Slabá menštruácia. Čo to môže byť?

nat_modrykonik
11. dec 2017

Dobrý deň,

poprosila by som Vás o radu, k lekárovi pôjdem, lenže momentálne to nie je možné. Chcela by som sa Vás opýtať, či nemáte skúsenosť s veľmi slabou menštruáciou. Bežne mávam silnú, ale tento mesiac mi prišla o deň skôr, (samozrejme ju predchádzal PMS (bolesti hlavy, citlivé prsia, bolesti v podbrušku)) ale veľmi slabá. V prvé dva dni spolu s krvou vychádzala aj výstielka maternice a taktiež som mala pomerne silné bolesti, no ostatné dni ani neviem, že mám menštruáciu, málo krvi, cítim slabšie bolesti skoro ich ani neregistrujem. Neviete mi povedať, čo za tým môže byť?

Vopred ďakujem za komentáre.

S pozdravom. 🙂

jeennyv
11. dec 2017

@nat_modrykonik ms ovplyvnuje vela faktorov..ja mam kazdy mesiac inu...zalezi ci som bola v strese, ci som nebrala lieky, nebola chora atd...plus aj vekom sa menia bolesti, priznaky..

fokuska
11. dec 2017

@nat_modrykonik Moze za tym byt naozaj vela vela veci - hormonalny vykyv, myom,prilis velky stres, tehotenstvo... mozeme ti vypisat rozne dovody, ale iba lekar ti da odpoved

cacianka
11. dec 2017

je to veľmi rôznorodé a individuálne, ak nemáš iný problém, nestresuj sa a nerieš. počkaj si na dalšiu a uvidíš.

nat_modrykonik
autor
11. dec 2017

Ďakujem Vám veľmi pekne 🙂
Stresu mám v poslednej dobe "habadej". Mám si urobiť testy? Keď aj tie sa bojím urobiť, taká som zbabelá.
Myslíš, že je aj taká možnosť? Samozrejme, viem, že je, ale na dieťa fakt nie som pripravená. A ďakujem Ti. :*

nat_modrykonik
autor
11. dec 2017

Nejdú mi pridávať reakcie na diskusiu, ale chcem Vám naozaj poďakovať, že mi pomáhate svojimi radami.

peta111
11. dec 2017

@nat_modrykonik Ahoj ja som tento mesiac mala tiez slabú ms a trvala iba 2 dni vcera som urobila test a bol negatívny

nat_modrykonik
autor
11. dec 2017

@peta111 Dnes si urobím ja, kúpim rovno 3. :D

vetva99
11. dec 2017

@nat_modrykonik heh 3 🙂 Tak daj potom vediet ako si dopadla 🙂

deti95060810
11. dec 2017

ťažko povedať, ale už by som skúšala test....

maykaaa1122
11. dec 2017

.zalezi ci som bola v strese, ci som nebrala lieky, nebola chora atd...plus aj vekom sa menia bolesti, priznaky..

saskia00721
12. dec 2017

Ahojte baby prosím vás, viem že každá menstruacia je svojím spôsobom iná ale tento mesiac ma už 16 dní pred ms začali strašne bolieť prsia, tak sa mi naliali že ma príšerne boleli ešte aj pri pohybe takže som predpokladala že dostanem konecne silnejsiu menštruáciu keď som mala takýto silný pms. no lenze dnes som dostala strašne silné bolesti do podbruška ako keby mám silnú mrchu ale tá je prave naopak strašne slabá, ani tampón nepotrebujem je to skôr ako veľmi slaby vodovy ruzovkasty výtok. Nemám žiadne cysty ani nič. Zvyčajne bolesti ani nemavam,ani prsia ma nebolievaju. U gynekológa som bola v októbri a povedal mi že som úplne zdravá. Sla somk nemu lebo som mala podozrenie na tehotenstvo kôli slabej mrche co som mu v tomto strese zabudla povedať ale robil mi sono a nič nepovedal takže tehu niesom. Nechápem čo sa deje. Nemali ste niektorá niečo podobné prosím vás? Strašne silný pms, naliate prsia, príšernú bolesť podbruska, brucho nafuknute a napriek tomu všetkému takmer žiadnu ms?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre