Skrátený krčok na 12 mm v 22. týždni

mica535
28. sep 2015

Ahojte prosim poradte mi bo som uz zufala som 22tt mam skrateny krcok na 12mm uz som 2tyzdne v nemocnici a nevedia co dalej nemozu ma zasit lebo mala ma v tok krcku vsunutu nozicku a dr.povedal ze to este za 30 rokov nevidel a to je fakt skuseny dr.dakujemza kazdu odpoved

mica535
autor
5. nov 2015

@mazula este jedna otazocka mala si bolesti?mne dali teraz tie najsilnejsie co su a mam to v infuzke na 50 hodin zajtra by mi mala dotiect a potom uvidime ze co bude ci ked dotecie budem mat bolesti dufam ze nie

mazula
5. nov 2015

@mica535 bolesti nie ale ked tvrdlo tak bolelo,ved uvidis u mna mysleli pri prvom synovi v 29tt ze porodim aj ma rychlo previezli z piestan do trnavy a tam sa nakoniec rodila v termine

mica535
autor
5. nov 2015

@mazula a ty si z pn?ved aj ja som z pn aj mna prevazali do tt pri malom ale uz rodit.no sak aj ja mam bolesti ked stvrdne a da ali ta na monitor lebo mna davaju a mam tam take kontrakcie uz som mala aj 50tku tak neviem co nech boh da aspon do 30tt.a dakujem ze mozeme spolu pokecat lebo je to tazke ked clovek nevie co prinesie dalsi den

mazula
5. nov 2015

@mica535 som z orvista,pri prvim som lezala v tt 10t a pri druhom ma v tt zasivali ale lezala som doma a rodila uz v pn,drzim palce tu tt moc nezavidim☹si asi na rizikovom vsak,robili mi monitor casto aj v noci ked mi bolo zle aj ked ochota...

akim13
5. nov 2015

@mica535 áno len 10 dni aj ked jeden krpec mal pri prepúšťaní len 1900gr a druhý 2200gr ale pekne papali, tak sa nadomnou zlutovali po tej dlhej dobe😀 Ja som sa tiež otvárala ale mne preventívne zasili krčok. Krpci to krásne dobehli a dnes su najvyšší v skolke😀

mica535
autor
5. nov 2015

@mazula ale ja som pri prvom bola v tt a teraz som v NZ .a mali si na monitore aj kontrakcie? Jasne od kedy som zistina ze som tehotna tak som na PNke.no tu NZ su zevraj velmi dobre vybaveny pre predcasne deticky takze od 25t som tu leno v PN len cakali kedy to uz potratim fakt doslova ze uz je to na prirode to mi povedal primar a bud potom silna a pozityvne myslenie

mica535
autor
5. nov 2015

@mazula a este som chcela ze ked si sa postavila z postele tak ti tvrdlo brucho.?no lebo ja sa ledva dostanem na zachod take cele stvrdnute

mica535
autor
5. nov 2015

@akim13 no v podstate aj nas je velky bude mat 7rokov vysku netusim ale je vysoky a vaha 30 kg 😉 a strasny drzan 😉

kaciatkom
6. nov 2015

@mica535 dobre ranko...
Ako sa citis? Zabrali ti infuzie? Ja stale bojujem s bakteriami... uz 4 ATB beriem. Aj alergiu som na ne uz dostala.... mam nejake speci bakterie, ktore su velmi vzacne. Ja tiez musim dostat hned vsetko. Uz som z toho zufala.

mica535
autor
6. nov 2015

@kaciatkom ahoj no tie najsilnejsie co existutu tak ano ale dnes mi dotecu okolo 17:00 a potom uvidime ze co dufam ze to bude ok.a ty si v ktorom tt a si v nemocke a co ti je?

kaciatkom
20. nov 2015

@mica535 ahoj. Ako sa ti dari?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre