Rizikové tehotenstvo

medvedik21
23. nov 2006

🙂
Od začiatku na doma

moni1412
24. jún 2008

mena mate vybrate nadherne 😵 😎 opatrujte sa

dadulienka2404
24. jún 2008

moni lubka este stale nic???sicer mne pri malej odtiekla plodova voda o 22.00 a do rana ani bolesti ani som sa neotvarala.o 12.00 na druhy den ma dali na infuziu a mala sa narodila do hodinky.tak neviem ako to s lubkou vyzera

vrabec
24. jún 2008

Takze aktualne info ohladom lubky: zatial sa to stale nerozbehlo.

dadulienka2404
24. jún 2008

ani ju nedali na vyzivu???

suziad
24. jún 2008

Ahojte mamini, tak aj ja sa kvam pridavam. Som doma od 8tt. Stale nejaky problem. V 15tt som zacala spinit kvoli placente, trvalo to asi mesiac. V 16tt mi vysli zle krvne testy takze amnio. 😖 No nastastie vsetko je v poriatku.
V 20tt som mala obrovske bolesti v pravom podprusku. Pichanie bolenie az v krizoch. Myslela som si ze slepak. No asi to bola maternica 😝 . Teraz som 23tt a stale polehujem, Bojim sa urobyt aj krok z domu. Cakame dievcatko, moc sa tesim. Dufam ze vsetko bude ok. 🙂

dadulienka2404
24. jún 2008

ahoj suziad.to pichanie mam ja doteraz a stale si myslim ze je to slepak ja neviem co to je a ani to velmi neriesim az po porode.uz si v 23 tyzdni tak toho uz mas za sebou viac ako polovicu. 😉 😉 😉 vies co ja som mala 3 tehotenstva bezproblemove bez jednej chybicky a pozri teraz pocitam kazdy den.ale verim ze to zvladneme a tak isto musis verit aj ty. 😀 😀 treba vela lezat a oddychovat to je pravda a mysliet pozitivne ale v tejto horucave to je koniec.trochu chod ale nie vela a nie po vonku samozrejme ak nemusis tak nechod nikam ja to tak robim ked to uz nieje surne tak doma vylihujem 🙂 🙂 a ked uz musim tak az vtedy idem a ver mi pribrala som a este je horuco atk sa mi nie velmi dobre chodi 😉 😉 😉

suziad
24. jún 2008

No a este som zabudla od 17tt mi tvrdne brucho,aj bolestivo. 😖 Moze mat niekto toklo problemov ako ja! Ale chce to pozitivne myslenie. 😀

dadulienka2404
24. jún 2008

sue super meno pre chlapceka a ked som bola minuli rok tehotna tak som myslela ze ked sa narodi dievca tak sa urcite bude volat natalka.su to pekne mena 😉 😉 😉 😉

suziad
24. jún 2008

Uz mi je doma hrozne dlho. Kamosky nemam, som blaznivy rodinny typ. Ale zistujem ze potrebujem si s niekym pokecat. S muzom to nieje ono aj ked sa moc snazi. Baby su baby.

dadulienka2404
24. jún 2008

to je jasne ja mam sice kamosky ale zase nemam rada ked chodia za mnou a ja s nimi musim sediet nemam na to na ladu ale konik mi pomohol dost vela mozes sa tu vyzalovat pokecat si /POPISAT/ o vselicom

suziad
24. jún 2008

dadulienka mas uplnu pravdu, ani mne sa nechce s niekym vysedavat, niekedy nemam naladu vobec na nic. A ked sa vyzalujes niekomu znamemu tak na teba divno pozeraju. Tak nehovorim racej nikomu nic. Hadam konik pomoze aj mne 😅

sue13
24. jún 2008

Dadka ako to myslis ze ci Lubku nedali este na vyzivu???? 😕
Vies ja tomu este nerozumiem 😅 Nemam to este nastudovane 😀

dadulienka2404
24. jún 2008

sue proste viem ze ked mne odtiekla plodova voda a nemala som ani kontrakcia ani som sa neotvarala pichli mi dva injekcie ale tie mi nepomohli tak este cakali a kedze nic tak mi napojili vyzivu lehla som na stol a musela som lezat na boku az kym som neporodila neni to boh vie co pretoze nemozes sa velmi hybat len na tom stole trpiet ale ked musis tak musis.ale rano pisali ze mozno pojde na cisarak tak neviem ako to vyriesia.zatialziadne spravy. ☹ ☹ ☹ suziad ver tomu ze ti konik pomoze tu ta nikto neodsudzuje nezavidi ti a kazdy je s tebou pise a praje ti fakt len to najlepsie 😉 😉 😉 😉 takze mozes zalovat kolko chces navzajom si budeme pomahat 😀 😀 😀 😀

evaviki
24. jún 2008

Sue gratulujem 🙂 Som rada, ze sa nakoniec ukazalo, ze miminko je presne tam, kde ma byt 🙂 Ja som zhruba rovnako dlho tehotna ako ty.. Doktorke sa stale nieco nepaci, ale co uz narobim.. tak lezim (teda mimo tohto vikendu, to som sa vydavala) a bojujem aj ja, aj mimco 😀

sue13
24. jún 2008

Dakujem Evaviki 🙂 Ty si sa tento vikend vidavala???? Tak zo srdiecka blahozelam 😵 a zelam aby ste boli stastni uz coskoro rodicia 😉

dadulienka2404
24. jún 2008

evaviky tak to ti i ja blahozelam a prajem vam vsetko naj do zivota aj s manzelom a hlabne s babom 😀 😀 😀

sue13
24. jún 2008

ja som napisala "vidavala" s mäkkým i 😅 😅 😅 😅 prepačte 😀 samozrejme vydávala 😀 😀 😀 😀
to je tym tehotenstvom urcite 😀 😀

evaviki
24. jún 2008

Dakujem. 🙂
Bolo to super, ale moc narocne.. a ta cesta spat (z Bratislavy do Prahy) - uff, sialene zle mi bolo.. Asi sa miminku nepacilo, ze som mu spravila taky narocny program.. Ale co uz, ked svadba bola planovana uz dlhsie..

dadulienka2404
24. jún 2008

sue nic si z toho nerob aj mne obcas nejake pismenko ujde ale neriesim to su aj horsie veci ako pravopis.joj babenky idem kukat panelak a uz nepridem na konik.tak vam prajem dobru noc.rano zapnem a dufam ze tu uz budu spravi o lubke 😉 😉 😉 😉 😉

dadulienka2404
25. jún 2008

dobre ranko.ako pozeram ziadne spravy o lubke ☹ ☹ ☹

suziad
25. jún 2008

ahoj datka, ja som nespala skoro celu noc, brusko mi stvrdlo aspon 10x som trochu s toho nervozna. neviem co sa stalo asi som sa sa prejedla bolo mi tazko. 🤐

dadulienka2404
25. jún 2008

suziad si myslim ze je este skoro aby ti tvrdlo brucho a uz 10krat ono je v poriadku ked do 10krat stvrdne ale nie viacej skus zavolat doktorovi ci je to v poraidku.podla mna najedenie s tym nema nic.neberies nahodou magnezium???

suziad
25. jún 2008

ano 4x1 tabletku,nieje to pravidelne niekedy je to 5x za den niekedy 10x, maternica mi reaguje na vsetko, ked sa zohnem ked sa pretocim, ked sa mi chce curat, ked ma baby kopne.... 😖 . no myslim ze su to neni nebespecne kontrakcie-vravel doktor! ale uz by som chcela aby to prestalo. zatial sa neotvaram. aj tak mam strach.

jankapo
25. jún 2008

ahojte babulky,

sue, evka, suzi- drzim vam vsetkym palceky vo vasom tehu, mame este dlhu cestu pred sebou, ale verte mi ze aj ked sa to nezda, ono to uleti...ked ste domka, robte veci, ktore uz asi tak skoro robit nebudete, ucte sa nieco nove, citajte knihy, ja som precitala polku britskej kniznice a ked si tak spatne uvedomim ako to bolo super...
😵
teraz si neviem predstavit kedy vezme najblizsie knihu do ruk...na dochodku??
😀

avanka a tatik, gratulujem k Lukaskovi a zelam vela zdravicka a mliecka a krasne priberanie a pokojne noci (aspon)

lubka, ty bud statocna, a mozno uz mas drobceka pri sebe, tak potom zelam to co avanke 😉

moj drobec dnes zas place, len na rukach by chcel byt 😝 este len 8 rano a ja mam dost

dadulienka2404
25. jún 2008

suziad tak ked vravel doktor ze to je v poriadku tak dobre.no ostava len vydrzat to aj ja to mam tak ze sa ani zohnut poriadne nemozem vsetko mi robi problemy.tak len vydrz. 😉 😉 😉 avanka mozno je malemu horuco alebo na tie rucky ste ho naucili vy?? je to babo a ked place tak nieco chce bud mu je horuco ale chce tvoju pozornost a to nosit ho na rukach 😒 😒 😒

sue13
25. jún 2008

Ahojte 🙂 baby ako Lubka???? Vieme nieco nove????? 🙂
Jankapo dakujem 😉

moni1412
25. jún 2008

pekne ranko 🙂 sue, zatial nevieme nic nove. ja dufam, ze uz su s Dankom spolu..... 😉 a je vycerpana aby nam dla nejako vediet 😉

sue13
25. jún 2008

Tak v to dufam aj ja 🙂 Boze aj ja uz chcem mat babatko v rukach, boskavat ho, maznat sa s nim..... Strasne sa na to tesim a nevieme sa uz aj s drahym dockat 😵 😵 😵

dadulienka2404
25. jún 2008

sue aj ja sa uz neviem dockat na to kedy budem drzat svojho synceka na rukach.ale tie posledne tyzdne sa tak vlecu a este ta horucava. ☹ ☹ ☹ Moni a tvoj maly ako???spinka papa je dobry nieje plakcivy???

sue13
25. jún 2008

dadi to verim ze sa to velmi vlecie. a obzvlast nam co musime byt doma a nie v praci... 😝 A ako Ti je? A este som sa chcela spytat ako to vsetko zvladas v tehotenstve sa starat o 4 deticky??? Ja mam problem postarat sa teraz sama o seba 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre