Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

moni1412
27. jún 2008

babulky, Lubku a Danka pustia v nedelu alebo v pondelok domkov.... pozdravuju vas 😵 😵 😵 😵

klementina
27. jún 2008

ahojte baby, mozem sa k vam pridat? zacala som predvcerom krvacat, bola som na pohotovosti, dali mi duphaston a ze babo je v pohode. zatial. lekar na pohotovost mi povedal,ze si mam kupit ascorutin. a moj gyndos mi povedal, ze ten ascorutin nemam brat. viem, ze sa tu uz o tom vela pisalo, ale aj tak sa chcem spytat beriete ho, ak vam ho lekar odporucil?

dadulienka2404
27. jún 2008

klementina ten ascorutin nic neskodi a co som citala alebo som sa rozpravala s babami je potrebne ho brat,ja som bola v nemocnici a tam mi ho tak isto davali ja som slno krvacala.to sa musis rozhodnut sama ale ja som ho brala a teraz neviem v ktorej teme sa toho tiez vela napisalo a kazda zena ho brala.mne ho lekar sam predpisal.to je vitamin a tak isto je to aby sa nezrazala krv. 😉 😉 😉 😉 Moni tak to je super ze uz zachvilu je doma 🙂 🙂 🙂 Mia ved to mi bolo cudne ze keby sa aj nieco stalo tak to ani nezisti.ved tak som mala minuly rok mrtvy plod v bruchu.moja je mi luto co sa ti stalo ale hlavu hore ved raz sa to podarit musi a ja dufam e to bude uz teraz 😉 😉 aj ti to prajem

miahogo
27. jún 2008

klementinka ascorutin ti neublizi, pokojne si ho daj a aj duphaston, eliminujes tak maximalne riziko hroziaceho potratu a babenko bude v klude raaaaaast

dadulienka - ved ja dufam 🙂 , ved nakoniec co mi ine ostava
prajem vam nech sa vydari vikend s deturkami

sue13
27. jún 2008

Ahojte 🙂 Aky mate dnik? 🙂 Ja celkom dobry. Dnes nemam ani nevolnost a este som aj dostala tehu knizku 😵 😵 😵 Stale si ju obzeram 😀 😀

dadulienka2404
27. jún 2008

sue tak gratuleujem k teh.knizke 😀 😀 😀 jak to dnes vyzeralo ze bude chladnejsie a ono je nakoniec aj tak horuco 😉 😉 😉

moni1412
27. jún 2008

sue 😵 😵 😵 hehe, poznam.... aj ja som z nej bola taka vytesena 😵 gratulujeme 🙂 😉

geegee
27. jún 2008

ahojte rizikovky...mna caka prevegeteny vikend, maly isiel az do pondelka do Bystrice k mame 🙂

Vcera som zazila vybuch mojich hormonov - plac, do toho smiech a zase plac 😀 Mi bolo luto, ze maly ide prec, ze som na neho kricala, lebo hryzol a on potom este s placom prisiel sa potulkat, ze moja mamaaaaa a potom mi bolo smiesne ze aka som blba ze revem, tak vybuch smiechu a potom zase plac 😀 Manzel sa bavil na mne cely vecer 😀

evaviki
27. jún 2008

geegee, manzelovi povedz, nech si vyskusa 9 mesiacov nosit babo, porodit ho a potom ho niekam poslat na vikend.. 🙂 tiez by plakal..
sue, gratulujem.. 😉 ja si este musim pockat do dalsej kontroly, ale myslim, ze mne ju daju az ked budem mat dokonceny treti mesiac.. dovtedy doktorka neuveri, ze ma drobec sancu ☹

avelon
27. jún 2008

ahojte babenky, viem ze sa to sem nehodi ale mam problem....stale mam pocit ze som tehotna dokonca sa mi "meni telo" no 2x som dostala MS presne na 26ty den od skoncenia tej predchadzajucej..obycajne mavam 27-28..je slaba kratsia bez akychkolvek MS bolesti..zo zaciatku trochu brusko pobolelo ale inak nic...dokonca som nemala ani ziadne PMS...som zmetena ci som alebo niesom tehotna...prosim dajte mi aspon nieco vediet...v pondelok hned letim na gyndu...ze co sa to vlastne so mnou deje...

evaviki
27. jún 2008

Ahoj avelon,
neskusala si si robit test? Mozes byt kludne tehotna, aj ked mas MS, hlavne ked je slabsia ako zvycajne...

avelon
27. jún 2008

evaviki no ved prave skusala 2 vysli negativne 1 pozitivny a na tom poslednom sa mi zjavila akurat ruzova machulka....:/

evaviki
27. jún 2008

tak sup, sup do lekarne a vypytaj si co najcitlivejsi test.. a podla toho uvidis 🙂
a kedy si si ich robila? boli negativne prve dva a potom pozitivny?

avelon
27. jún 2008

Ano tak🙂 len ta ciarka bola totalne slabucka a podal teh. kalkulacky mi vychadza ze by som mala byt na zaciatku 9teho tyzdna cize neviem co si mam o tom mysliet...aj ked je ta MS......

dadulienka2404
27. jún 2008

ahojte babenky ja neviem co je so mnou dnes asi od 16.00 mi dost casto tvrdne brucho.aj ma boli.teraz neviem ci to mam nechat tak alebo ist na pohotovost ked ja sa bojim ze ma tam vysmeju.ale urcite to uz bolo viac ako 10 krat tak neviem ☹ ☹ ☹

villka
27. jún 2008

dadulienka ja byt tebou tak bezim na pohotovost mozno to nic nieje ale tiez to mozu byt aj zacinajuce kontrakcie.......neboj urcite ta nevysmeju 😉

dadulienka2404
27. jún 2008

tak to este nepoznas nasich lekarou 😠 😠 😠 este trochu pockam aspon do zajtra tak uvidime uz som taky jeden den raz mala tak neviem

geegee
27. jún 2008

evaviki, on uz bol prec a bolo to ok, aj bez mojho placu...to boli vcera fakt asi hormony 😀

dadu, urcite chod...mne stale vravia - radsej 10x zbytocne plasit, ako raz prist neskoro 😉

sue13
28. jún 2008

Ahojte tehulky aj maminky 🙂 Kde ste vsetky??? Vyvarate a upratujete.... Mam pravdu? 😵
Alebo ste uz niekde pri vode 😎 ????
Ja som doma a je mi divne... Zahmlieva sa mi pred ocami stale, ledva stojim na nohach 😝 😝 😝
Je to makacka to tehotenstvo niekedy 😀 😀 😀

geegee
28. jún 2008

ja vegetim doma, lustim krizovky, zeriem melon a sem tam sa zdvihnem z postele a nieco poriadim - teraz som triedila krabice, kde ma maly hracky a vyhadzala som z nich bordel 😀 Na obed ideme k svokre, potom idem triedit vecicky po Matkovi a pripravit ich pre drobca 🙂

dadu, si ok?

evaviki
28. jún 2008

Ahojky, ja vegetim tiez, manzel isiel hrat futbal, tak som sama.. Ale nevarim (uff, to by moj zaludok asi nezvladol) a ano neupratujem (nejak sa necitim uplne dobre) 🙂 Takze len citam a citam.. 😉

dadulienka2404
28. jún 2008

geegee som ok zatial dnes sme boli na sirave.od rana od 5.00 do teraz a si viete predstavit asko sa citim.to tvrdnutie bolo ale menej.len ked mi stvrdne brucho tak to boli.teraz mi vravel suseda ze vraj mam popuchnute ruky. ☹ ja neviem ja uz som v takom strese ze az...dnes kolo mna dva krat preleteli bocianky tak som si robila srandu a kricala po nich ze ja este nejdem.. 😉 😉 😉 😉 dufam ze vydrzim aspon do stredy a urobia mi prietoky a budem mudrejsia 😒 😒 Sue mas pravdu s tym tehotenstvom teraz na leto to nieje prave najlepsie 😀 😀 😀

dadulienka2404
29. jún 2008

ahojte babenky nedela a vam sa nechce k pocitacu??ja som dala deti spat idem aj ja lahnut hoc je dost dusno.ja dnes periem pretoze vcera som uz nestihla 😉 😉 😉

pipinka82
29. jún 2008

Dadulienka môžem sa spítat tie prietoky robia každej tehu alebo čo to je a načo sa to robí ????? Mne doki nič nerobil s týmto menom xixi 🙂

dadulienka2404
29. jún 2008

ved orave to neviem pretoze som citala temu prietoky a pisali tam ze to robia vescinou ked je pupocna snura okolo krku alebo take nieco.ale sestricka vravela ze tam bude viac zien tak neviem budem mudrejsia v stredu.prietoky to je ked sa zistuje ci ma babetko dost kyslika proste ci cez pupocnu snuru prechadza dostatok vsetkeho pre babo aby mohlo este vydrzat niekolko tyzdnou.ak nieco zistia napr.malo kyslika musia ho vybrat.tak fakt neviem ci to len ked je dajake podozrenie alebo to odporucaju kazdemu.ale v stredu dam urcite vediet. 😉 😉 😉 inac to meno ryan je super uz som si to vsimla v inej teme kde si pisala. 🙂 🙂 mne sa pacilo ked zacal chodit serial O.C california

dadulienka2404
29. jún 2008

ale nasla som aj to ze to nerobia kazdeme.moje kamaratky ani nevedia co to je tak asi to bude podla podozrenia.neviem

geegee
29. jún 2008

ani mne nerobili prietoky - ani pri prvom tehu, ani teraz 😕

melany_s
29. jún 2008

Ahojte, ja síce nekrvácam, ale mám hrozné závraty, nevoľnosti a poriadne nízky tlak. Čo mám povedať lekárke, aby ma nechala na PN? Chodenie do práce v tomto stave už nezvládam, rada by som zostala doma. Ale počula som, že moja lekárka s tým robí problémy. Poraďte, prosím...

dadulienka2404
29. jún 2008

melany povedz to ako sa citis.a ked to nepomoze tak chod za obvodnou alebo vymen gynekologicku.v ktorom si mesiaci???

melany_s
29. jún 2008

dadulienka, som v 11 týždni, tie problémy začali len nedávno, dovtedy mi nič nebolo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre