Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

lubkagaa
23. jún 2008

tak neviem obsediet...aj to teplo aj ocakavanie 🙂,
sue: inak ak ide o zabudanie v tehotenstve, to si este uzijes a co obcas clovek zo seba dostane, ake slovne preklepy, no zazitok, odporucam zapisovat, aj manzela som tym nakazila 🙂. Ale sa hovori, ze potom drobec bude mudry xi.

sue13
23. jún 2008

Hej???? Tak to moj drobec bude potom asi Einstein 😀 😀 😀 Zabudam casto a nechce sa mi nad nicim rozmyslat 😀 😀

lubkagaa
23. jún 2008

sue: no to Einsteinov bude asi vela 🙂. Xixi.

dadulienka2404
23. jún 2008

ahojte babenky tak ste sa dnes akosi rozpisali.to je super ze avanka to uz ma za sebou/zas len tisko zavidim/sue urcite napis co a ako zajtra na sone.lubi ty si bola na prietoky?citala som na koniku ze vraj sa posiela ked je podozrenie ze ma babo napr.pupocnu snuru a pisla sa tam ze aj pre istotu tak teraz neviem dufam ze mojmu malemu nic nehrozi.dnes je ale poriadne dusno uz dvakrat prsalo sa neda ani von vijst tak sedim doma.

lubkagaa
23. jún 2008

Ahoj dadulienka: ja som bola na prietoky v 332. tt od vtedy nie. Ale treba ist, tam sa aj zistuje, ci je babo dobre vyzivovane, ci mas dostatok plodovej vody, ale tiez vysledky su dost ovplyvnene tvojim psychickym rozpolozenim, preto ak by si isla, nemysli na to, resp. sa nad tym nezamyslaj, ak ti ich lekar neurobil, tak ho o to poziadaj.
Inac dneska je otrasne dusno, u nas ani nekvaplo, o to je horsie a tak by dobre padol taky osviezujuci dazd 🙂.

sue: nac ty mas ake pocity? Budete chiet vediet, ake pohlavie budete mat? Si pamatam, na moje zaciatky, ked vidim to cislo pri tvojom mene 🙂

dadulienka2404
23. jún 2008

lubi si bola v 332tt to je super to prekonavas aj slona.viem uslo ti jedno cislo.ja mam ist na druhy tyzden na prietoky a na ctg.vies ako sa tesim ze avanka to ma uz za sebou??ty ides kedy???neviem ci ty ale ktosi mal ist 23 tak neviem tu prsalo ale aj tak je tu tak horuco ze konec.

lubkagaa
23. jún 2008

no ja som verila, ze porodim 22. jun. ale akosi malemu sa nechce, ak neporodim do stredy uz ma asi lekarka posle do nemocice...uf uf...no uvidime. Ale uz vcera v noci som mala aj take akoby bolesti, som sa vduchu potesila a potom to prestalo ☹ no skoda. Uvidim teda co a ako sa uz sledujem, ci nie su priznaky a dako nic. Aj teraz bola u nas na navsteve teta a hovorila, ze ako mam vysoko brusko, ze to nevyzera este na porod.

lubkagaa
23. jún 2008

ten preklep je dosledkom tehoztenstva xixix

dadulienka2404
23. jún 2008

ked mas vysoko brusko tak nie sa hovori ze ked je nizko.ale mozno je to o to blbsie ze clovek caka a nic a naraz na to zabudnes a bum vtedy.no tak ti prajem nech uz to mas za sebou.ale ak neporodis musia ti vyvolat nie??

lubkagaa
23. jún 2008

ano, ak neporodim, tak ma doktorka posle do nemocnice, uz ma na to pripravovala minuly tyzden.Tak som zvedava.

dadulienka2404
23. jún 2008

no tak ti prajem aby sii co najskor dostala porodne bolesti a uz lezala na porodnom stole a rodila 😉 😉 😉 😉 😉 ved uz najvyssi cas alebo malemu sa nece do tej horucavy.... 😎 😎

lubkagaa
23. jún 2008

vidis a najskor ako to vyzeralo vselijako so mnou a nakoniec ake cislo mam pri mene...v tt

dadulienka2404
23. jún 2008

sak prave toho sa bojim dufam ze nebudem prenasat.lubi nevies nahodou ze ked sa opytam lekara co mi bude robit tie prietoky ze kolko asi meria priblizne maly povie mi???

lubkagaa
23. jún 2008

dadulienka: no na zaklade prietokov neviem, ci bude vediet velkost, skor podla toho, co ti meria brusko a podobne by mal vediet odhadnut. Jedna doktorka dokonca na zaklade vysetrenia vie presne odhadnut, vahu dietatka, asi to skor aj zavisi od toho aky je odbornik dany gynek. Opytaj sa a uvidis. Aj mne hovorila cca tych 3500 g. tak uvidime.

dadulienka2404
23. jún 2008

no uvidime idem dat deti spat pa pa pa zatial 😉 😉

vrabec
24. jún 2008

Ahojte
ja som Lubkina svagrina a chcem vam len oznamit, ze okolo jednej v noci Lubke odtiekla plodova voda a vybrali sa do porodnice. V priebehu dna dáme určite vediet, kedy sa maly Danko narodil. Vam ostatnym prajem prijemne tehulkovanie.

dadulienka2404
24. jún 2008

vrabec dakejeme urcite daj vediet,vcera som jej priala aby uz isla a ona naozaj isla.tak super urcite to uz ma za sebou tak budem cakat co napises 😉 😉 😉

moni1412
24. jún 2008

vrabec dakujeme 🙂 som sa sem ponahlala, ze uz bude dalsie info, lebo v noci mi Lubka pisala..... tak pribezne budem chodit pozerat 😉

dadulienka2404
24. jún 2008

super tak cakaame 🙂 🙂 🙂

vrabec
24. jún 2008

Pred chvilou som telefonovala s Lubkou, zatial je len na izbe, kedze ma len kedy-tedy kontrakcie a otvorena je len na spicku prsta. Zatial lekari cakaju, ci sa to nerozbehne samo od seba, akonahle by sa jej kontrakcie trochu spravidelnili a intervali skratili, tak jej infuzne pomozu, ale pre istotu bude absolvovat aj interne vysetrenia, ak by bol nevyhnutny cisarsky. Tak jej vsetky drzte palce, nech to nakoniec prejde spontanne. Urcite sa este ozvem.

moni1412
24. jún 2008

vrabcek drzime, velmi. od tej pol druhej na nu stale myslim 😉 ani dospat som nemohla.... dufam ze sa to uz rozbehne a bude to mat rychlo za sebou

dadulienka2404
24. jún 2008

moni ked jej daju vyzivu podla mojho nazoru tak to bude mat za sebou rychlo ta vyziva jej urcite zaberie si myslim no sak ja ja chodim na konik stale pozerat ci este nic.

sue13
24. jún 2008

Ahojte 🙂 Jeeej Lubka nam rodi???? To je supeeeer 🙂 Velmi jej drzime palceky a tesime sa na dalsie spravicky. 😵
Aj ja mam dobre spravicky. 🙂 Takze okrem mojho srdiecka bije vo mne este jedno 😵 ma asi 6mm a vsetko je zatial v uplnom poriadku 😵 Sme velmi stastni ze sa to konecne podarilo a pevne dufame ze bude vsetko ok. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dadulienka2404
24. jún 2008

ahoj sue tak to je super prajem ti len to najlepsie.si urcite stastna co??? 😉 😉 tak sa drz 🙂 🙂 🙂

sue13
24. jún 2008

Dadka som. Stastna ako blcha 😀 trosku nas zamrzelo ze nie su predsa dve 🙂 ale rovnaku radost mame aj z jedneho 😉 A dakujeeeem 😎

dadulienka2404
24. jún 2008

no mne tiez vraveli ze ked budem tehotna tak by mali vyst dvijcata le nevysli.vam by sa hodili no mne uz nie ale musi byt super pocit mat dva babetkya v brusku 😀 😀 😀

sue13
24. jún 2008

Tak to ano..... Mat tolke stastie a dvojmo 😵 😵 😵 No nic, druhe bude hned po prvom 😵 dufam 😵

dadulienka2404
24. jún 2008

tak tak moja hlavne je ze tam je aspon to jedno a na inom nezalezi.len aby bolo v poriadku a zeby ti to rychlo zbehlo 😉 😉 😉

moni1412
24. jún 2008

sue tak sa tesim 😵 😵 😵 super, len sa aj nadalej drzkajte, vela, vela oddychuj, ok? uz ste rozmyslali aj nad menami?

sue13
24. jún 2008

Ano budeme si davat teraz velky pozor 🙂 Mam sa teraz doma ako v bavlnke. 🙂 Mena mam uz aj vo vizitke 😵 Pre chlapceka je uz iste na 100% a pre dievcatko este vahame.... Nevieme sa dohodnut 😅 Ale hlavne aby bolo zdrave 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre