieco meni, ani si netrufam povedat ze mu robi sono pisak ako naposledy v ordinacii jeho manzelky vo VSZP, takze tam sa asi najskor ked sa nic nezmenilo budem musiet objednat. Ach jaj. Takze pocitam tak v piatok.

miahogo
7. júl 2008

Pohoda sue13, mne to nevadi. Taky je osud. A moj je zatial taky, takze uvidime, dokedy.

miahogo
7. júl 2008

Mozno sa smola unavi a budeme mat valentinske baby.

dadulienka2404
7. júl 2008

mia ja dufam a verim ze sa to uz zlepsi a ty konecne donosis babo...Sue dufam ze som ta nenahnevala ale myslela som to tak ze to by trebalo precitat od zaciatku aby clovek pochopil...

dadulienka2404
7. júl 2008

MIA a ty kde byvas???

sue13
7. júl 2008

Veru Mia mame rovnaky termin 😉 Tak super, budeme si navzak´jom drzat palce 😀 😀
Dadka vobec nie 😉

dadulienka2404
7. júl 2008

boze ked si predstvim ako som kazdy den pocitala kadzy mesiac.je to tazke babenky vsak ale budeme si dodavat sil a uvidite ze vsetko dobre dopadne.a musim konstatovat ze hoc vsetky tehotenstva trvali 9 mesiacov toto je najdlhsie 🙂 🙂 🙂 🙂

sue13
7. júl 2008

Fakt sa Ti zda ze trva najdlhsie? 🙂 Predtym si nemusela byt na rizikovom? A co na to tvoje deticky? Uz sa isto velmi tesia na Jakubka 😵 😵 😵

dadulienka2404
7. júl 2008

nei predtym som otehotnela porodila ale medzi tym nic...myslim to tak ze v pohode som chodila pratala proste ziaden problem aj my to zbehlo nejako rychlo ale teraz pocitas kazdy den nikde som pomaly nechodila skolka a doma.moje deti??oni mi bozkaju brucho a jak ho velmi lubia a ako sa tesia no len ci ich to tak velmi rychlo neprejde ked sa narodi 😀 😀 😀 😀 uvidiiiime

sue13
7. júl 2008

😀 😀 😀 😀 urcite nie, ked ho uvidia budu ho lubit este viac 😀 😀 😀
Idem sa obliect a trosku von poprechadzat... zatial papa tehulky 😵

dadulienka2404
7. júl 2008

pa pa prijemnu prechadzku 🙂 🙂 🙂

sissik
7. júl 2008

no ale ja nechcem byt na rizikovom, dufam, ze ma to nejak obide
teraz robim z domu a je uplne super, ze nemusim denne 2-2,5hod cestovat, ale neviem si predstavit, ze budem lezat a nebudem mat ani vychadzky
sice nebavi ma cestovat hore dole, ale taky kludnejsi rezim s moznostou vyjst z domu kedykolvek je uplne super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre