Skrátený krčok v 19. týždni

n820p
28. apr 2020

Ahojte, lekár mi na kontrole povedal, že mám skrátený kŕčok maternice, vraj to nie je dobré a dosť ma vystrašil potratom. Dal mi kontrolu na budúci týždeň. Som 19+5tt, mali ste alebo máte niektorá podobný problém? Ďakujem za každú reakciu

tinka308
17. máj 2020

Ahojte baby, len sa chcem spytat ako zvladate kludovy rezim a ci mate nieco nove?

daniela87sk
17. máj 2020

Ja všetko ok , nelezim 24/7, ale tak väčšinu dňa prelezim, krčok stále 2,5.

n820p
autor
17. máj 2020

@tinka308 Ešte som nebola u lekára ale cítim sa fajn, tiež neležím celé dni, ale snažím sa stále keď sa dá 🤭 a čo ty? Ako to zvládaš?

tinka308
18. máj 2020

Ja sa citim uplne fajn,ale lezim 23/7, bola som na kontrole v nemocnici kde mi sono robili po leziacky a krcok bol dlhsi ako pri sone na koze,ale aj tak mi nakazali len lezat.som zvedava ci to prinesie ovocie.

n820p
autor
31. máj 2020

Tak ženy ako vám to zatiaľ beží? Kŕčok v poriadku? 🙂

tinka308
31. máj 2020

@n820p som ulezana na smrt, v piatok mam kontrolu tak uvidim ci sa vyplatilo. Ty to ako zvladas? Mala si uz kontrolu?

n820p
autor
1. jún 2020

@tinka308 áno minulý týždeň, všetko bolo našťastie v poriadku a zajtra idem na cukrovku, ty si už bola?

tinka308
1. jún 2020

@n820p super, tak uz sa ti neskratil viac? Ano bola som minuly tyzden na cukrovku, asi z toho lezania mi ju namerali. Tak sa teraz sledujem co mozem jest.

daniela87sk
16. jún 2020

Čaute baby tak ja dnes kontrola, 33+5, podľa Sona v 12tt, 2500g (takže na 35tt) , krčok drží stále na tých 2cm, v 36tt mi pusti steh a potom už nech sa deje čo chce 😀

n820p
autor
17. jún 2020

@daniela87sk tak tebe sa to už riadne blíži, super že kŕčok drží, len tak ďalej 🥰😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre