Slabé pohyby dieťaťa v 20. týždni

saskiaaa
19. feb 2014

babenky pred 3 dnami som mala pohyby rano a aj vecer 2 dni som citila a teraz vobec nic je to v poriadku. ? Nemusia byt pohyby kazdy den. ? Dakujem 🙂

janulap
19. feb 2014

babo sa hybe kazdy den,mozno si si len tie pohyby neuvedomila,su este slabe,ked si v 20tt,ale na tvojom mieste by som radsej zbehla ku dr...tu nevyspekulujes nic.

mimi3706
19. feb 2014

skus si lahnut na chrbat a cakat ci sa nepomrvi...a babätka velmi vela spia, ked chodis tak ho hojdanim uspavamas...treba sa na chvilu vyvalit, mozno to pride 🙂

dankariska
19. feb 2014

Ja som si v 20tt niektore pohyby velmi tazko uvedomila napriklad ked som sa hybala. Celkovo babatko je velmi kludne a nekope ako dive ani teraz ked som v 26tt. Navyse mam placentu vpredu, takze to posobi ako tlmic.

brady1
19. feb 2014

aj ja 2OTT som citila aj necitila pohyby nie je to pravidelne, možno zrovna si niečo robila a nemohla si uvedomit ze sa babo hybe, nestresuj a úživaj si tehulkovanie.pravdepodobne to bude tiež dievčatko tie su jemnejšie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre