Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

sue13
25. aug 2008

Jaaaaj zase nas tu pribudlo??? 🙂
Evka strasne si ma potesila s tou spravickou 😵 Ja som teraz hotova z kazdeho babatka ktore sa spomenie 😀

hotelacka
25. aug 2008

ahoj sue ako sa mas??

vikitino
25. aug 2008

hotelacka: v ktorom si tyzdni

hotelacka
25. aug 2008

no v stredu idem do 7tt..

a ty? si tehu alebo len snz??

evaviki
25. aug 2008

Ja som na rizikovom, pretoze som v 5tt krvacala, dokonca som skoncila v nemocke, ale odtial som rychlo zdrhla. A strasne ma bolievalo brusko, obcas aj teraz, tak som doma.

hotelacka
25. aug 2008

baby ja sa chcem vypisat kvoli praci - ale az tak o mesiac..
v praci robim 15tky , sef je alkoholik a ked pije tak nam nadava - to znamena ze stress - denne potom zafajcene prostredie a to nehovorim o tom ze musim vacsinu dna stat a nosit si vsetko po schodoch..minibary atd...
Dufam ze to budu dostatocne dvovody pre dokyho..Co vy nato??

evaviki
25. aug 2008

Myslim, ze bude. Nosenie tazkych veci, zafajcene prostredie a stres, tak to je moc ☹

hotelacka
25. aug 2008

evaviki - a si predstav ze robim na recepcii a utekam cez celu restiku ked mi je zle..
nastatstie mi este nebolo tak ze by som musela grckat pred hostami ale zaludok sa mi obcas dviha riadne..

Uz som myslela ze som tu sama..

hotelacka
25. aug 2008

heeeh som si to myslela a ja som tu fakt sama 😀 😀

tak dufam ze sa tu zajtra ukazete babenky...papapa

sue13
25. aug 2008

Hotelacka ahoj. Ja som tu 😉 Som nereagovala lebo sme boli na prechadzke 😎

hotelacka
25. aug 2008

a budes tu sue..nemam sa s kym porozpravat a je mi dost blbo.. 😅

sue13
25. aug 2008

Moj manzel ma teraz nejaku robotku na PC takze mu ho musim dat.... Ale cca tak za pol hodku som tu ako na koni a mozeme popisat. Co ty na to???? 🙂

hotelacka
25. aug 2008

ok budem cakat
papa zatial 😀

sue13
25. aug 2008

Hotelacka mas IP 😉

snazivazuzi
25. aug 2008

ahojte 🙂

tiez mám rizikové tehotenstvo, uz 2x. Prvy krát to nedopadlo dobre, a len dufam ze tento krát to bude OK. Vcera vecer som zacala spinit, dnes uz 2x som nasla svetlohnedy vytok na intimke. Slak ma ide trafit mám z toho nervy v ....
u lekára som bola dnes, zatial mi nic nepovedal, kym nevidi akciu srdiecka, musime cakat. Som cca v 5tt. papám duphaston 2x denne.
hotelacka, ty si dostala lieky na udrzanie tehotenstva?

hotelacka
26. aug 2008

Snazivazuzi
nie neberiem ziadne lieky -na rizikove chcem ist kvoli praci..
Nerada by som prisla o babo - lebo to tu nejak nezvladam..zamest. ked sa dozvedel ze som tehu tak mi tu robi peklo.. ☹

pensadorcallisto
26. aug 2008

Ahojky...
No, od soboty som aj ja na rizikovom.... Som z toho dost smutna...Uz len pocitam dni a tyzdne, aby som to dotiahla cim najdalej...
Ja som od zaciatku tehu doma, nepracujem, takze ma dost prekvapilo, ze musim este viac oddychovat a lezat. 😠

hotelacka
26. aug 2008

Ahoj a preco si ostala od soboty na rizikovom??
Stalo sa nieco??

moni1412
26. aug 2008

no teda, ale vas tu pribudlo. a to sme sa tesili ze rizikove tehu zanikne... teda apon tema na konikovi 😉

vikitino ty si v ktorom tt?

hotelacka a ty - to su tie najlepsie dovody an rizikove..... len chod cim skor k dokimu.

dufam ze vam nevadi ze som sem prisla 🙂

hotelacka
26. aug 2008

Dakujem moni - ani spat kvoli tomu nemozem ze co mi nato povie...

A ty?? Tiez si bola rizikovka::?

moni1412
26. aug 2008

hotelacka podla mna ta hned vypise na PN......

no, bola od zaciatku. vydrzali sme do 35.tt.... ale som rada ze aspon dovtedy. uz od 28.tt mi hrozil predcasny porod...... 😒

sue13
26. aug 2008

Moni samozrejme ze nam to ani trosku nevadi 😉 Budes nasim prikladom ze vsetko to trapenie na rizikovom tehotenstve stoji za to vsetko 😉

hotelacka
26. aug 2008

Babenky - co este nespite - ja byt doma tak by som do 12h spala... 😀

hotelacka
26. aug 2008

Ahoj sue..
ako si spinkala?? 😎

sue13
26. aug 2008

Ahoj 🙂 Spinkala som vyborne, zase ma zobudil hlad 😅
A ty? Kedy ides k tomu doktorovi?

hotelacka
26. aug 2008

No az presne o tyzden.. neviem ako to dovtedy vydrzim.. ☹
stale nato musim mysliet...a stale ma boli spodok brucha...
..ja viem vsetci hovoria ze natahovanie maternice atd...ale bojim sa aj tak.. 😖

sue13
26. aug 2008

Ano tie bolesti su normalne. Tiez som ich mala a mala som koli tomu aj obavy ale tak to ma byt 😉 Drobcek si robi miesto 🙂

evaviki
26. aug 2008

Ahojky,
tak uz aj ja som tu 🙂
Bola som na kontrole, zatial vsetko ok, babo poslucha (klop. klop). A to, co citim su fakt pohyby, normalne vcera krpec kopol manzela do ruky, prvy krat to bolo tak moc citit, tak sme sa vytesovaliiii 😀
Snazivazuzi a Ascorutin ti nedali? Ak nie, tak sup do lekarne kupit a papaj aspon dva-tri dni (aspon 1tbl denne). Mala by si prestat spinit. Inak na letaku je, ze tehotne ho nesmu, ale vsetky, co krvacali ho brali, takze pohoda.

sue13
26. aug 2008

Evka tak to je parada. Ja este necitim nic ale rada si na to pockam 😵 Sem tam akurat citim take zvlastne steklenie. 😅

evaviki
26. aug 2008

Tak to steklenie citim uz od 14tt, ale nechcela som byt u lekarky za cvoka, ze tak skoro 😀. Ale tesilo ma, ze to aj Petr citil, aspon nejako, ked uz babo nema v brusku on 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre