Skracovanie krčka maternice. Dá sa zastaviť, či sa stále skracuje?

Ahojte 🙂 vcera som bola u lekara, a skratil sa mi krcok o 4mm, navyse mi tvrdne aj brucho. pride mi to este skoro v 21 tt. mate s tym niektora skusenosti? da sa to zastavit ci stale sa to skracuje? inak je krcok zavrety. Dakujem.
Strana
z204
Dole
PredošláStrana
z204
Ďalšia
innather
13. nov 2017
ja tiez magnezko beriem..
janamexico
13. nov 2017
@monulik_t na kramaroch alebo mi nechcu dar ja som si myslela ze daku infuzku a po pardnoch idem domov ano mala kontracie a neviem do kedy tu budem idem cisarskym takze ne dufam 2 mesiace 🙂
janamexico
13. nov 2017
@monika1791 dufam ze aspon 2 naozaj treba odychovat neprahanat to ale clovek si veri 🙂 dakujem za podporu 😊
janamexico
13. nov 2017
@monulik_t ahoj no teraz mi robili ultrazvuk zo spodu s 4 cm krcok ze sa drzim tak som na tom zle alebo nie musim byt v nemocnici 😟😔
monulik_t
13. nov 2017
@janamexico krcok ti meria 4 cm??? ved to je uplne normalna hodnota. Co by som ja za to dala.. tak mozno len chcu aby prestali kontrakcie a pustia ta domov ak nebudes otvorena..
janamexico
13. nov 2017
@monulik_t no dufam lebo zatial my stale nic nehovoria tak ja neviem mam planovany cisarsky a dva uz za sebou tak neviem
innather
14. nov 2017
4cm v tom tyzdni je uplne super, tak asi len kvoli kontrakciam sa boja, aby sa ti porod nerozbehol, kvoli tym cisarskym.. ale ze ani magnezium ti nedavaju, nechapem..
janamexico
14. nov 2017
@innather ahojcek uvidime co bude nasledovat dalej za chvilku je vizita ☺
alice.jant
14. nov 2017
@janamexico 4 cm? tak to sa vobec neboj; si kompletne zatvorená, bude to fajn... 😊
janamexico
14. nov 2017
@innather neviem kedy pojdem.domov setko je v poriadku aj vysledky tak ja neviem naco som
tu😏
janamexico
14. nov 2017
@alice.jant ja chcem ist domov ☺
innather
30. nov 2017
no tak ja som uz 39tt od zajtra, na porod to nevyzera, do 37tt som musela kludovy rezim a teraz mam opacny problem, uz ani mg neberiem
araik
30. nov 2017
@innather ja som od 23tt mala kludovy rezim a brala mg a nakoniec mi museli porod vyvolavat 🙂
Strana
z204
PredošláStrana
z204
Ďalšia